Prantsuse Võõrleegion

Väeosadest, nende ajaloost ja traditsioonidest. Nii Eestist kui välismaalt.
Vasta
saeraam
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 26 Juun, 2005 2:35
Kontakt:

Postitus Postitas saeraam »

eelistatakse neid kellel pole midagi kaotada..ja kellel puudub eelnev kogemus sest alati on raskem harjuda uue klubiga kui esimese klubiga..kogemus ja fyysis on alati tehtav..materjal peab õige olema..ja ka motivatsioon..ja mis saab parim motivatsioon olla kui see et sul pole mujale minna?...aga jah 50kilo pärast kyll ise kuhugi ei jookseks
jag
Uudistaja
Postitusi: 25
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:24
Kontakt:

Postitus Postitas jag »

Eestlasel on sinna tegelikult päris lihtne pääseda. Leegionil on vaja hoida teatud rahvuslik tasakaal- see tähendab, et vähemesindatud rahvused saavad üsna kindlalt sisse. Kuna põhjamaa inimene sinna eriti ei kipu, siis soomlased, rootslased, norrakad ja ka eestlased saavad sinna suht lihtsalt (aga taipavad peagi, et on vales kohas).
Testid on keskkooli lõpetanule päris lihtsad ja uus füüsiline test on lausa lumme ku*ta-- joonejooksus minimaalselt tase 7 ja lõuatõmbeid min 6 .
Ja see on õige et eelistatakse neid inimesi, kel pole midagi kaotada- sel inimesel ei ole varianti, ta lihtsalt peab oma 5 aastat sal ära olema. Nagu ma varem mainisin, tuleb enamik kandidaatidest vaestest maadest või on kuskil mingi jamaga hakkama saanud ja loodavad saada uue elu, head raha ja passi. Paljudele ongi leegion moodus immigreerumiseks.
Arensburger
Moderaator
Postitusi: 617
Liitunud: 25 Veebr, 2004 19:41
Kontakt:

Postitus Postitas Arensburger »

Kuus aastat tagasi marssis üks minu tuttav Tallinnas Prantsuse saatkonna uksest sisse ja avaldas soovi võõrleegionisse astuda. Minema teda sealt ei saadetus ja mõningase ootamise järel sai ta kohtuda ühe onkliga, kes talle värbamispunktide aadressid andis. Küsitles üht-teist ja soovitas ise kohale minna. Mingitest neegrite massidest talle seal küll ei räägitud. Öeldi hoopis, et seal on kõvasti venelasi, nii et päris võõrana seal siinkandi mehed ennast ei tundvat. Vihjati isegi midagi venelaste rahvusüksustest leegioni sees.
Nii, et meid küll nn. põhjamaade kvooti täitma ei arvata, pigem ikka postsovjeetide seltskonda.
Kasutaja avatar
Ogre
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 17 Apr, 2005 8:06
Kontakt:

Postitus Postitas Ogre »

Eks jah venelasi ja endise idabloki rahvast ole seal kõvasti. Mõned aastad tagasi juhtusin kanalilt ZDF nägema dokumentaalfilmi Võõrleegionist, kus küsitleti ühte riidekapi suurust sakslast kes kurtis, et leegion venestub. Et kunagi olime meie parimatest parimad, keda siin hinnati ja austati, kuid nüüd on venelased meie koha üle võtnud.
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2088
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

Arensburger kirjutas:Mingitest neegrite massidest talle seal küll ei räägitud. Öeldi hoopis, et seal on kõvasti venelasi, nii et päris võõrana seal siinkandi mehed ennast ei tundvat..
Immigrantidel on ju lihtne,kui saab 5 a kodakondsuse.Vähe sellest,et seal on neegrite hordid,on samuti seal tubli hulk hiinlasi.Mingil määral Ladina-Ameeriklasi,rumeenlasi,teisi slaavlasi.Muidugi ka prantslasi jne.
Venelastest veel niipalju,et vennad müüvad seal ilusasti (avalikult ja kohvikus) Ukraina maksumärkidega sigarette.Ja huvitav,mis hinnaga?Ikka Euroopa hinnaga :shock: Samuti muu pudi-padi kaup,kõik see tuleb,kuidas nüüd õelda,illegaalselt kohale.Nii,et varimajandus seal õitseb.Ainus hea asi on seal toit.
Niipaljukest võin selle kohta õelda.
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
jag
Uudistaja
Postitusi: 25
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:24
Kontakt:

Postitus Postitas jag »

Nii, et meid küll nn. põhjamaade kvooti täitma ei arvata, pigem ikka postsovjeetide seltskonda.
Põhjamaalane pole rahvus :)
Aga kahjuks kiputakse jah arvama, et kui vene keelt räägid, oled ja mõtled nagu "postsovjeet".
leegion venestub
Enam mitte nii palju, just tänu nendele kvootidele.
Vähe sellest,et seal on neegrite hordid,on samuti seal tubli hulk hiinlasi.
Selektsioonis on praegu umbes pooled hiinakad. Prantslasi on ka palju aga need tavaliselt loobuvad kandideerimisest, sest need on tavaliselt noored, kes tahavad oma sõprade ees kekata sellega, et on leegionis käinud :)
vennad müüvad seal ilusasti (avalikult ja kohvikus) Ukraina maksumärkidega sigarette
Jumala õige.
Ainus hea asi on seal toit.
Vaidlen vastu! Toit on *väga* hea Pariisis Fort de Nogentis, sest seal on mingi 90% ohvitserid ja sõdurid söövad sama toitu.
Teistes väeosades on ühtlaselt pa*k toit ja see paremaks ei lähe.
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2088
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

1st Foreign Regiment (1 RE) Aubagne.Kah väga hea toit.Musta leiba muidugi pole :x
Põhjamaalane võiks juba peaaegu rahvuse mõõdu välja anda küll.Nagu ka baltlased,kui rahvus.Erilist orienteerimist väikerahvaste vahel seal just pole.
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
jag
Uudistaja
Postitusi: 25
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:24
Kontakt:

Postitus Postitas jag »

hehe...ma ei tea mida sa heaks toiduks pead.. See kokk seal ei ole normaalne.. Seniilne poolakas. tõsise traumaga vend.
EKV-s saab 100x paremini süüa.
VL valib ikka konkreetse rahvuse, mitte ilmakaare järgi. Eestlasi käib aastas ca 10 läbi, seega tõsisel huvilisel ei teki raskusi sisseastumisega.
Viimati muutis jag, 22 Okt, 2006 21:01, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kala
Liige
Postitusi: 497
Liitunud: 25 Apr, 2005 16:50
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Olen Leegionis praegu? :D
jag
Uudistaja
Postitusi: 25
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:24
Kontakt:

Postitus Postitas jag »

Ma ei tea. oled?
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2088
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

Mulle endale meeldiks küll süüa muuseas ka selliseid toite,nagu: kanakoib,kala,friikartul,guljaš,pudru(mitte just väääga :oops: aga siiski),kakao jne.Ja muidugi sai marmelaadi,mee ja võiga (suures koguses ja hulgi :D ).
Sõdur ei tohi kohe mitte mõelda,et ta mingi gurmaan on,kaugel sellest.

Hiinlasi ka köögis on vä,legioner? Need ju meistrid sitast saia tegema.
Viimati muutis krizz, 22 Okt, 2006 21:09, muudetud 1 kord kokku.
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Kasutaja avatar
kala
Liige
Postitusi: 497
Liitunud: 25 Apr, 2005 16:50
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

jag kirjutas:ma ei tea. oled?
Kurat ma kirjutasin olen :lol: aga mõtlesin oled, ei hakka nalja pärast ära ka parandama. :D
jag
Uudistaja
Postitusi: 25
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:24
Kontakt:

Postitus Postitas jag »

Mina ei ole, aga olen asjadega kursis:)
krizz: sa ei saanud selektsioonist edasi? Toit on ikkagi pa*k seal, aga keegi ei kurda. Kõik rabelevad oma passi pärast :roll: no mõni fänn on ka tegelt leegionis, kes sellest ei hooli.
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2088
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

5 a orja orja raha eest :roll: Ei tänan!Olen valge mees ja mul on mida kaotada.Aga seikluse mõttes,minge. http://www.youtube.com/watch?v=ELQybhwsGV0
Viimati muutis krizz, 22 Okt, 2006 21:49, muudetud 1 kord kokku.
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Kasutaja avatar
kala
Liige
Postitusi: 497
Liitunud: 25 Apr, 2005 16:50
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Miks mitte 15 aastat? :)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist