20 aprill.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
kamerade
Liige
Postitusi: 89
Liitunud: 30 Dets, 2004 16:14
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kamerade »

Arvasin ise,et film läheb kuni lõpuni välja(kuni Hitleri lõpuni),aga võta näpust.Isegi sõda ei jõudnud alata. :)
"If the tanks succeed, then victory follows." Guderian, 1937
Faust
Liige
Postitusi: 1737
Liitunud: 27 Dets, 2004 10:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Faust »

Alguses häiris see et film inglise keeles,oleks ju võinud ehtsuse mõttes ikka saksa keeles olla(nojah ega ameeriklane ei viitsi ju suptiitreid lugeda)
Samas tundus et ühes kohas oli nagu viga( ma võin ka eksida) See oli vahepeal üks koht,kus öeldi et SS-lased tapavad kommuniste ja kommunistid SS-lasi.Aga samas näitas selle taustal SA rünnakrühmlasi, kes kommusid peksid.
Jumal lõi inimese aga mr. Colt tegi nad kõik võrdseks:
Kasutaja avatar
ludvig
Liige
Postitusi: 790
Liitunud: 10 Jaan, 2005 16:35
Asukoht: EW
Kontakt:

Postitus Postitas ludvig »

suht kesine oli aga mingi ülevaate asjast sai küll.paljud stseenid ja isegi ütlemised olid kunagi ka päriselt toiminud samas oli ka palju puhast väljamõeldist.tegelt oli see üldse kõige esimene film kui hitlerit kujutati inimesena kel on ka mingid tabud.varem ei old see võimalik.
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Faust Sul täiesti õigus selle SS-i ja SA segamini ajamisega.
Aga ainult, et filmis öeldi SA, tõlgiti aga SS. Tegelt möllas seal muidugi SA.
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Sama hea u kui "Nimed M-tahvlil"...
Kunstilises mõttes isegi allpool Tallinnfilmi taset.
Hitler oli mingi tola, täielik psühho, muud ei teinudki kui ainult karjus ja vahelduseks peksis koera.
Gööring oli mingi Reet -Linna-sõber-Tarvo- Krall.
Rööm suur Koljat.
Gööbels oli Buratino, ainult et vahtis kogu aeg tõsise nõoga.
Kõik tegelased olid mõttetud maniakid, kellele kõik normaalne ja inimlik täiesti võõras.
Ehk oligi see filmitegijate taotlus...?
TÕDEONAJATÜTAR
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Lääne ja ka ida propaganda on endast alati kõik andnud, et Hitlerit närvihaige manjakina kujutada. Varsemates filmides näidati alati tema Nürnbergi kõnede lõppu. Seal oli Aadu juba higine, tatti pritsis, röökis käheda häälega ja juuksed segamini. Kõned olid muidugi saksa keeles ja seda enamus inimesi ei oska ka puudus tihti tõlge jääbki mulje märatsevast hullust. Olen näinud osasid neid kõnesid algusest lõpuni ja tõlkega, tegelikult oli lugu hoopis teine. Hitler alustas rahulikult ja mida kuumemaks läks rahvas seda kõvemaks ka tema hääl. Lõpus, kui rahvas oli juba pöördes karjus ka tema täiest kõrist. Ma ei tea ühtegi inimest maailmas, kes oskaks nii hästi massihüpnoosi, kui tema. Minu arvates oli see oskus tal tõest fantastiline. Kus juures enamus kõnesid oli ta enda kirjutatud. Mõistan ka hästi, miks sakslastele ta jutt ni hästi peale läks. Asendage tema kõnedes sõna sakslane sõnaga eestlane ja sõna saksamaa sõnaga eestimaa, ning saate aru :wink:
Võtame näiteks Stalini kõned, mis olid mingi mõtetu pobin mikrofoni, mida kuulas vaikides silmad pärani hirmunud rahvahulk, hiljem hirmunud plaksutamine tõsiste nägudega. See jääb Aadule 100 korda all. Stalin ei olnud jutumees.
See film ise rise of evil vaatasin ka otsast lõpuni ära. Huvitav oli küll aga ajaloo seisukohast täiesti mõtetu.
Kuidas sai keegi seda koera lugu teada, kui kõik pommi tabamuses surma said vaevalt, et Hitler sellest kellelegi rääkis?(ma mõtlen, et ta peni peksis).
Pealegi hilisem aeg näitas, et Aadu oli suur loomasõber Blondist on ju sadu pilte, kus ta on koos Aaduga. Võtis ta ju ta isegi bunkrisse kaasa.
Siis see Geli lugu, no ma olen kuulnud, et tegelikult oli see hoopis teistmoodi. Aadu olevat üritanud tüdrukust inimest teha, plika oli aga raske puberteediga ja lõpetas elu. Filmis on Aadu aga täielik sex manjak.
Või see kuidas ta Eeva Braunil kaela sadas ja kabistama hakas. Eevat ja Hitlerit nähti avalikult ainult paar korda musi tegemas, see olevat olnud väga süütu ja sõja lõpu poole punkris.
Nii palju, kui mina olen lugenud, siis Hitler olevat olnud täielikult A seksuaalne. Naiste vastu alati viisakas ja isalik. Mitte mingi ligipanija. Hiljem on temast üritatud sexmanjaksi, pederasti ja impotenti teha. :lol: :lol: :lol:
Inimeste viha oli tema vastu suur ja see ka täiesti mõistetav.
Ise ma arvan, et inimesena pidi temas ju midagi olema, sest hoolimata tema hilisemast ebaõnnest jõudis ta elus väga kaugele.
Sammuti häiris seal filmis need kahevestlused Rhömi jt... vahel. Need jutud mida omavahel räägiti ei saanud ju kuidagi välja tulla.
Allakäik on tõsisem ajaloo film. Seal panin ma just tähele, et kõikides vestlustes oli mõni hilisem tunnistaja juures. Näiteks rääkisid omavahel Speer ja Hitler. Jutt tuli avalikuks Speeri tunnistuste kaudu. Igaljuhul igati loogilne film.
Hitleri iseloomu seal ka hoopis teisti kujutatud, kui rise of evilis.
Huvitav kas mälestus Hitlerist tuleb tulevikus samasugune nagu Napoleonist, keda algul kõik vihkasid, 150a hiljem aga armastati ja peeti lugu ja tehti sarju ja filme, kui suurest vaprast sõjamehest :lol: :lol: :lol:
Imelik on see, et Hitlerist on tehtud suht palju igasuguseid filme ja sarju aga ei tea ma ühtegi filmi, mis oleks tehtud Stalinist(vanad vene propagandafilmid välja arvata). Teema oleks iseenesest huvitavamgi, kui film Hitlerist. :wink:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist