Prilliraamid pealinnast

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Prilliraamid pealinnast

Postitus Postitas canislupus »

Kuulge öökullionud - kustkohas on mõistliku hinnaga prilliraame saada? 1500.- riigiraha udupeenete unisex pederastiraamide eest ei tahaks välja käia, pigem midagi, mis ikka koos püsib ja alla 1000 maksab. Kuidagi väga üheülbaline on see prilliraamide valik nagu ma olen täheldanud. Kontaktläätsed ei tule kahjuks kõne alla sest mulle need ei sobivat kohe kuidagi, nagu arst seletas.
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

http://www.optiline.ee/prilliraamid.html
olen kunagi sealt väga head ja odavad raamid ostnud. Kestsid kaua ja kõike.

Hetkel ei tea mida pakuvad, aga poode on palju ja hinnad pidid soodsad olema.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Endla tänaval on eagle visioon, mihkli hotelli vastas enam vähem. Seal vähemasti valik täitsa suur. Saad nii udupeeneid raame klubisse, kui tiba jämedamaid tööl käimiseks ja päris jämedaid lihtsalt öösel kakerdamiseks :lol:

kah ökul
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Sa oota parem mõni allahindlus ära Instrumentaariumis või mujal. Ega sul ju ainult raame vaja ole, klaasid pead ikka ka ostma :D.
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Eagle visionist 1300.- ga klaasid ja prostad raamid. Üritati ikka kallemaid sokutada, et pidada paremini sobima jne. :)
Juhan K

Postitus Postitas Juhan K »

Kas mitte instrus ei reklaamita praegu tohutut kampaaniat, mis seisneb selles, et kodanik saab nii mitu protsenti hinnast alla, kui palju on möödas tema sünniaastast?
Vist oli instrus, aga igaks juhuks tasub järele uurida...
(Raadios pasundab sellest pidevalt!)
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
Tarts
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 02 Okt, 2006 21:23
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

No härrad vanurid , äkki teete veel siia foorumisse oma militaarsete ja haigete liigeste jaoks ka eraldi teema ? :shock:
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Kui tarvis, siis teemegi :D. Aga miks tükid sõna võtma teemas, mida Sa ei valda? Parem oleks ju alustada ise uus teema mis on ehk hingelähedasem ja Sulle mõistetavam - näiteks "Kool jäi pooleli, ega keegi tea, kuidas saaks veidi mõistust juurde?"
Kasutaja avatar
Tarts
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 02 Okt, 2006 21:23
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

Pidasin seda siiski militaarfoorumiks mitte prillipoe neti kaubamajaks !

"Kool jäi pooleli, ega keegi tea, kuidas saaks veidi mõistust juurde?"
Ole selliste sõnavõttudega ettevaatlikum.
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Rahu, kamraadid! Pole vaja riielda. Tarts: juhin tähelpanu - prilliteema on üleval "Et juttu jätkuks" rubriigis! Où voyez-vous le problème tellement sérieux ? Kus näed sa tõsist probleemi? Muideks - olen ka ise prillikandja - ilma ei näe enam lugeda. Kasutan nn. viieeuroseid lugemisprille, neid võib aastas mitu paari endale lubada. Ja pole kahju, kui katki lähevad.

Mis puutub haigetesse liikmetesse, siis miks ka mitte elatanud militaristidel aruleda ja muljeid jagada. Nii mõnigi on oma tervisevead saanud vene kroonust kaasa, kas siis maohaavad kvashpunkti hõrgutistest või jooksva manöövritelt.... :wink: Keegi tuntud vahva sõdur vist määris oma koibi opodelokiga, kui need talle valu tegid?
Et notre Parole s'appelle Fidélité !
Kasutaja avatar
Abramis
Liige
Postitusi: 627
Liitunud: 21 Mär, 2005 20:23
Kontakt:

Postitus Postitas Abramis »

Mina sain juba koolis, 6.-9. klassini, prillide kandmise pärast iga päev tappa....

Keskkoolis enam ei saanud :lol:
http://www.oldschool.ee

"He also serves, who only stands and waits!"
The New Testament
Kasutaja avatar
varing
Liige
Postitusi: 576
Liitunud: 26 Mai, 2007 13:09
Kontakt:

Postitus Postitas varing »

peaasi et militaari mehed ei jõuaks sinnamaani kus on 4x4.ee foorum. olen seda põgusalt jälginud, iga pisemagi vea või modede arvates mõtetu postituse eest kohe häbiposti mille nimeks idiot corner. :shock:
Huvitatud peaaegu kõigest militaarsest!
Kasutaja avatar
Tarts
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 02 Okt, 2006 21:23
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

Vabandust kes mind valesti mõistsid aga prillikandjaid ma nüüd küll solvata ei tahtnud vaid viitasin sellele , et me oleme ikka militaarfoorumis .
Krapp
Liige
Postitusi: 48
Liitunud: 13 Mär, 2007 15:16
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krapp »

Tarts kirjutas:Vabandust kes mind valesti mõistsid aga prillikandjaid ma nüüd küll solvata ei tahtnud vaid viitasin sellele , et me oleme ikka militaarfoorumis .
Elu näitab, et pole teemat, mida militaariaga siduda ei annaks - prillid sealhulgas. Meeldetuletuseks teema "prillid sõdurile". Vaata ja imesta (või imetle) - ka "prill" võib tegija olla! http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... ght=#97165
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist