Viktoriin

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Tarmo Männard
Liige
Postitusi: 1238
Liitunud: 08 Sept, 2005 0:35
Asukoht: Tallinn, Õismäe
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Tarmo Männard »

Ei. Prostituut ei ole õige.

Ehk siis...sõda.....aga naudingud on ikka. Mida küll nautis see imekaunis naine?
Tarmo Männard
Liige
Postitusi: 1238
Liitunud: 08 Sept, 2005 0:35
Asukoht: Tallinn, Õismäe
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Tarmo Männard »

Ju oli igav või igavalt vormistatud küsimus. Vastan ise.

Preili, kes nii armsalt rääkis elu ja naudingute seosest, oli Stutthofi koonduslaagri töötaja, kelle süüd inimsusvastastes kuritegudes hindas kohus ülespoomise vääriliseks.
Mis tähendab, et tegemist polnud lihtsa valvuriga, kes püss seljas, piki okastraataeda kõndis.

Aga see oli mõttetera, mille Jenny-Wanda ütles enne hukkamist.
vanahalb
Liige
Postitusi: 2629
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas vanahalb »

Ei nūüd igav olnud aga inimpsüühikaga mittearvestamine maksis seekord kurjalt kätte. Oli karm hoiatus, et mitte googeldada enne vastamist. Enamvähem esimene asi mis ma peale läbilugemist tegin oli nimi Googlesse lüüa , seal oli vastus kirjas ja siis ei saanud ju enam vastata või arvamust avaldada. Poleks keelatud olnud ei oleks võib-olla tulnud pähegi googeldada.
Ja ilmselt polnud ma ainuke :)
Tarmo Männard
Liige
Postitusi: 1238
Liitunud: 08 Sept, 2005 0:35
Asukoht: Tallinn, Õismäe
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Tarmo Männard »

Nojah. Selle peale ma tõesti ei tulnud, et "ärge googeldage" kutsub kõiki googeldama.
Kui see lause ühendada tolle preili elukäiguga, hakkab õudne.

Inimene saab surmaotsuse poomise läbi, st on kokku keeranud massiivse sita ja ei ütle lõpetuseks midagi stiilis:
"Ma olen absoluutselt kindel, et tegin oma riigi jaoks midagi olulist."
või
"Käige kanni, mingit süstemaatilist tapmist polnud, juudivärdjad surid ise tüüfusesse"
või
"Ähh-noh, kamoon, see oli lihtsalt töö ja tuli ära teha. Kas mina või keegi teine, vahet pole"
või
"Kahju, et juutuubi pole veel leiutatud, ma oleks saanud avada oma kanali, õpetada meikimist ja saanud massiliselt klikke".
Isegi mitte
"Sorrrrrriiii!"

Või muud sama sügavamõttelist.
Ei.
Nagu noored ikka, mõtles ta vaid naudingutest ja nende suhtest oma (vägivaldselt) lühikeseks jäänud eluteega.
Haige, raisk!
Lobo
Liige
Postitusi: 33
Liitunud: 12 Juun, 2020 7:48
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Lobo »

vanahalb kirjutas:Ei nūüd igav olnud aga inimpsüühikaga mittearvestamine maksis seekord kurjalt kätte. Oli karm hoiatus, et mitte googeldada enne vastamist. Enamvähem esimene asi mis ma peale läbilugemist tegin oli nimi Googlesse lüüa , seal oli vastus kirjas ja siis ei saanud ju enam vastata või arvamust avaldada. Poleks keelatud olnud ei oleks võib-olla tulnud pähegi googeldada.
Ja ilmselt polnud ma ainuke :)
Ei olnud ainukene. Ka mina läksin googeldama kohe.
Samas mõtlesin veel pikalt, et kui ma isegi teaks vastust ilma googeldamata, kas ma julgeks siis vastata peale sellist keeldu, sest vastusele jääb nagu siiski see maik külge "Ah, sa nagunii googeldasid".
Tarmo Männard
Liige
Postitusi: 1238
Liitunud: 08 Sept, 2005 0:35
Asukoht: Tallinn, Õismäe
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Tarmo Männard »

Oh teid! Nagu pisikesed Reaganid, kel on vaja piirile astudes kinganinaga korraks teisele poole tonksata :D Samas pole ma ise parem. Olen eluaeg tahtnud rongis hädapidurit tõmmata ja kuumal 1991 aasta suvel tegingi selle ära. Grodno piiriületuskohas, kui vagunil polnud rataid all.

Aga küllap märkasite guugeldades fotodel, et tegemist polnud mingi jõleda SMERŠl-krõõbiga, nagu neid Bondi-filmides näidatakse, vaid ikka tõeliselt roogitava räimega.

Kui ma õigesti aru sain, siis ta surnukeha põletati ning tuhk lasti alla kodumaja peldikust.
Hull elu. Hull lõpp.
vanahalb
Liige
Postitusi: 2629
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas vanahalb »

Krt seda teab mis tonaalsuses ta selle mõttetera välja káis. Helisalvestist vist pole. Iseenesest on võimalik ka väga sügavmõtteliselt ja zen'ilt niisugust fakti konstateerida. Justnagu aastaid ette teades et selsamal päeval ja tunnil mind just sellepärast üles puuakse.
Nagu ta kaasaegne, Mussolini, suvatses mainida - parem elada üks päev lõvina kui sada päeva lambana.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40141
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Valitseb vaikus.

Küsimus: mis tähtpäev on sõja-ajaloos järgmisel kolmapäeval?
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Siki
Liige
Postitusi: 1269
Liitunud: 09 Juun, 2020 14:29
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Siki »

22.07? Näiteks lahinguid on sellel kuupäeval toimunud ikka mitmeid :dont_know:
Tenerife Santa Cruzi merelahing, mille tulemusel admiral Nelson käe kaotas?
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40141
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Oli üks WWII pöördepunkte.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Dr.Sci »

Kapten Trumm kirjutas:Oli üks WWII pöördepunkte.
Täpselt selline küsimus mille vastuse leiaks googeldades ja seda ei taha (kui siis vaid meeles olevate asjade kontrolliks). WWII pöördepunkte on mälus üksjagu, aga enamus neist kestis päevi - kasvõi Narva kandist Eestisse tungimisest kuni Sinimägede lahinguni oli veebruari algusest juuli lõpuni 1944, omamoodi pöördepunkt ka seegi. Täpsustaks seega küsimust et kas oli ühepäevane sündmus, või mingi lahingu algus, lõpp või oluline episood lahingus?
retti
Liige
Postitusi: 1270
Liitunud: 13 Dets, 2004 22:14
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas retti »

Ei oskagi küsimust esitada.
Seepärast ???
Manused
M.png
Kasutaja avatar
Siki
Liige
Postitusi: 1269
Liitunud: 09 Juun, 2020 14:29
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Siki »

Wikipedia annab ainsa vähegi sobiva vastena ainult Palermo vallutamise liitlasvägede poolt.

:dont_know:
vanahalb
Liige
Postitusi: 2629
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas vanahalb »

Juuli keskel algas Kurski lahingus Nõukogude poole pealetung, selleks peetakse 12.juuli Prohhorovka tankilahingu algust. Üleüldiselt pandi Kurski lahinguga sakslaste ittaliikumine seisma ja võib-olla oli 22.juuli mingi selline päev kust alates sakslased ainult taganesid ?
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40141
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Oi oi oi
Operatsioon Bagration ehk Saksa armeegrupi Mitte purustamine, luurelahingud algasid sümboolselt 22. juuni varahommikul (22. juuni 1941 paralleel).
Suur tulistamine jah algas 23. juunil.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist