Viktoriin

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Fucs »

Seniks, kuni herr Männard ilmub ja oma küsimuse esitab, pakun guugeldamismeistritele (noh näiteks ATB Svejk`ile) käeharjutust.

Kes austet kaasfoorumlastest ja kus on enda kohta internetis kirjutanud nii:
Rännata ja seigelda on minule alati kangesti meeldinud. Võimalik, et asi sai alguse loetud raamatutest. Igal juhul oli 2-3 klassis mu lemmikraamatuks "Matkatarkuste taskuraamat". Mäletan, et kui lapsena elasin Nõmmel, pakkisin koolikotti võileivad ja pudeli morssi, ja tegin matku oma koduaias.Kümmekond tiiru mööda aiaäärt ühtepidi ja siis pärast kümmekond tiiru jälle "koju tagasi".

Kui olin kuue aastane, lubasid vanemad mind viia matkale ja mulle osteti isegi oma pisike konserv. Kvaliteedimärgiga "Zavtrak turista". Matkale minemata meil toona jäigi, aga nüüdseks on see konserv olnud minuga Suurel Munamäel, Elbruse mõlema tipu otsas ja ööbinud Siinai kõrbes kaameli küüru taga.

Peale kaheksandat klassi otsustasin kõndida Tallinnast jalgsi vanaema juurde Antslasse. See oli mu elu esimene matk. Kõndisin kaheksa päevaga 250 km. Tõtt-öelda pole ma kunagi enam nii pikka matka ette võtnudki. Pärast keskkooli kõndisin ma samuti 8 päevaga jalgsi Pärnust Riiga, aga 180 km oli juba palju lühem maa.

Praegu on põhilisteks harrastusteks alpinism, sukeldumine ja purjetamine. Need alad meeldivad mulle, sest on võimalik näha kohti ja asju, mis varem nägemata.
:?:
Svejk kirjutas:P.S.
Mida olete teinud TEIE, et oma vastusele küsimus leida!?
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Enkus »

Tarmo Männard? :D
bodom
Liige
Postitusi: 216
Liitunud: 01 Jaan, 2012 23:54
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas bodom »

Ajakiri "Pioneer", ma arvan.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Fucs »

Kahjuks ei ole "Pioneer".
Õige vastus on siin: http://tinyurl.com/y66nq37q

Kahjuks ei tööta praegu minu ülikaval plaan küsimustevoor herr Männardile sujuvalt ja ametlikult üle anda ilma ATB Svejk vihakõneta minu vastu, sest nagu alati kaovad kodanikud nagu tina tuhka siis, kui neid kõige rohkem vaja on :D

Et mitte olla piduriks siin, siis annan poole õige vastuse eest küsimisjärje isand Enkus`ele üle.
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Enkus »

Fucs kirjutas:...
Et mitte olla piduriks siin, siis annan poole õige vastuse eest küsimisjärje isand Enkus`ele üle.
No-no-no-no...
Kuna tegu ei olnudki ju nagu õige küsimuse, vaid rohkem nagu nobetate näppude vooruga, siis jätaks küsimisõiguse ikkagi hr. Männardile.
Kui just hr. Svejk ei taha seda kangelaslikult ise teha...
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Svejk »

Teatan tagasihoidlikut, et AKFTP Fucs palus edasi üteda, et tal väga piinlik olevat, et oma eksimustest aru saanud on ja sügavuti kahetseb.... 8)
Ühtlasi edastas ta reparatsiooni korras ühe küsimuse, mille ta minul äraküsida laseb - nimelt millisele sõjaväelasele omistatakse järgnev tsitaat:
"Tuleb päev, mil me kahetseme kibedalt nende Euroopa kaitsjate ja ehitajate võitu 1945. aastal."
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1017
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Mudakoon »

Prantslane? :)
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Svejk »

Ei ole, ja edasised küsimused otse AKFTP Fucsile, kes vastutab.
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas mart2 »

Kõlab kangesti nagu tuntud antikommunisti George S. Pattoni suust.
Kahjuks segab see, et kui ütleja mainib 1945 aasta võitu kui mineviku, viitab just nagu mingisugusele hilisemale ajale (aastale). Kindral suri aga 1945 a. detsembris.

Omar Bradley?
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Svejk »

AKFTP Fucs laseb edasi ütelda, et vihjeid ta veel ei anna, küll aga pakutud variandid ka veel mitte õiged olla....
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Fucs »

Härra susserdajaga elik kodanik SVEJK iga tegeleme foorumiväliselt eraldi.

Teistele annan vihje: küsitud härra on ka Eestis viibinud.
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1017
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Mudakoon »

JFK?
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Fucs »

Teiseks viiteks oleks see, et tsitaat on originaalis prantsusekeelne.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Georges ja 13 külalist