Sõnavabadusest.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Kasutaja avatar
välihall
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 27 Sept, 2005 23:33
Asukoht: Euroliit
Kontakt:

Sõnavabadusest.

Postitus Postitas välihall »

-minu inimesed minu riik minu ühiskond...

Misteil on siis öelda?
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Vabadus on tunnetatud paratamatus :lol: :lol: :lol:
Kasutaja avatar
välihall
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 27 Sept, 2005 23:33
Asukoht: Euroliit
Kontakt:

Postitus Postitas välihall »

Jaa Arnold ... teggelikult on meil
liiga palju nähtut.
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Postitus Postitas gnadenlose »

välihall kirjutas: ... teggelikult on meil
liiga palju nähtut.
Ei noh, retsept igatahes, eks viina tulebki hakata juba neljapäeval sisse kaanima 8) :lol: :wink:
Гив Ми Мани
USP
Liige
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:19
Kontakt:

Postitus Postitas USP »

Eesti riik on minu isiklik omand. Ja oma asjadega ma jamada ei lase! :wink:

Sõnavabadus on aga hädatarvilik instrument, et vältida uute Aadolfite ja Jossifite püünele pääsemine...
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2088
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

kelguga poiss kirjutas:Sõnavabadus on aga hädatarvilik instrument, et vältida uute Aadolfite ja Jossifite püünele pääsemine...
Siin foorumis on sõnavabadus kaunis suhteline. Näiteks Nõukogude aegsetest rinnamärkidest pajatav peatükk on igati lubatud, kuigi sel pole militaariga midagi pistmist, samas militaarse monumendi teisaldamist puudutavad teemad suletakse kohe. Mis teha, nii ta on. Kuigi keegi on õelnud, et vaidlustes selgub tõde.
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Lausa ootaks, et keegi avaks peatüki Saksa või Itaalia rinnamärkidest. Ja keegi ei paneks seda kinni, sest tegu oleks MILITAARAJALOOGA. Monumendi teisaldamist või pronksisündmusi kajastavad peatükid suleti alles siis, kui läks sõimlemiseks. Ärgem unustagem seda väikest kõrvalseika.
Et notre Parole s'appelle Fidélité !
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5566
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

"Täielikku sõnavabadust" ei ole enam isegi delfis. Nii et selle nautimiseks tuleb tõesti peldikuseina sodima hakata. :twisted:
Kasutaja avatar
ludvig
Liige
Postitusi: 790
Liitunud: 10 Jaan, 2005 16:35
Asukoht: EW
Kontakt:

Postitus Postitas ludvig »

Sõnavabadust jääb kahjuks järjest vähemaks ja ka kodanikuõigusi piiratakse järjest rohkem. kui veel eilse Pealtnägja peale mõelda siis oleme teel politseiriigi suunas kus õiged inimesed on ainult need kes süsteemiga vastuvaidlematult kaasa jooksevad. kõigi kõva häälega protestijate elu tehakse aga raskeks.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Ah, ei olnud seal pealtnägijas midagi ennekuulmatut. Tavapärane ajukepp, aga lapsukesed ehmatasid ära.
Ja üleüldse - alati on nii, et igatsorti pugejad, slikerdajad, valetajad ja nahahoidjad on justkui "hästi" selles maapealses viletsuses hakkama saanud, siiski looduslik valik neid niipalju kah ei soosi, et ainult sellised oleksid evolutsiooni käigus järgi jäänud.
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2088
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

Charlemagne kirjutas:Lausa ootaks, et keegi avaks peatüki Saksa või Itaalia rinnamärkidest. Ja keegi ei paneks seda kinni, sest tegu oleks MILITAARAJALOOGA. Monumendi teisaldamist või pronksisündmusi kajastavad peatükid suleti alles siis, kui läks sõimlemiseks. Ärgem unustagem seda väikest kõrvalseika.
Ja jällegi enamus peab mõne üksiku sõimleja pärast "kannatama"?
vanasti osati ikka sõimlejaid korrale kutsuda. Pandi keeld peale või bänn. Sain isegi seda tunda, kui otsustajatega veidi vaidlesin.
Nüüd minnakse lihtsamat teed... Viskame koos pesuveega lapse ka minema.
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Kasutaja avatar
Arf
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 18 Veebr, 2004 1:12
Kontakt:

Postitus Postitas Arf »

Toomase sõnasabast kinni haarates, siis näiteks legendaarse urka Zavoodi peldikuseinal valitsen tõesti täieline sõnavabadus :D .

Mis eilsesse PN puutub, siis oli nuttu ja hala rohkem kui asi väärt on.

Esiteks "nad on kõigest gümnaasiumiõpilased" ei vabanda midagi. (ka Jokela killer oli keskkooli ealine)

Teiseks, igatsugu punasmusta ja roosamusta värvi organisatsioonid on omavahel seotud ja nende "suured vennad" on Euroopas kõvasti rüüstanud (globaliseerumisvastased, radikaalsed ökokaitsjad vms). Nii et sellise aktivismiga tegeledes tuleb teatud organite huviga lihtsalt leppida. Keegi ei ole neil keelanud oma arvamust avaldada ja miitinguid pidada.

PS. mina sõin täna veiseliha.
Kasutaja avatar
ludvig
Liige
Postitusi: 790
Liitunud: 10 Jaan, 2005 16:35
Asukoht: EW
Kontakt:

Postitus Postitas ludvig »

iseenesest mul kahju et gümnaasiumiõpilastel ei jätkund julgust organid oma lollide küsimustega lihtsalt pikalt saata, või siis valitaksegi ohvriteks sellised parajalt naiivsed ja tegelikult kahjutud tegelased. tra ja need kes linna segi peksavad jätame õigeks ja valmistume neile veel kahjutasu maksma.. :evil:
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Forman
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 21 Mai, 2008 18:22
Kontakt:

Postitus Postitas Forman »

Arf kirjutas:Toomase sõnasabast kinni haarates, siis näiteks legendaarse urka Zavoodi peldikuseinal valitsen tõesti täieline sõnavabadus :D .

Mis eilsesse PN puutub, siis oli nuttu ja hala rohkem kui asi väärt on.

Esiteks "nad on kõigest gümnaasiumiõpilased" ei vabanda midagi. (ka Jokela killer oli keskkooli ealine)

Teiseks, igatsugu punasmusta ja roosamusta värvi organisatsioonid on omavahel seotud ja nende "suured vennad" on Euroopas kõvasti rüüstanud (globaliseerumisvastased, radikaalsed ökokaitsjad vms). Nii et sellise aktivismiga tegeledes tuleb teatud organite huviga lihtsalt leppida. Keegi ei ole neil keelanud oma arvamust avaldada ja miitinguid pidada.

PS. mina sõin täna veiseliha.
Aa et globaliseerumine on siis hea asi?
Krt tundub, et olen valesse foorumisse sattunud...
Si vis pacem, para bellum.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist