Selgeltnägijate tuleproov

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Oh issand, mis saasta üle te küll arutate siin foorumis ... :wall:

Aga parem vist selgeltnägijad kui tatiseriaalid :write:
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Aga parem vist selgeltnägijad kui tatiseriaalid
Kujutan juba ette kuidas igal jumala päeval tuleb tundide kaupa selgeltnägemist seebi asemel!
Aga jah, minu süü, et seda siin lahatakse :oops:
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Arnold kirjutas:Kujutan juba ette kuidas igal jumala päeval tuleb tundide kaupa selgeltnägemist seebi asemel!
Aga jah, minu süü, et seda siin lahatakse :oops:
Ma kunagi kribasin kirja meie kahele eratelekanalile ning nurisesin, miks ei panda kogu seda saasta jooksma peale südaööd. Ja normaalseid saateid õhtusele ajale. Vastus oli umbes nii, et öösel ongi kõige vaadatavam aeg ning lisaks sellele on sellel, mida mina nimetan saastaks väga suur vaatajaskond, kes öösiti ei jõua üleval olla. :wall:
Aga pole hullu Arnold, küllap see, et siin lahatakse ka silmamoondajaid, veenab foorumi juhukülalisi selles, et me pole siin erihullud, kes ainult sõjaajaloost jms. ööpäev läbi jahuvad. :write:
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
tere
Liige
Postitusi: 113
Liitunud: 27 Mär, 2006 13:43
Kontakt:

Postitus Postitas tere »

Teate mida mina tahaksin selgeltnägijate tuleproovis näha? Seda, et needsamused viiakse mingisse suvalisse, ilma põneva minevikuta ruumi, ja siis lasku nad fantaasial lennata. Mõelge mida kõike saaks kokku jutustada suvalisest, saate jaoks püsti pandud soojakust. :twisted:
järgnevad lõigud ei ole täpsed, aga peegeldavad minu arvamust sest saatest.
SelgeltNägija ja SaateJuht.
SN:Kirik...trellid...vangla...postkontor?
Hiljem:SN:"Näete, ma ju ütlesin, et vangla." SJ:"Aga sa ju ütlesid ka postkontor."
SN nuttes:"Ühele on seda, teisele teist vaja" (ei sobinud töötingimused)
Minu vaatenurga järgi on see saade palagan, huumor soolapuhujate pihta.
Kapral Karu
Moderaator
Postitusi: 1133
Liitunud: 14 Dets, 2004 13:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral Karu »

Kellele palagan, kellele mitte -- aga mina olen sealt saanud ka natuke targemaks. Nimelt on mitmes saates olnud ka mõni militaariaga haakuv teema, kus ka veidike infot jagatakse. Näiteks näidati mitu korda Patarei vanglat, meenutati demineerija Arne Lokki jne.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

aga mina olen sealt saanud ka natuke targemaks.
Mulle pole varemalt kapral umb.......na tundunud, aga jah, üllatusi tuleb lähemaltki, mis siis suhtlusportaalidest rääkida :lol:
Kapral Karu
Moderaator
Postitusi: 1133
Liitunud: 14 Dets, 2004 13:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral Karu »

Mis teha, keegi pole täiuslik... :cry:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist