Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
kuido20
Liige
Postitusi: 3338
Liitunud: 06 Jaan, 2004 10:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas kuido20 »

Odessa temaatiline

Pilt
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

Siin oli jutuks, et tankidele pole viisat vaja - mis vastab tõele 8)
Sest tegelikult on vaja tankidele..... vaata alljärgnevalt pildilt!
censor_photoshops_big2.jpg
censor_photoshops_big2.jpg (246.55 KiB) Vaadatud 7123 korda
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

Ei saa mitte vaiki olla 8)
Российские диверсанты очень огорчились узнав, что их уволили со службы еще в декабре прошлого года. Теперь надо думать, как отдать незаконно выплаченную зарплату за шесть месяцев. Но радует, что уволили не год назад, иначе надо брать кредит, чтобы отдать еще большую незаконно полученную зарплату. И как объяснить кто сообщник в этой афере?
Vene diversandid kurvastasid väga, kuuldes, et neid on vallandatud juba möödundaasta detsembrist.
Nüüd seistakse põletava probleemi ees - kuidas maksta tagasi ebaseaduslikult saadud poole aasta töötasu...
Vedas muidugi, et päris aasta tagasi kinga ei saand, muidu peaks hakkama laenu võtma.
Ja kuidas veel selgitusi anda, kui tulevad kaasosaliste kohta küsima :mrgreen:
Скрепы нашептали:

1. Путин своих не бросает.

2. Если Путин вас бросил, значит вы не свои.
1. Putin omasid ei jäta

2. Kui Putin on teid hüljanud, järelikult te pole "oma" (kunagi olnudki)

- Слыхал, Путину, наконец-то решили присудить Нобелевскую премию!
- В какой области?
- В Луганской и Донецкой...
Маразм логики Путина

Чтобы защитить одних русскоязычных украинцев - нужно уничтожить других русскоязычных украинцев...
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1018
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Mudakoon »

Juba iidsel ajal teadsid mehed mis seal lõunapool majas on....
https://en.wikipedia.org/wiki/Azerbaija ... AZ_REP.GIF
Tea, kuidas idasuund oma tõelist palet suutis kartograafide eest varjata?
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
bodom
Liige
Postitusi: 216
Liitunud: 01 Jaan, 2012 23:54
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas bodom »

Pilt
Põdranaljad, mõned kommentaarid on head.
Lugesin ühest teisest foorumist.
kuido20
Liige
Postitusi: 3338
Liitunud: 06 Jaan, 2004 10:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas kuido20 »

Pilt
AivarV
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 11 Okt, 2014 22:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas AivarV »

See jutuke sobib siia:

Sergei Loiko "Aga kui Hitler oleks teatanud, et Nõukogude Liidus pole fašistlikke vägesid?"

http://inforesist.org/a-esli-by-gitler- ... -sssr-net/


Võin endale ette kujutada, mida oleks kirjutanud Lääne ajakirjandus peale 22. juunit 1941. aastal, olnuks Hitler kavalam ning teatanud, et fašistlikke vägesid N. Liidus pole, ning et need on hoopis omakaitse ja separatistide salgad.

New York Herald:

„Separatistide rühmad või teisiti öeldes saksameelsed võitlejad liikusid edasi sadu kilomeetreid N. Liidu sisemaale, vallutades Minski ja piirates sisse Kiievi. Nad tegutsevad kogu rinde ulatuses, olles relvastatud kaasaegsete relvadega raskete tankide, suurtükkide ja lennuväe toetusel.

Asustatud punktide Illovaiski ja Debaltseve rajoonis sattusid Nõukogude väed katlasse.

Nõukogude välisminister hr Molotov nimetab toimuvat järjekindlalt otseseks fašistliku Saksamaa agressiooniks. „Terved SS-i ja Wehrmachti regulaarvägede diviisid tungisid meie territooriumile,“ teatas Molotov intervjuus. „Me kanname tohutuid kaotuseid ja vajame kogu progressiivse inimkonna toetust.“

Samas Saksa võimud eitavad oma osalust NSVL-i lääneosa sisekonfliktis. „Meie vägesid Nõukogude Liidus ei ole,“ teatas Saksamaa välisminister intervjuus. „Meie vormi saab osta suvalisest majapidamistarvete kauplusest ja pealegi on separatistid relvastatud nõukogude tankidega T-34 ja Panther ning reaktiivsüsteemiga Katjuša, mis on hõivatud lahingutes valitsusvägedega. Peale selle, halvasti ettevalmistatud nõukogude lendurid pommitavad omaenda territooriumi ja omaenda armeed.“

Ribbentrop nimetas N. Liidu valitsusvägesid „karistussalklasteks, kes on kuulutanud sõja oma rahvale.“

Nõukogude armee kaotas konflikti esimestel nädalatel sadu tuhandeid tapetute ja haavatutena, võttes seejuures vangi kaks niinimetatud fašisti, kes NKVD piinade tagajärjel tunnistasid, et nad on saksa sõdurid SS diviisist „Мертвые Души“ (Surnud hinged, ka Nikolai Gogoli kuulus romaan).

„Tõepoolest teenisid need isikud Wehrmachtis kuni 20. juunini, kuid pärast seda saadeti nad erru ning sõitsid vabatahtlikena aitama Ukraina omakaitset UNR ja Valgevene omakaitset BNR,“ avaldas Ribbentrop.

Ühe kinnipeetu sõbratar, frau Gutentag (proua Terepäevast), kinnitas võimude seisukohta raadiousutluses. „See oinas vallandati SS-ist juba eelmise aasta detsembris,“ teatas ta oma armastatu kohta.

Praegusel ajahetkel pole võimalik sõltumatult kinnitada või ümber lükata, nagu osaleksid Saksa väed NSVL-i lääneosa sisekonfliktis.“
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

ERICH JÕEMETS
oli pärit Pärnumaalt, Häädemeestelt. Lõpetanud algkooli, siirdus edasi õppima Mõisaküla vedurikooli. Olles sündinud 1928. aastal, ei läinud ta teenima lennuväe abiteenistusse, vaid astus 1944. aasta suvel Eesti Leegioni. Võttis osa lahingutest Sinimägedes ja Saksamaal. Peale haavata saamist saadeti ravile Taani, kuhu jäi hiljem ka elama. Minnes 1947. aasta suvel Taanist paadiga Rootsi, võeti ta nõukogude piirivalve poolt koos kaaslastega merel kinni ja mõisteti “troika” poolt kümneks aastaks koonduslaagrisse.
http://www.hot.ee/lvpfoto/jutt-8.html
Algasid ülekuulamised, mis toimusid hommi kust õhtuni ja õhtust hommikuni – kolm kuud ühtejutti. Mind kuulas üle juurdlusosakonna ülem major Kaskov ja mind süüdistati spionaaþis. Ülekuulamise protokollid koostati vene keeles ja ülekuulamise lõpul luges tõlk need mulle ette. Alla kirjutamast neile protokollidele keeldusin ma kategooriliselt ja ütlesin tõlgile, et neis protokollides pole ju mitte ühtegi minu poolt öeldud sõna. Te võite neid nädalate viisi trükkida, oma allkirja ma neile ei anna. Seepeale lausus Kaskov: “Nu tebjä nerve jest!” [no on sul aga närvid]. Mulle tegi see kõik õudselt viha ja ma vastasin talle: “Aga ma olin ju SS-is!” Selle peale läks kodanik major näost valgeks, kuid ei lausunud ei musta ega valget.

Siis ühel päeval küsis ta minult: noh, kas kirjutad alla? Vastasin talle, et ei kirjuta.

Ülekuulaja Kaskov oli suur ja kogukas mees. Ta kandis tavalise vene vormi asemel inglise riidest vormi. Minu keeldumise peale vaatas ta mulle korraks otsa ja virutas siis mulle rusikaga täie jõuga vastu nägu ja lõi mul kulmu lõhki. Seejärel lasi ta mind valvuril ka kohe minema viia. Seejärel kaks nädalat mind välja ei kutsutud.......... üldiselt püüdsin ma ülekuulamistel võimalikult vähe rääkida, et oma kaaslasi mitte sisse rääkida. Kuna ülekuulamiste ajal viidi läbi ka vastandamised teiste minuga koos kinni võetud poistega, siis iga ülearu öeldud sõna võinuks neile kahjuks tulla. Lõpuks oli minu ülekuulamiste toimik 369 lehekülge paks.

Lõppes see nii, et meid kõiki – viis poissi ja üks tüdruk – viidi ühte ruumi kokku ja seal loeti meile ette kõik meie lõpetatud toimikus olnud materjalid - mida keegi oli rääkinud või tunnistanud. Sellest tutvustamisest võtsid osa mitu NKVD ohvitseri. Kui kogu toimik oli ette loetud, küsis üks major: “Aga kes teie hulgast on see Kopengaagen…?”

Kujutage ette - kõrge julgeoleku ohvitser küsb: Kes teist on Kopenhaagen? Me ei suutnud enam end valitseda ja pahvatsime suure häälega naerma
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas herman30 »

Noh, kas Eestis on veel mõni vallaline mees kel naist pole?

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/so ... d=71594469
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

imgres.jpg
imgres.jpg (10.19 KiB) Vaadatud 7027 korda
(va roiskuv) LÄÄS on alati tahtnud venemaad põlvili panna, see aga jätkab jonnakalt horisontaalis
Viimati muutis Svejk, 31 Mai, 2015 7:06, muudetud 1 kord kokku.
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

Paneme ühe veel - pühapäeva puhul 8)
imgres.jpg
imgres.jpg (8.62 KiB) Vaadatud 7023 korda
Mida rohkem mõistust, seda vähem lärmi
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

...ja paneme ühe veel 8)

Ржунемогу, лучшие ТАНКИ и танкисты. Срамота то какая)
https://www.youtube.com/watch?v=UMWqxtd12mU
Published on May 29, 2015
Путин на танке!
Внимание! В видео есть сплошной обучающий разговорный мат при обучение водителя танка.!

Видео данного ролика собрано с канала "Новости не для всех"!
Рекомендую посещать https://www.youtube.com/channel/UCvme...

Ну в общем все по теме, танк глохнет, тянем его, он стоит, матюки летят)) Берегите рваные пуканы
Внимание ватным недоделанным умникам , особенно без чувства юмора прошу вас не бузите, это ж юмор!!! Часть с видео с матом обучающим - архивная, ей года 2 и вставлена для прикола и освежения видео, поднятия юмора.

Супер современный и, видимо, самый дорогой в мире танк Т-14 Армата заглох на репетиции парада в честь дня Победы на Красной площади. Танк Армата отстоял свою стабильность и помчался на веревочной тяге как танк который стоит на месте . Это они ещё не пытались багажник открыть)))). И это по асфальту! По асфальту, на параде, Карл
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

Ja juttu jätkub kauemaks 8)

Vene matsid Küprosel - "Kuidas hohollid venelasi venelaste vastu kihutavad":

Ватники на Кипре рассказывают, как «хохлы натравливают русских на русских»
«Они хотят Россию руками русских же уничтожить»
http://nr2.com.ua/tourism/Vatniki-na-Ki ... 97944.html
«Сегодня в кафе на Корал Бэе нечаянно подслушал разговор двух русских туристов. Два таких конкретных пацана из Нижнего Тагила. Ты понимаешь, – говорит один, – нам по телевизору про хохлов п..., а на самом деле оказывается, что там против Новороссии в основном русские воюют, те, что на Украине живут. Не хохлы, а русские, блин! Да, прикинь – отвечает другой, – мне пацаны рассказывали, что когда этих киборгов в аэропорту взяли, среди них не то, что хохлов не было, никто даже украинского языка не знал. Ну, – думаю я, – слава богу, – кажись до народа начинает доходить! И тут первый продолжает диалог: Какие же мрази эти хохлы, русских на русских натравливают! Ты прикинь, они хотят Россию руками русских же уничтожить, а сами отсидятся спокойно в кустах и придут на все готовенькое!
Küprosel elav vene kirjanik põrkas kohvikus kokku kahe vene jõmmiga Nizni Tagiilist.
Sellised "konkreetsed poisid" - "patsaanid"

"Kassa tead", - räägib üks, "meile telekast hohollide kohta, noh, aga tuleb välja, et seal on novorossia vastu peamiselt venekeelsed. Mitte hohollid, vaid venelased, blin!"
"Jah, kujuta ette", - võtab teine sõna - "mulle kutid rääkisid, et kui neid küborgeid DLUTist kinni võeti, siis nende hulgas polnud ühtegi hoholli, mitte ühtegi, kes isegi ukraina keelt oleks osanud!"

"Noh" - mõtlen mina lootusrikkalt- "Näib, et rahvale hakkab miskit lõpuks ka kohale jõudma..."

....kui esimene kutt jätkab: "Millised raisad need hohhollid ikkagi on! Venelasi venelaste vastu kihutavad! Kujuta ette, nad tahavad venemaale venelaste eneste kätega ära teha, aga ise istuvad samal ajal põõsas ja kui kõik on valma, ilmuvad lauda!"
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Otto K
Liige
Postitusi: 2364
Liitunud: 07 Juul, 2014 19:43
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Otto K »

Kuidas töötab vene televisioon.
Manused
Vene TV.jpg
Vene TV.jpg (83.15 KiB) Vaadatud 6764 korda
AivarV
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 11 Okt, 2014 22:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas AivarV »

Ühest küljest koomiline, teisalt nukker lugu. Palju autor kunstiliselt liialdanud on, ei oska öelda, äkki ei olegi.

Игорь Вялов "Нулевое поколение - идеальные овощи"
http://allmomente.livejournal.com/1268365.html

Mul on tööl isiklik abi, tütarlaps nimega Nastja, moskvalanna, 22-aastane, õpib õigusinstituudis viimasel kursusel. Esitab mulle küsimuse:
„Oh miks metroo küll nii sügavale ehitati? Ebamugav ju, tülikas ka!“
„Noh, vaata, Nastja, Moskva metrool oli algselt kaks ülesannet. Seda planeeriti kasutada nii linnatranspordiks kui ka pommivarjendina.“
Nastjuša muigas kahtlustavalt: „Pommivarjend? Milline lollus! Kas meid kavatseb siis keegi pommitada?“
„Ma räägin sulle rohkemgi veel - Moskvat juba pommitati.“
„Kes?!“
„No kuidas sulle nüüd... Hmmm... Sakslased pommitasid Moskvat. Sõja ajal. Lendasid nende lennukid kohale ja viskasid pommid alla.“
„Milleks!? Mis nad tahtsid meid hävitada või?!“
„Noh, võib ka nii öelda jah...“
„On ikka lurjused!!!“
„Eks ole!“
“Ja kas siis kõik inimesed peitsid end pommide eest metroosse?“
„Noh, mitte just kõik... Kuid suur hulk. Mõni ööbis, aga mõni oligi kogu aeg siin.“
„Ja metroole pihta ei saadud?“
„Ei.“
„Aga miks nad siis pommitasid?“
„Ei saa aru...“
„Noh, ma mõtlen - selle asemel, et asjatult pomme heita, laskunuks metroosse ja lasknud kõik maha.“
„Nastja, aga nad olid ju sakslased! Neil polnud meie metroopileteid. Aga seal üleval on pöördväravad, korrapidajamutid ja mendid. Neid lihtsalt ei lastud sisse!“
„Aaaa... Nojah, arusaadav.“
„Nastja, ma tegin nalja! Tõega, meie omad peatasid sakslased Moskva lähistel ja ei lubanud neil linna siseneda.“
„Meie omad on tublid, eks?“
„Jajah, tõesti üle prahi!!!“
„Aga kuidas siis siin, metroos, inimesed elasid?“
„No muidugi mitte just eriti hästi. Klopsiti kokku puust narid ja magati nendel. Lavatsid olid isegi relssidel.“
“Ei saanud aru,“ pöördus Nastja järsult, „aga kuidas siis rongid tol ajal liikusid?“
“Noh, pommirünnakud olid põhiliselt öösiti ja inimesed magasid rööbastel, aga päeval sai narid kokku korjata ja rongid jälle liikuma lasta.“
„Košmaar! Mis see siis olgu, täiesti hulluks läinud, öösel pommitada!“ nördis Nastja. „See on ju valjusti kosta! Kuidas siis küll magada saab?!!“
„Noh, need olid ju sakslased, Nastja, neil on ju meiega ajavahe.“
„Siis muidugi.“

Tagasiteel püüdsin jutuajamises mingeid tõsiseid teemasid mitte puudutada. Kuid sellegipoolest sain taas ootamatu tabamuse.
„Järgmine puhkus tahan Baltikumis ära käia,“ unistas Nastja.
„Aga kuhu nimelt?“
„Noh, kuhugi mere äärde...“
„Siis kas Leetu, Eestisse või Lätti?“ täpsustan küsimust.
„?????????????“
„Noh, Baltimaadeks loetakse kolme riiki: Eesti, Leedu, Läti. Millisesse neist sa tahtsid minna?“
„Vaimustav! Aga mina mõtlesin, et see on üks riik – Pribaltika! Ma tahan sinna, kus on meri.“
„Kõigis kolmes on.“
„Pagan küll! No kuidas siis nüüd valida?“
„Noh, ei tea...“
„Aga kas teie olete Baltikumis käinud?“
„Olen. Eestis.“
„No ja kuidas oli? Viisat on tülikas vormistada?“
„Ma olin seal veel Nõukogude Liidu ajal. Siis me olime üks riik.“
„Kuidas „üks riik?!“"
„Kogu Baltikum oli NSVL-i koosseisus! Nastja, kas sa seda tõesti ei teadnud?!“
„Kuku pikali!“
„Kohe jääb sul hoopis suu ammuli! Valgevene, Ukraina, Moldaavia olid samuti N.Liidu koosseisus. Ning lisaks Kirgiisia ja Tadžikistan, Kasahstan ja Usbekistan. Ja veel Aserbaidžaan, Armeenia ja Gruusia!“
„Gruusia!? Need on need elajad, kellega sõda oli?!“
„Needsamad. Noh, sa ju tead, et oli NSVL, mis lõpuks koost lagunes? Sa oled ju peaaegu et seal sündinud!“
„Jah, tean. Oli mingi NSVL. Pärast kukkus kokku. Kuid ma ju ei teadnud, et selle küljest nii palju maid eraldus...“

Sõitsin metrooga ja vaatasin inimesi enda ümber. Enamuses noored. Kõik nad on minust ainult kümme-kaksteist aastat nooremad. Kas tõesti on nad kõik samasugused, nagu Nastja?! Nullindate generatsioon. Täiuslikud „juurviljad“...
Viimati muutis AivarV, 03 Juun, 2015 10:27, muudetud 1 kord kokku.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist