Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kriku »

Soomlane rootslasele: "Ma olen kuulnud, et rootsi keel on väga ilus ja meloodiline keel... Ise kahjuks ei oska, aga tahaks mõnd sõna rootsi keelt kuulda. Kas sa võiksid palun öelda, kuidas on rootsi keeles näiteks selline kena sõna nagu HEINASAARI?"
Rootslane: "Hö ö." Tõepoolest: hein = hö ja saar = ö.
Soomlane: "Oi, aitäh! Teil on tõepoolest väga ilus ja meloodiline keel, kui HEINASAARI on teie keeles HÖ Ö!"
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Fucs »

8)

Kunagi ammu kuulasin kusagilt raadiost mingit reisisaadet, kus üks eestlane rääkis kuidas ta kusagi kaugel maal käis....
Istusid siis hilisõhtul pimedas kusagil mere rannas palmide all kohalikuga ja vahtisid selget ja lummavat tähistaevast.
Kohalikus keeles oli kogu selle ilu ja olu kirjeldamiseks mingi eripikk ilmekas lause.
Kohalik küsis siis eestlaselt, et aga kuidas teil kõike seda nimetatakse?
Eestlane ütles, et ÖÖ.
Kohalik pööritas silmi ja ütles midagi sellist, et "vaikus, soe, vaikne tuulesabin palmilatvades, imeline tähistaevas ja merelainete vaikne laksumine rannal, ning teie ütlete kogu selle ilu kohta ainult ÖÖ !?"
:D
Roamless
Liige
Postitusi: 3798
Liitunud: 22 Okt, 2005 20:57
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Roamless »

Umbes samal ajajärgul korjas veel Läti politseinik isikliku sektori finantseerimiseks "maksu". Kui ühe asja vaidlustasid siis leiti kohe teine. :D
Ka Leedu politsei võttis ka samal ajal lahkelt "personaalseid makseid" vastu, aga lisaks antud Leedu jõmmile, istus putkas ka mingi politsei või mis iganes vormis tibi, samuti olin ma politseiniku uhkust haavanud, et ta pidi ennast mugavustsoonist välja ajama ja meeleheitlikult sauaga vehkides autole järgi jooksma ning ka iroonilised kommentaarid muutsid asja halvemaks. Seega minu ametlik karistamine oli sellel hetkel tal suisa uhkuse asi, et ülbikust eestlasele koht kätte näidata. Näiteks plätras ta, et kui ma poleks peatunud, oleks mind järgmises linnakeses patrull arreteerinud ja ööks kongi toppinud, aga pidasin seda pigem võmmi nö ähvardavaks pläraks.
Unforeseen consequences
Kasutaja avatar
Castellum
Liige
Postitusi: 2451
Liitunud: 27 Dets, 2008 23:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Castellum »

Ajalehest Petseri Uudised, 17. september 1932. Lk 2:
Hitler ja autojuht.
Saksa lehed jutustawad järgmise loo, mis hiljuti juhtus Hitleriga Stuttgardis. Hitler sõitis Stuttgardi eksikombel kaks tundi warem kui oodati. Tahtis linna waadelda. Üüris waksali eest taksoauto. — Näidake mulle oma linna. — Heameelega, wastas autojuht — kuid ma olen waba ainult kella 9.45-ni, siis tuleb meie "suur Adolf" ja ma pean temal wastas olema. — Hea, ka mina pean tol ajal waksalis olema, ütleb Hitler, kes oligi see „suur Adolf".

Kell 9.45 wiis autojuht oma sõitja waksali, — Tänan, ütles Hitler. Teie olite suurepäraline linnaga tutwustaja. Kahju ainult, et ma ei näinud sõjamuuseumi. Kui palju teile tuleb maksta?

14 marka 90 pfenningit.

Hitler andis 30 marka. — Teie olete tubli inimene, mis üle, wõtke jootrahaks.

Autojuht ei tahtnud oma silmi uskuda; üle 15 marga jootrahaks! Kes on see Kröösus? Autojuht pani oma mootori uuesti käima ja ütles Hitlerile: Teate härra, ma wiin teid sõjamuuseumi. — Lõpuks wõin ka sülitada Hitlerile . . .
Kindlusarhitektuur on osa meie elukeskkonnast
Kasutaja avatar
sammal.habe
Liige
Postitusi: 817
Liitunud: 30 Apr, 2004 19:49
Asukoht: 58°22'N 26°43'E
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas sammal.habe »

see olevat olnd nõnda:
Soomlane ja rootslane hakkasid vaidlema selle üle, et kumma emakeel on ilusam. Kuna nad ei suutnud kuidagi kokkuleppele saada, siis nad küsisid abi inglise filoloogilt. Filoloog palus mõlemal tõlkida oma emakeelde Percey Shelley luuletuse:
"Island, island,
Grassy island,
Grassy island's Bride."

Soomlane tõlkis esimesena ning soome keeles näeb see luuletus välja nii:
"Saari, saari,
Heinäsaari,
Heinäsaaren Morsian.

Nüüd oli rootslase kord ja tulemus on siin:
"Ö, ö,
Hö ö,
Hö öns Mö."
Kriku kirjutas:Soomlane rootslasele: "Ma olen kuulnud, et rootsi keel on väga ilus ja meloodiline keel... Ise kahjuks ei oska, aga tahaks mõnd sõna rootsi keelt kuulda. Kas sa võiksid palun öelda, kuidas on rootsi keeles näiteks selline kena sõna nagu HEINASAARI?"
Rootslane: "Hö ö." Tõepoolest: hein = hö ja saar = ö.
Soomlane: "Oi, aitäh! Teil on tõepoolest väga ilus ja meloodiline keel, kui HEINASAARI on teie keeles HÖ Ö!"
wyrd
Liige
Postitusi: 615
Liitunud: 19 Juun, 2007 22:27
Asukoht: IIRI/EESTI
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas wyrd »

On see foto ehtne?
82876441_3048866128474617_1761687892809220096_n.jpg
83103400_3048866618474568_7198399023848357888_n.jpg
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

wyrd kirjutas:On see foto ehtne?
Ei ole. Maod ei neela kunagi automaati raud ees.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1742
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas maksipoiss »

Jah juba salve kuju vaadates on ju selge , et tagumine ots ees läheb palju libedamalt alla. Ega maod lollid ei ole.Kindlasti ei alahinda nad fakti, et raud ees neelates võib saba otsa augu teha (juhulasu korral). Kaba ees neelates, kui relv lahti läheb, ei juhtu ju midagi hullu.
Viimati muutis maksipoiss, 26 Jaan, 2020 20:03, muudetud 2 korda kokku.
wyrd
Liige
Postitusi: 615
Liitunud: 19 Juun, 2007 22:27
Asukoht: IIRI/EESTI
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas wyrd »

To Manurhin. Kui nüüd nii kõva maoteadlane oled siis ootan postitusi Sinu poolt kus maol on automaat teistpidi keres.
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1017
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Mudakoon »

Manurhin kirjutas:
wyrd kirjutas:On see foto ehtne?
Ei ole. Maod ei neela kunagi automaati raud ees.
Jap nii on , pära on kah kokkupandud asendis niipidi neelamisel takistuseks , ammu teada fakt.
Ja kui keegi üritab teile "müüa" pilti kus madu on neelanud browningu koos softi ja kolmjalaga siis see on fake , ilma softita suudab aga koos sellega mitte.
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19209
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas ruger »

Kliimaauto
Pilt
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas nimetu »

Kommunismusest...
p64lzrgoscyy.jpg
puudulik
Liige
Postitusi: 126
Liitunud: 07 Veebr, 2017 9:53
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas puudulik »

Kaheksa lasku ja üks täpne vise.
https://www.kuvaton.com/browse/62464/ei_osu_ei_.gif
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kriku »

Screenshot_2020-02-02 Pusled.png
Screenshot_2020-02-02 Pusled.png (172.26 KiB) Vaadatud 3820 korda
https://kaup24.ee/et/lapsed-ja-imikud/l ... ed?page=14
Kasutaja avatar
huvitun
Liige
Postitusi: 1285
Liitunud: 28 Mär, 2014 9:20
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas huvitun »

Ma ei ole õigupoolest kindel kas see on naljakas aga kuskile mujale temasse seda panna ka ei oska. Slaavi blogosfääris ringleb foto millel jäädvustatud DNR-i koolilapsed tähistamas holokausti ohvrite mälestamise päeva.
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist