Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Feeliks_Jalgraud
Liige
Postitusi: 898
Liitunud: 02 Mai, 2008 14:56
Asukoht: Teises kohas
Kontakt:

Postitus Postitas Feeliks_Jalgraud »

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Mul pole midagi mõistlikku öelda.../ ███████████]98% fucked up
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

Väljavõtted Harju Politseisse laekunud seletuskirjadest:
* * * Koju tulles sõitsin oma autoga vale maja juurde ja põrkasin kokku puuga, mida minu aias pole.
* * * Teine auto põrkus minu omaga, andmata enne oma kavatsusest märku.
* * * Ma arvasin, et külgaken on lahti, kuid leidsin selle olevat kinni, kui ma pea aknast välja pistsin.
* * * Ma olin juba nelikümmend aastat sõitnud, enne kui roolis magama jäin ja kraavi sõitsin.
* * * Ma olin enda tagumise otsa probleemidega teel arsti juurde, kui mu üldventiil ühtäkki järele andis ja põhjustas minu sattumise liiklusõnnetusse.

* * * Ristmikule jõudes ilmus äkitselt stoppmärk sellisesse kohta, kus ma teda oodata ei võinud.
* * * Ma ei olnud enam võimeline autot peatama ja põrkasin teise autoga kokku.
* * * Kärbse tapmise eesmärgil rammisin telefoniposti.
* * * Vältimaks kokkupõrget eespool liikuva auto kaitserauaga põrkusin ma jalakäijaga.
* * * Nähtamatu auto ilmus eikusagilt, põrkas vastu minu autot ja haihtus.
* * * Ütlesin politseile, et mul polnud häda midagi, kuid hiljem eemaldades kaabu oma peast avastasin purustatud kolju.
* * * Otsene õnnetuse põhjus oli suure suuga pisike mees väikses autos.
* * * Ma lendasin autost välja siis, kui see lahkus teelt. Hiljem leiti mind ühe väga tõsise lehma jälje seest.
sitt päev, kellele kurdad
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

Pohmelli definitsioonid:
Tuhkatriinu joove - saabud koju ühe kingaga
Lumivalgukese pohmell - ärkad hommikul seitsme mehe kõrvalt
Punamütsikese pohmell - ärkad hommikul vanaema voodist
Okasroosikese joove - oled mälus järgmised 100 aastat
Pohmell "Keisri uued riided" - ärkad hommikul alasti tänavalt
Väikese Merineitsi joove - jalad ei irdu teineteisest ning lõhnad heeringa järgi
Pohmell "Inetu Pardipoeg" - hommikul on voodis valed munad
Winnie Puhhi pohmell - oled hommikul nii kange, et ei suuda sõrmedega
varbaid puudutada ning hambaid katab paks veniv kiht, nagu oleksid neid meega pesnud
Piilupart Roberti pohmell - oled suutnud hankida ilma püksata suure hunniku raha
Kurja Hundi pohmell - hingeõhk haiseb nii pahasti, et välja hingates kukuks põrsakeste kivimaja pikali
Miki-Hiire pohmell - kõrvad on paistes kui pallid ning kätes on valged kindad, kuid frakist ei ole haisugi
Christoph Kolumbuse joove - ei ole teada, kuhu oled teel ega kohale jõudes ei ole aimugi, kus oled,
kuid kogu reis on riigi poolt finantseeritud
Muumi-trolli pohmell - hommikul oled valge ja paistes
Kass Garfieldi pohmell - hommikul käid kõigile närvidele, sul on vastupandamatu soov pahandust teha
ning haruldane isu lasanje järele
sitt päev, kellele kurdad
Radist86
Liige
Postitusi: 318
Liitunud: 14 Jaan, 2009 1:16
Asukoht: Hiiumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Radist86 »

Kaks joomarit, Mart ja Toomas, ärkavad hommikul jubeda pohmelusega. Tahaks midagi hamba alla võtta ja pead parandada, kuid külmikust vahib vastu üksainuke närtsinud viiner ja raha ka otsas. Mart haarab kapist viineri, pistab selle taskusse ja ütleb kaaslasele:
“Mul on idee! Lähme pead parandama!”
Astuvad sisse lähimasse baari, tellivad söödavat ja joodavat ning parandavad seal tervist. Kui lauale toodud söök ja jook juba otsa hakkavad saama, võtab Mart viineri, tõmbab püksiluku lahti ja paneb selle sinna vahele. Samas ütleb tasakesi sõbrale:
“Lase ennast põlvili ja hakka viinerit imema.”
“Lolliks läksid või?”
“Ime, ja kähku!”
Teha polnud midagi, Toomas põlvitas Mardi ette maha ja hakkas tolle püksiaugust paistvat viinerit imema. Seda märganud baarimees kargas nende juurde ja röögatas:
“Kuradi pederastid! Välja minu baarist!!!”
Joomarid ei lasknud seda endile kaks korda öelda. Kui nad olid baarist kaugemale saanud, ütles Mart:
“Mis siis ikka - lähme järgmisse baari?!”
Peale seitsmendat baari ütles Toomas:
“Ptüi, raisk, ma arvan, et me oleme piisavalt õginud ja lakkunud, äkki aitab tänaseks!? Ma olen juba väsinud ja põlved ka valutavad.”
“Olgu, lõpetame pealegi,” nõustub Mart, “seda enam, et peale kolmandat baari ma kaotasin viineri ära...”
LeBon
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 29 Juun, 2007 1:50
Kontakt:

Postitus Postitas LeBon »

Äsjareklaamitud öö-Delfi alustas:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/v ... d=29132257[/quote]
” Aga miks on Eestis praegu päris palju paremäärmust? Lahendus lihtne: NSVL lipukiri oli: sisult sotsialistlik, vormilt rahvuslik ja nii see NSVL sõna otseses mõttes natsionaalsotsialiste kasvataski. ” Sirje Kingsepp.
wyrd
Liige
Postitusi: 616
Liitunud: 19 Juun, 2007 22:27
Asukoht: IIRI/EESTI
Kontakt:

Postitus Postitas wyrd »

johnbull
Liige
Postitusi: 470
Liitunud: 07 Jaan, 2007 0:59
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas johnbull »

jaan tatikas tahtis paekivist liha teha aga raha ei olnud plaani teostamiseks.
15 milli eest saab kõik liinid maa alla toppida ja las peast imelikud isikud ronivad siis postide otsas. sealt hea pea ees alla hüpata :wall: :rip:
Ajalugu kirjutavad alati võitjad, ja kaotanud poolte ajalugu kuulub osalejate kahanevale ringile.
(Joachim Peiper)
Kasutaja avatar
Feeliks_Jalgraud
Liige
Postitusi: 898
Liitunud: 02 Mai, 2008 14:56
Asukoht: Teises kohas
Kontakt:

Postitus Postitas Feeliks_Jalgraud »

soovitage tõhusat meetodit rottide vastu
no kui sõnajalgade plaat ööseks keldris mängima panna,seda ei tohiks küll ükski elav hing välja kannatada :D
Mul pole midagi mõistlikku öelda.../ ███████████]98% fucked up
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Tsiteerin::
soovitage tõhusat meetodit rottide vastu


Tsiteerin::
no kui sõnajalgade plaat ööseks keldris mängima panna,seda ei tohiks küll ükski elav hing välja kannatada Very Happy
Selle peale ronivad majaomaniku luukered kapist välja ... :write:

terv
o
Tarmo Männard
Liige
Postitusi: 1239
Liitunud: 08 Sept, 2005 0:35
Asukoht: Tallinn, Õismäe
Kontakt:

Postitus Postitas Tarmo Männard »

AINULT SOOME KEELE OSKAJATELE!!!
Kõlarite olemasolu on hädavajalik!

http://www.youtube.com/watch?v=Lo_edXUlrT8&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=oTE-u-U_eMk&NR=1
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5218
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Manurhin »

Lühike sissejuhatus pohmellistikasse

KERGE POHMELL ( hellitavalt ka pohmakas)
*Häda pole õieti midagi. Vaja vaid natuke rahuneda, vaadata köögis ringi ning kindlasti on leida midagi, mis algajale suu- ja meelepärane.
*Ära sega teisi!
*Leia riiulist "Loomade elu" või "Kuidas Maresjev siili sõi".
*Joogiks võid tarvitada kõike. Sitaks võib lüüa alles siis, kui lisaks kuuele õllele jood ka eetrit.
*Kerge pohmelli parim ravi - Tee midagi.

KESKMINE POHMELL
*Keskmist pohmelli eksisteerib maailmas kõige rohkem. Tunne on keskmiselt sitt. Vajalikud tööd ja tegemised jäävadki tegemata. Kindlasti jäävad need ülehomseks.
*Tahes tahtmata pead peldikus käima. See on soovitatav ja kasulik.
*Istumine on vajalik. Vaikus samuti.
*Püüa kuidagi seeditavat endale sisse võtta. Eelistatud kõik püreesupid: ilma lusikata! Kuid kui sisse ei lähe, ära ka eriti pabista. Olukord on mööduv.
*Umbes 12 tunni möödudes on su isu enam- vähem, kuid unega ära eriti arvesta. Esimene öö pärast keskmist pohmelli võib olla unetu, kuid võib olla ka keskmiselt rahuliku unega.
*Pärast paari reanimatsiooninapsu või mõnda õlut on keskmine pohmell kergesti üleminev lustakaks joomaks. Nalju tuleb sorinal kui vaid leiad kuulajaid kaaslasi.
*Sõprade lähedalolek leevendab pohmelli peaaegu alati, kui nad vaid eriti täis ei jää.
*Ja kui mõni hakkabki närvidele käima, ära hoia tagasi - anna molli. Sind hinnatakse eelkõige su tegude, mitte enesetunde järgi.

RASKE POHMELL
*Enesetundele annad hinnangu: Nüüd on alles sitt.
*Raske pohmell on tõeline nuhtlus. Raske pohmelli puhul pole selle olemuse selgitamiseks vaja mitte midagi. See on kõigile nähtav.
*Vaikus ümberringi on tegelikult nii tähtis, et kui sa seda kusagilt ei leia, võid lootusetusest ulguma hakata. Ka see on üks raske pohmelli tunnus.
*Raske pohmelli puhul on inimesel esialgu vaja üksindust.
*Üksindus lubab meenutada toimunut ning laseb meelde tulla üksikutel seikadel sinu lähiminevikust. Mõned neist on olulised, kuid mida enam hakkab neid lahti rulluma, seda enam tunned et pole võimalik meenutustejada peatada.
*Meenuvad isegi sellised sündmused, milles sa pole iialgi osalenud.
*Parim oleks, kui sulle ei meenuks midagi. Nüüd aga oled meenutuste võrgus ja häda sulle.
*Rasket pohmelli saad endast lahti kangutada vaid korraliku parandusega. Varu kella 10.30 paiku 3 õlut, kella 13 paiku varu veel 3 õlut, kella 16 paiku osta üks väike, 0,5-ne rumm, kuid mitte mingil juhul ära muretse suuremat, kella 18 paiku on vaja kutsuda mõni tuttav šampuse või kahega. Kell 22 tehke väike viin ja kui jõudu jätkub, tooge bensiinijaamast 7 õlut (vaadake ise, kas 7 õlut näkku või kätte). Sellega peaks saama suuremast jamast lahti.

ÜLIRASKE POHMELL
*Ilgelt sitt olek.
*Sõna otseses mõttes.
*Kahtlus, kas on üldse ellujäämise protsente, närib üha rohkem vaeva valmistavat pead.
*Valu on põhiliselt kukla piirkonnas.
*Leba liikumatult.
*Ära häälitse.
*Õlu ei seisa sees(selline tunne nagu õlu kardaks ja samas armastaks valgust).
*Oksenda, kui suudad.
*Kui ei suuda, oksenda ikka.
*Pohmelli parandamine võib võtta alates 4 päevast kuni nädalani.
*Ole aga parandusega üliettevaatlik. Rahvasuugi teab ju rääkida: paik on suurem kui auk.
*Tulemuse ebamäärasuse tõttu võiks paikamist üldse vältida. Looda iseeneslikule paranemisele.

*Lõpetuseks veel üks rahvatarkus : Pohmell ei tee heale tervisele midagi. Sitta tervist ei maksa hoidagi.


Lühidalt kokku võttes:
kerge pohmell - natuke sitt olla
keskmine pohmell - päris sitt olla
raske pohmell - väga sitt olla
väga raske pohmell - kardad, et sured koha ära
eriti raske pohmell - oled kindel, et sured kohe ära
üliraske pohmell - kardad, et äkki ei suregi kohe ära


allikas: internet
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Radist86
Liige
Postitusi: 318
Liitunud: 14 Jaan, 2009 1:16
Asukoht: Hiiumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Radist86 »

Manurhin kirjutas:üliraske pohmell - kardad, et äkki ei suregi kohe ära
Sellega haakub jälle üks vana anekdoot:

Ameerika lenduri päevaraamatust :
Reede: “Jõin vene lenduritega.”
Laupäev: “Oleksin peaaegu surnud.”
Pühapäev: “Jälle jõin vene lenduritega.”
Esmaspäev: “Parem oleksin juba laupäeval surnud!”
Zuslik
Liige
Postitusi: 520
Liitunud: 14 Mär, 2008 23:34
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Zuslik »

See ka veel siia otsa ja hakkab siin midagi "Joomahullu päevaraamatu" laadset juba tekkima http://www.perekool.ee/index.php?id=366 ... st=4794603 8)
Tahad joosta õpi kõigepealt käima !
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5218
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Manurhin »

Zuslik kirjutas:See ka veel siia otsa ja hakkab siin midagi "Joomahullu päevaraamatu" laadset juba tekkima http://www.perekool.ee/index.php?id=366 ... st=4794603 8)
No on aga inimestel alles probleemid :lol::lol::lol: Keegi helgem pea võiks vastava valgendusvahendi välja mõelda ja seda tootma hakata. Nõudlus, nagu näha, on ju olemas.
Suurest nõudlusest ja vähesest pakkumisest veel niipalju, et kõndinud kord sügaval nõukaajal üks Saksa FV kodanik mööda Moskvat ringi. Jõuab siis Punasele väljakule ja näeb, et mingi ilmatu pikk järjekord. Läheb siis uurima, et mis head nänni seal saba teises otsas ka jagatakse, et nii paljud tahavad. Jõuab mingi kivimajani ja veerib kokku sellel seisvat reklaamteksti: maus.......oleum... Jooksnud siis mees nii ruttu kui jalad võtsid lähimasse sidejaoskonda, tellis kaugekõne oma firmasse Lääne-Saksamaal ja teatas, et nüüd on lood nii, et hakake aga ruttu hiireõli tootma, Venemaal on selle järele tohutu nõudlus.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Feeliks_Jalgraud
Liige
Postitusi: 898
Liitunud: 02 Mai, 2008 14:56
Asukoht: Teises kohas
Kontakt:

Postitus Postitas Feeliks_Jalgraud »


Sellepärast oligi ühel Võrumaa mehel tehtud rauast skulptuur "Poodud kurg"
-Debiilikuid sünnib liiga palju.
Mul pole midagi mõistlikku öelda.../ ███████████]98% fucked up
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist