Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
xawa
Liige
Postitusi: 380
Liitunud: 30 Okt, 2007 0:42
Kontakt:

Postitus Postitas xawa »

Raketirünnak
Pilt
Kasutaja avatar
Tarts
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 02 Okt, 2006 21:23
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

Seda nalja ma nyyd kyll ei mõistnud ! :?
Kasutaja avatar
kala
Liige
Postitusi: 497
Liitunud: 25 Apr, 2005 16:50
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Tarts kirjutas:Seda nalja ma nyyd kyll ei mõistnud ! :?
nn. raketid ehk siis pigem õhupallid on auto küljes mingi traadiga ja sõidu ajal jääks mulje nagu oleks mingid raketid kogu aeg sabas.
juku
Liige
Postitusi: 32
Liitunud: 23 Dets, 2003 9:28
Kontakt:

Postitus Postitas juku »

Et nagu õhupallid või ...
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2196
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Sellised heeliumi täis raketid oleks päris naljakad jah. Maaliks punatähed peale, seoks oma autole sappa ja siis sõidaks aprillisündmuste esimesel aastapäeval ringi, lipud akendel ja raketid perses.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Juhan K

Postitus Postitas Juhan K »

* Punasel väljakul toimub 1. mai paraad, kõrvalt vaatavad Napoleon, Kennedy ja Mao,
Napoleon loeb veel pingsalt “Pravdat”. Rahvas voorib ära, siis hakkavad tulema tankid
ja raketid ja muidu suured torud. Mao pistab kätega vehkima: “Oleks mul selline
sõjavägi, terve Aasia võtaksin ära!” Vaatavad edasi. Siis ütleb Kennedy: “Oo, oleks
mul olnud selline ihukaitse nagu Brežnevil, ükski gangster ei oleks ligi saanud!”
Vaatavad edasi. Siis paneb Napoleon “Pravda” kokku ja ütleb: “Oleks mul olnud selline
ajaleht nagu Brežnevil, keegi ei teaks siiamaani, et ma Waterloo all kaotasin!”



*Juut Aabram räägib sõbrale, et ta visati parteist välja. “Tegin kolm prohmakat. Esimene
oli siis, kui suri Lenin. Matustel palju rahvast, peeti kõnesid ja presiidiumi
taga loosung “Lenin on surnud, aga tema ideed elavad edasi!” Mina võtsin ka sõna ja
ütlesin, et “Lenin oli väga tore mees. Parem oleks võinud need ideed surra, peaasi, kui
mees ise oleks edasi elanud.” Teine kord oli siis, kui suri Stalin. Matusteks kulutati 2 miljonit rubla. Peeti jälle kõnesid ja nuteti ja siis võtsin ka mina sõna. Ma ütlesin, et
“Raha kulus rängasti. Sama rahaga oleks saanud terve Keskkomitee maha matta.” Ja
viimane prohmakas oli hiljuti. Sekretär tuleb minu juurde ja küsib, et “Miks sa viimasel
parteikoosolekul ei olnud?” Mina ütlesin, et “Ei teadnud. Oleks ma teadnud, et see
viimane on, oleksin kindlasti tulnud.””




*Ühel mehel oli kolm poega. Kaks kasvasid suurteks, tugevateks ja tarkadeks, aga kolmas
oli lollike. Ja ei olnud selle lollikese elu kerge, sest ta sattus elu ja seadustega pahuksisse
minema. Kõndis tema Moskvas Punasel väljakul, vaatab ringi ja küsib, et
miks see kõrge müür siin on. “See on sellepärast, et lollid ei saaks üle vaadata.” – “Aga
kummalt poolt?” Sellest aitas, pojake võeti kinni ja pandi istuma. Sai lahti, kõnnib
jälle Moskva linnas ja Punasel väljakul ringi. Vaatab, et kena majake, aga vaat kus nali
– rahvas sisse läheb, aga välja enam ei tule. Küsib siis, et “Kuhu see rahvas jääb? Sisse
läheb, aga välja ei tule keegi.” Siis seletatakse, et välja saab teiselt poolt. “Ahhaa, sinna
ongi see koer maetud,” saab pojake aru. Jälle naksti kinni. Saab uuesti vabaks, sõidab
hoopis Leningradi, käib ja vaatab seal ringi. Ühel õhtul vaatab, et jõle kisa ja paugutamine. Küsib, et miks siin paugutatakse. “Brežnev tuli külla.” – “Kas siis ühe pauguga
ei saanud pihta või?” Ja jälle kinni.



*"Öelge, hära kapral, mille eest te medali saite?" küsib noorsõdur.
"Ma päästsin terve polgu," vastab kapral.
"Kuidas see juhtus?"
"Ma lasksin polgu koka maha."


*Pihkva oblasti väikeses külakeses istuvad pingil vanaisa ja lapselaps ning vanaisa jagab oma mälestusi sõjast:
"Tulid sakslased meie külla, rivistasid kõik mehed üles ning ütlesid: "Valige, kas teeme teid pederastideks või laseme maha?"."
"Ja vanaisa, mis edasi sai?"
"Maha lasti mind lapseke, maha lasti..."



*Teine Maailmasõda. Tuleb juut partisanisalka:
„Võtke mind ka enda ridadesse!”
„Nii lihtsalt see ei käi,” teatab komandör. „Võta need lendlehed, levita neid lähimates külades, siis võtame.”
Möödub nädal ja juut on tagasi. Komandör on üllatunud:
„Miks nii kaua läks?”
Seepeale võtab juut taskust rahapaki ja ulatab komandörile:
„No andsite te mulle alles kauba...”
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Manurhin »

Stirlitz ärkab vangikongis. Paha on olla, pea valutab, eelmisest õhtust mitte midagi ei mäleta. "Niisiis, sissekukkumine", mõtleb Stirlitz ja peab endamisi plaani, et kui nüüd tulevad GESTAPO-mehed, siis ütleb ta, et on Stirlitz, aga kui tulevad tšekistid, siis on ta Vene luuraja Issajev. Lõpuks avaneb kongi uks, sisse astuvad paar miilitsat ja veel enne, kui Stirlitz jõuab midagi öelda, lausub üks neist: "Noh, olete lõpuks kaineks saanud, seltsimees Tihhonov? Häbi peaks teil olema ennast sedasi täis lakkuda, ise veel kuulus filminäitleja".
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
janno8
Liige
Postitusi: 450
Liitunud: 09 Nov, 2007 21:04
Kontakt:

Postitus Postitas janno8 »

Mida on raske vindiselt öelda (kerge joobeaste)
- Revolver
- Distsipliin
- Reguleerkruvi

Mida on väga raske vindiselt öelda (raske joobeaste)
- Transkriptsioon
- Arterioskleroos
- Tärklisekliister
- Mustriline

Mida on võimatu vindiselt öelda (üliraske joobeaste)
- Ära mulle enam vala.
- Ei, suur tänu, aga ma ei hooli seksist.
- Pole mul tahtmist sinuga kakelda.
- Tere õhtust, härra politseinik, väga kena teist, et mind kinni pidasite.
joomise maha jätame jätame, selle peale võtame võtame
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2196
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Kas peab pudeli ligi võtma ja hakkama proovima?
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
janno8
Liige
Postitusi: 450
Liitunud: 09 Nov, 2007 21:04
Kontakt:

Postitus Postitas janno8 »

Soobel kirjutas:Kas peab pudeli ligi võtma ja hakkama proovima?
Olen proovinud, ja kõik on tõsi :lol:
joomise maha jätame jätame, selle peale võtame võtame
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Postitus Postitas kalleb »

Kui siga paaritada lambaga, võib juhtuda, et sünnib metssiga. Kui loomad paarituvad, siis nad värisevad hullusti, nagu kardaksid jubedasti. (6a Thomas)

-Aafrika lehmad söövad banaane, aga kui nad on ahvid, siis elavad nad dzunglis ja otsivad kirpe. (5a Christel)

-Inimesel on mitmesugust nahka. Eesnahk on näiteks nahk, mis on inimesel eespool, ja taganahk asub tagumikus. (6a Therese)

-Naised koosnevad munasarjadest, ja nad mõtlevad rohkem. (6a Siri)

-Meeste kehal on rohkem esiosi. (6a Julie)

-Vanad inimesed ei pea autos istuma lastetooli. Aitab sellest, kui neil on kitsas rihm ümber. Kui juhtubki avarii, siis pole ka häda midagi, sest nad niikuinii surevad varsti ära (7a Alex)

-Et lapsi saada, peavad seemned võistlema. Kui seemned päris kõvasti spurdivad, siis võib juhtuda, et sünnib kolm kaksikut... (7a Johan)

-.. ja halvemal juhul saab nelimunalisi lapsi (5a Ville)

-Ega ei peagi abielluma kirikus. Seda võib teha ka sotsiaalkontoris. Või võib kokku kolida, nii et ei räägi kellelegi. Peaasi, et ise tead(6a Nina)

-Alguses saad rakuks, siis saad lapseks, siis saad emaks, siis saad vanaemaks, siis saad vanavanaemaks ja siis saad vanavanavanaemaks. Lõpuks on savi (6a Maria)

-Nina on tegelikult hingamise lihas. Aga seda võib kasutada ka tati vedamiseks. EMIL,6-A

-Närvid on nagu mingi kampsun, mille jumal on meie sissekudunud. Kui üks lõng katki läheb, siis lähed hulluks ja paistad näost imelik. ROBERT,7-A

-Maainimesed naeravad väga palju, sest nad saavad nii palju värsket õhku. Ma ei usu, et nende lapsed peavad lasteaias käima, sest neil on kodus õues nii palju värsket õhku. Pealegi nad söövad lilli, sest see on kasulik. Maainimesed paistavad täitsa harilikud, eriti tagantpoolt. Aga kui on udu, siis neid ei ole näha. VICTORIA,6-A

-Ämm on karistus selle eest, kui abiellud isikuga, keda sa ei tunne. PAL,7-A

-Kui inimesed vanaks jäävad, siis nad enam ei ütle, et armastavad teineteist. Siis nad küsivad, et kas tahad kohvi juurde küpsist ka või. TORD,7-A

-Aadam oli minu järgi ristitud. Ta sõi Evaga õunu. Aga ainult ühe korra-ja siis oli nagu läbi kah. ADAM,9-A

-Kui mõtlen vanaisast lapsena, kujutlen teda mustvalgena. GABRIEL,7-A

-Vanasti olid päris päkapikud.Nüüd on nad kõik riigiteenistuses. PER,6-A

-Armastus on siis, kui näed kedagi,aga tunned seda kõhus SOFIA,5-A

-Laulatusel ei tohi naerda ega ei öelda. CATHERINE,5-A

-Mõned inimesed ei tulegi kunagi ilmale, vaid jäävadki marjateradeks. THOMAS,7-A

-Kui isa seeme ei lähe emme muna sisse, siis sünnib lihtsalt harilik omlett. MIKAEL,6-A

-Kui pead koos vastu 65 aastat, siis saad kuldmedali. Siis peetakse kuldpulmi ja juuakse ja lõbutsetakse. Kui lahutad,saad ainult mõne plekitüki. KARE,6-A

-Mõnedel vanadel tädidel on habe, aga seda neile öelda ei tohi, sest nad hakkavad reageerima. JOHAN,5-A

-Vanainimesed murravad palju luid, sest nad komistavad pidevalt vaipade ja äärte ja ämbrite otsa. Ühel tädil, kes oli vist keegi muu kui minu vanaema, murdus enne tagumine jalg ja kui see paranes, siis murdus esimene jalg. ROBERTO,6-A

-Paljusid asju ei tohi vanadekodus teha. Näiteks ei tohi sõita rulaga, närida nätsu või kanda lühikesi ruudulisi spordipükse. LARS-ERIK,7-A

-Kui oled surnud, siis graveeritakse või kremeeritakse. Kui valid viimase, siis see tähendab,et sust tehakse kreemi.Aga see ei ole vaniljemaitsega, vaid tavaline hall kreem. JACOB,6-A

-Keisrilõige on see, kui beebi lõigatakse välja tagavaraväljapääsu kaudu. MARTINA,6-A

-Inimesed on ehitatud keharakkudest. Rakud on nii pisikesed, et neid peab silmadega jõllitama, muidu ei näe. THOMAS,6-A

-Õlu muudab keha tihti väga ebasümmeetriliseks. HERMAN,9-A

-Kui raha üldse ei ole, siis paljud hakkavad vaesteks. ROOPE,6-A

-Need lehmad, kes rohkem ringi jooksevad ja udarat raputavad, teevad jogurtit.ALLAN,5-A

-Mõned lehmad on mustad. Need on sissesõitnud. KARIN,5-A

-Tüüpiline siga on roosa ja tal on koonus kaks auku. PAULINE,6-A

-Lapsed ei tee rumalaid asju. Neil on omad põhjused ANNA,7-A

-Vanavanaemadel on väga suured rinnahoidjad. Need on nii suured, et ühte kaussi mahub terve minu pepu ja mõlemad põlved. Teise mahub minu vend. KATJA,7-A

-Ämm on vanaema, kes ei ole selle ema, kellest juttu on. HANNE,6-A

-Vanasti sai piima lehmadelt, nüüd annab seda Alma. LARS,5-A
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

See uudis kõlbab küll siia naljafoorumi:

Rootsi armee eemaldas Põhjala Lahingugrupi vapilõvilt peenise, kuna see häiris naissõdureid.
http://www.epl.ee/artikkel/411550
OMG!!! :shock: :shock: :roll:
Algul ma mõtlesin, et tegemist mingi rumala naljaga, aga paistab et tõsi taga! :roll:
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Vabadus
Liige
Postitusi: 305
Liitunud: 23 Apr, 2005 12:38
Asukoht: Lõunas
Kontakt:

Postitus Postitas Vabadus »

JUheiii..... ja mina kuulun veel NBG-sse. Ja ka meessoost. Kurb sellist lugu lugeda.
PS! Me ei reetnud kuningat.
Kasutaja avatar
Madis22
Liige
Postitusi: 1476
Liitunud: 09 Mär, 2005 14:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Madis22 »

Kas lõvilt munade eemaldamine meessõdureid ei häirinud? Või on meessõdurite häirimine aktsepteeritavam, kui naissõdurite häirimine? Kas see pole mitte diskrimineerimine?
The laws of physics is more what you'd call 'guidelines' than actual rules.
Kasutaja avatar
Arf
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 18 Veebr, 2004 1:12
Kontakt:

Postitus Postitas Arf »

Kiirustasin ka foorumisse, et seda uudist naljanurka postitada, aga...

Asi on naljast kaugel. Kurb hakkab lausa.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: avrnbr, muhgel ja 27 külalist