Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Matheus
Liige
Postitusi: 130
Liitunud: 19 Mai, 2009 10:56
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Matheus »

Venemaa rahvusvaheliste suhete instituudis on eksam.
Õppejõud pakub üliõpilastele välja ühe situatsiooni ja palub neil sellele lahendus leida.
Õppejõud: “Situatsioon on järgmine: üks väike Aafrika riik, kus kohalikud elanikud on korraldanud peaväljakul rahuliku demonstratsiooni Vene vägede kohalviibimise vastu. Vene sõjaväelased olid mõni päev varem natuke “üle pingutanud” ja tulistanud lennukitelt SU-27 mõned raketid ühe küla pihta, mille tulemusena hukkus mõnisada elanikku. Väikese Aafrika riigi välisministeerium on nüüd meile selle kohta noodi saatnud. Kuidas te neile vastaksite?”
Mõne aja pärast hakkab õppejõud töid parandama.
“Nii, nii… mis kuradi jama? Siin te kirjutate, et… meil on väga kahju, et nii juhtus… et väljendate siirast kaastunnet… lubate maksta kompensatsiooni omastele…. Istuge kohale – KAKS!”
“Nii, mis teie siis kirjutate? … et me ei tea üldse midagi sellest, … et mis lennukid… et mis raketid… ja üldse pole mõtet seda asja enne arutadagi, kui ei ole tõestatud, et need olid meie lennukid ja meie raketid… Jah, sellega võib enam-vähem rahule jääda – TUGEV KOLM! ”
“Nii, nii…. nii, nii. Vot see töö on puhas VIIS! Teeksin ainult paar väikest märkust teie vastuse kohta…Nimelt “tõmmake nahhui” kirjutatakse lahku ja “teie mustad ahvid” kirjutatakse väikese tähega…”

...

Veebel korraldab noorsõduritele õppust.
“Millise temperatuuriga hakkab vesi keema?” küsib veebel.
Sõdur: “100 kraadi Celsiuse järgi!”
Veebel: “Vale! Õige vastus on 90 kraadi! Seisad nüüd siin kuni tunni lõpuni!”
Järgmisel päeval küsib veebel sama küsimuse.
“90 kraadi, härra veebel!” vastab sama sõdur.
Veebel: “Aga vaat ei ole nii! Õige vastus on 100 kraadi! Ma eile ajasin täisnurgaga sassi… Seisad tunni lõpuni!”

...

Kevad.
Mets.
Vestlevad Mowgli ja Bagheera:
“Bagheera, mis minuga lahti on? Ma tahaksin joosta kuhugi kaugele-kaugele, peita end kuhugi sügavale-sügavale ja istuda seal tasa-tasa. Võibolla on see armastus…?”
“Ei, Mowgli, see on kutsealuste kevadine sõjaväkke võtmine…”

...

Naine vaatab suurte karvaste kätega mehe poole, kelle paremas käes on nuga, ja sõnab:
“Kas teil südant pole?”
“Ei!” vastab kalk hääl.
Naine ohkab ja lausub siis vaikselt:
“Sel juhul palun mulle kilo maksa…”
Pärtel
Liige
Postitusi: 494
Liitunud: 16 Sept, 2005 11:50
Asukoht: Lõuna - Eesti
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Pärtel »

Pilt

"Ma vannun sulle, et ma küsisin 8. märtsiks KREEMI, mitte KRIMMI!"

"Oleks vaja lapsevankrit (koljaska), aga kardan küsida... "
(sõnademäng - vene k koljaska on väga sarnane sõnale aljaska (Alaska))
Matheus
Liige
Postitusi: 130
Liitunud: 19 Mai, 2009 10:56
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Matheus »

Pilt
Kasutaja avatar
Aixc
Liige
Postitusi: 544
Liitunud: 20 Veebr, 2012 12:52
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Aixc »

1896809_547253742056999_1766713287_n.jpg
1896809_547253742056999_1766713287_n.jpg (37.1 KiB) Vaadatud 8369 korda
Matheus
Liige
Postitusi: 130
Liitunud: 19 Mai, 2009 10:56
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Matheus »

Pilt
Kasutaja avatar
trafomees
Liige
Postitusi: 418
Liitunud: 25 Nov, 2012 23:46
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas trafomees »

Ajateenija ja öövaatlus.
Manused
1622027_418430248302627_1704095245_n.jpg
1549211_402105949935057_1728908402_n.jpg
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas pagan »

Ukrainlaste karikatuur. Pealkiri ""Hea" naaber."
Pilt
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Kasutaja avatar
pikk88
Liige
Postitusi: 443
Liitunud: 26 Juul, 2006 13:01
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas pikk88 »

Kord läks neeger arsti juurde ja kurtis, et kole palavik on ja stabiilsed külmavärinad ning tervis on jumalasta puus.Arst mõõtis patsienti pealaest jalatallani:
"Mnjah... Olge, palun, nii kena ning võtke riidest lahti!"
Mustanahaline klient oli küll äärmises hämmingus, ent võttis ometi sõna lausumata kehakatted maha.
"Nii, mnjah, see, et... palun minge sinna akna alla kapi ja laua vahele ning laskuge neljakäpukile."
Neeger vaatas taas arstile pikalt otsa, vangutas pead ning tegi, mis kästi. Kui ta oli seal oma kaks-kolm minutit oli asetsenud, ütelnud arst, et too võib nüüd tõusta.
"Tulge nüüd siia, palun," oli tohtri järgmine palve.
"Nüüd seiske, palun, sinna diivani ja tooli vahele ja toetage käed vastu diivani seljatuge..."
Neegrile oli see juba liig mis liig: "Kuulge, ma ei tulnud siia selleks, et te minu üle irvitaksite! Ma ütlesin, et mul on väga paha olla ja ilmselt kõrge palavik. Mis kino te siin teete, kas te ei saa aru või?!"
Doktor uuris hajameelselt ärritunud ning kergelt lõdisevat patsienti:
"Mnjaa... ja-jah. Eeei.. jaa, ma usun teid. Muidugi, muidugi. Siiski palun, et te nii teeksite, nagu ma ütlesin!"
Heakene küll. Ilmse vastumeelsuse ja porinaga võttis neeger nõutud poosi.
"Jaa-jaa, juba parem... Nii. Ja nüüd, tulge palun siia kahe laua vahele ning heitke pikali..."
Aafrika veri hüppas püsti ning röögatas:
"Kurat, ma kaeban teid kohtusse! Ma olen haige, mul on pilt peaaegu läinud. Mul on võib-olla kopsupõletik või tont teab, mis ja teie käsite mul alasti mööda külma kabinetti ringi litutada ja tola mängida!"
Arst tõusis nüüd püsti, asetades sulepea mingile laual lebavale joonisele:
"Te olete haige, eks ju?"
"Miks, kuradi päralt, ma siis siia tulin!?"
"Te soovite, et ma teie tõve vastu rohtu leiaksin, eks?
"Mis te uurite! Loomulikult ei tulnud ma siia striptiisi tegema!"
"Selge. Sain sellest ju kohe aru. Aga palun saage ka minust aru. Mulle tuleb homme hommikul kabinetti uus must nahkmööbel ja mul pole veel õrna aimugi, kuhu seda panna...
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5210
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Kuidas tšehhid teavad, et maakera on ümmargune? Väga lihtsalt. 1945. aastal peksid nad okupandid läände, 1968. aastal tulid nood idast tagasi.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5210
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Euroopa poliitiline kaart eestlase silmade läbi:
http://www.reporter.ee/?fbc&id=84371
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
sadist
Liige
Postitusi: 1047
Liitunud: 23 Juul, 2006 21:04
Asukoht: Paldiski
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas sadist »

Iirimaal üritas keegi pätihärra hiljutise kellakeeramise ajal autopommi paigaldada.
Otsitakse taksojuhti, kes võttis peale verise ja tahmase mehe.
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas kalleb »

Pilt
teddybbeer
Liige
Postitusi: 362
Liitunud: 17 Apr, 2004 15:07
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas teddybbeer »

Pilt

Ukraina mobiliseeritud õpivad ametit.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5210
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Sai teise teema jaoks kvaliteedimärgiga ZIL-130 pilti otsitud, mille käigus leidsin veel ühe pildi, mis sobiks juba peaaegu et militaartehniliste kurioosumite rubriiki :lol: :
Pilt
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5210
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

teddybbeer kirjutas:
Ukraina mobiliseeritud õpivad ametit.
Neid pilte vaadates tuleb meelde, kuidas ma relvaluba tehes laskmiseksamil käisin. Mina tegin tol korral sileraudse luba ja lasin "spordikaga". Instruktor tiirus kamandas: "püstolimehed vasakule, jahimehed ja muud bandiidid paremale :D ". Laskmine käis samaaegselt kahest relvast, käsirelva loa tahtjad paugutasid Margolinit. Ja üks tegelane suutis padruni Margolini salve tagurpidi sisse toppida (kuul vaatas tahapoole)! Ja veel nii põhjalikult, et tiirus seda padrunit salvest kätte saada ei õnnestunudki. Ääretule padrunit servast jõhkralt kruvikeerajaga kangutada pole vist kõige tervislikum tegevus. Õrnalt küll üritati, aga ei midagi... Õnneks oli varusalv kaasas.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot], Google [Bot] ja 27 külalist