Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
URR
Liige
Postitusi: 708
Liitunud: 13 Sept, 2006 10:07
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas URR »

Rohke Debelaki libauudised on toredad. Ma olen paaril korral kuulnud päris uudist ja mõelnud, et libauudisena olen ma seda juba kuulnud. Tõeline maasikas on siin: http://podcast.kuku.postimees.ee/saated/libauudised/ 23. oktoobril algusega 1 minut ja 20 sekundit. Kõige naljakam on see, et nii mõtlevad inimesed näivad päriselt olemas olevat.
You are not entitled to your opinion. You are entitled to your informed opinion. No one is entitled to be ignorant. (Harlan Ellison)
vanahalb
Liige
Postitusi: 2635
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas vanahalb »

Sam Beaver kirjutas:Kahekümnendates mehed mängivad jalgpalli, neljakümnendates mehed mängivad tennist, kuuekümnendates mehed mängivad golfi. Vanuse lisandudes muutuvad pallid väiksemaks...
Seda haigust kui kõht suuremaks muutub ja saba aina lühemaks jääb nimetatakse "arbuusi sündroomiks"
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Ma ei teagi, kas see peaks juba lausa militaartehniliste kurioosumite rubriiki kuuluma või... :lol:
No igatahes, näide sellest, mis saab siis, kui Partei annab korralduse, et olgu Suure Isamaasõja 60. aastapäeva paraadi tarvis 130 ühikut ZIS-5V -tüüpi autosid olla. Ja lahendus probleemile - kui nii palju originaale korraga kuskilt võtta pole, eks teeme siis juurde :mrgreen:.
Pilt
Koopia ja originaal:
Pilt

https://en.topwar.ru/171560-psevdozisy- ... atsja.html
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

Sissid, Kassid sõja võitsid, Tuudepakkrid muidu sõitsid
Kaasikust Studepeekri tegemine palju lobedam... 8)
IMG_1180.jpg
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Svejk kirjutas: Kaasikust Studepeekri tegemine palju lobedam... 8)
See pilt tegelikult päris vale polegi. Nimelt kasutati GAZ-51 katseeksemplaril №3 justnimelt Studebakeri kabiini koos kandiliste poritiibadega:
Pilt
Veel mõnedel prototüüpidel oli küll Stude kabiin, aga juba 51-le iseloomulikud kumerad poritiivad.

Vt. lähemalt siit: http://denisovets.ru/gaz/gazpages/gaz51.html
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1018
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Mudakoon »

Kas Korgi "Neljas musketäris" mitte ei üritanud punaarmeelane eestlasele selgeks teha , et nõuka studebaker on parem kui Usa-kas?
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
Kasutaja avatar
Mõmps
Liige
Postitusi: 467
Liitunud: 11 Mär, 2009 13:39
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Mõmps »

Dodge oli. Nõukogude Dodge on parem kui amerikanskite oma aga võibolla mitte nii peenelt poleeritud. Või väitsid nad, et ekspordi jaoks sai tehtud. Autodel olid ju kirjad peal "saksa tähtedega"
Miskit sellist oli...
Kõigi maade proletaarlased,palun ärge enam kunagi ühinege.
Treimani muuseumimaja :wink:
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Siingi täiesti tõetera sees. Nimelt, osa lend-lease'i autodest jm. tehnikast saabus USA-st juppidena ja kokku pandi NSVL-s. Võimalik, et siinmail isegi mingeid väikeseid täiendusi (mingeid tugevdusi nt.) lisati. Kuigi, kas see siinne koostekvaliteet nüüd nii hea ikka oli, aga samas, need autod. mis sealpool ookeani kokku pandi, tehti tööliste poolt põhimõttel: peaasi, et oma palga vaid kuidagi kätte saaks, siinpool aga: kõik rinde heaks, kõik võidu heaks! Noh, eks muidugi politruk, nagaan vööl, käis ka vahel tsehhis kõiki uutele töövõitudele innustamas ja jääkarude juurde tinamaagikaevandusse keegi väga ei igatsenud...
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kalakala
Liige
Postitusi: 439
Liitunud: 25 Aug, 2014 7:33
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kalakala »

Manurhin kirjutas:
Kui keskonas on mingi kiirgus siis on kõigil kiire.
Vot see on juba küll puhas kuld :lol:.
peata olek on peatus
tegemata teod on teotus
oma näota olek - näotus
pole piiri - piiritus
lõpeb luule - luuletus
- Mart Raud

rahvaluule on sinna lisanud, et

kui kukk ei kire, siis kiretus
kui on ilus, siis koletus
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kriku »

Pole piiri, piiritus.

Vesipapp.
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9131
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kilo Tango »

enam ei ole peergu kah ...
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19529
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas ruger »

Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Arsti juures.
- Doktor, mida ma peaksin kontaktläätsede kasutamisel kõige rohkem silmas pidama?
- Küllap seda seletab teile silmaarst. Mina olen kõrvaarst ja võin teile rääkida kuuldeaparaadi kasutamisest. Palun istuge, ja nüüd kuulake ja pange kõrva taha!
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19529
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas ruger »

Kuna ka siin ehk on Mürakarude koomiksi huvilisi siis paneks ühe ajujahi teemalise pildiseeria ka sealt
Manused
mk_21092020.jpg
mk_22092020.jpg
mk_23092020.jpg
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
wyrd
Liige
Postitusi: 616
Liitunud: 19 Juun, 2007 22:27
Asukoht: IIRI/EESTI
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas wyrd »

Uusrikas sõidab oma maasturiga ja märkab pingil istuvat asotsiaali. Äkki nipsutab asotsiaal sõrmi ja tema ees on pits viina. Eluheidik joob pitsi tühjaks, nipsutab uuesti sõrmi, pits täitub ja mees valab sisu taas kõrist alla.
Uusrikas vajutab täiest jõust pidurile, kargab vaevu peatunud autost välja ja tormab asotsiaali juurde:
„Kuule, mees, kuidas sa seda teed?!“
„Mul on taskus džinn, kes mu käsku täidab.“
„Päris ehtne džinn vä?!! Kuule, müü ta ära! Ma anna sulle ta eest oma maasturi, kogu raha, mis mul kaasas on, tahvelarvuti, nutitelefoni, Rolexi... Diil?“
Mehed teevadki vahetust. Kui asotsiaal on maasturiga minema sõitnud, hakkab uusrikas lampi hõõruma. Lambist lendab välja džinn:
„Kuulan ja kuuletun!“
„Nii, kõigepealt miljard eurot, siis seitse Rolls-Royce´i, mõned kenad blondiinid ja siis...“
„Oot-oot, mees, pea nüüd vähe hoogu,“ segab džinn vahele, „mul on kitsas spetsialiseerumine. Sa ütle lihtsalt: kas 50, 100 või 150 grammi viina?“
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Amazon [Bot] ja 30 külalist