Laar kaitseministriks

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Postitus Postitas viiking »

Ja perset ütlen teile, tsetseenid kust oma tehnikat ostsid ja kes neile müüs :lol: :?
Mul vana isiklikult neile sinna kellelegi uue vene villise müüs, kummipresendiga ja istmepeatugedega variandi, raha tuli kenasti tehingu eest :lol: Ja müüdi muudki ja ka osteti!
Niiet kes tahab saab ka teisiti :wall:
Kasutaja avatar
soesilm
Liige
Postitusi: 902
Liitunud: 07 Sept, 2007 20:40
Kontakt:

Postitus Postitas soesilm »

"Laari hankega" näikse mõni omale tatipritsi saanud ... aerulöömise ajal lahe relv
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Kui Laarist rääkida, siis mul on selline kahtlane tunne, et tegemist oli puhtalt IRL lühikese pingi probleemiga - st partei eesotsast poleks lihtsalt võtta piisavalt tugevaid kandidaate nii raske valdkonna peale ning Aaviksood vajati vast mõningaseks tuulutamiseks haridusministeeriumis (kaminas tuulutas ta kenasti ju).

Mihkelson ilmselt ei saaks hakkama ning nn poistebänd sinna ei sobi - peaegi on nad liiga populistikud tüübid - eriti uus siseminister.

Tuleb lihtsalt tõdeda, et RE pink on pikem (küll mitte kaitsevaldkonnas) - seda tänu paremini läbimõeldud personalipoliitikale ja noorte liikmete karjääri planeerimisele - kui konkurentidel. IRL ägas juba mõnda aega Laari diktaadi all (Laar on suht autoritaarne tüüp) ja nn poistebänd tahab temast lahti saada. Igas autoritaarses parteis võimekus hävib - heaks näiteks on Keskerakond.

Kahjuks on nii, et kuigi RE ideed pole võibolla meeldivamad, on nad suuteliselt asja tänu oma läbimõeldud tegevusele ellu viimaa, samas kui IRL ei suuda nt võimekate inimeste nappuses asju ellu viia. Üheks näiteks oli kasvõi ministrikandidaatide avalikustamine.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Postitus Postitas viiking »

Jube mugavateks on ka ikka tänapäeval mindud, et üks relv on ikka ergonoomilisem kui teine jne. jne. Mida kuradit, nagu autopeded kes omavahel värvi ja liistude läikivuse ja ma ei tea veel mille üle arutleda :shock:

Relv olgu töökindel ja tapja! Kui ei jõuta käes hoida ja on ebamugav ja ei suuda kiirelt liikuda siis söö putru :wall: v kui usk lubab siis ikka liha tasuks eelistada eesti mehel rohke salati, kapsa ja kaalikaga :D
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Postitus Postitas viiking »

AK on end juba tõestanud tapjana, ehh, palju veel...Üks asi sportlaskmine, teine asi...
Krt, ma ütlen, mugavaks mindud on. Teine asi muidugi et uuem tehnika tuleb pääle ja midagi teha pole, kaua me vanade volgadega ikka uhame kuigi paljud meist vana tehnikat uuest enam hindab!
Võta või vana auto, olen raudselt nende poolt, matsu jagad, teed ise korda, kasutad ajusid mitte krt ei seisa tee ääres ja ei oota puksiiri et diagnostikasse minna. Perset!
Kasutaja avatar
soesilm
Liige
Postitusi: 902
Liitunud: 07 Sept, 2007 20:40
Kontakt:

Postitus Postitas soesilm »

Eelkõige tatipritsiga viiiiking aga teised ka - teeme mingi teise teema nende torude kohta. Siin ei ole Laari ministrirollist enam ammu juttu ...
Bokser
Liige
Postitusi: 130
Liitunud: 26 Mär, 2011 19:53
Kontakt:

Postitus Postitas Bokser »

Ei saagi nüüd aru, kas teie arvates läheb asi Laari tulekuga halvemaks või paremaks? Aaviksoo kaitsjatele ehk nii palju, et peale "puusalt küberkaitseks tulistamise" ei jaga ka tema sõjandusest ööd ega mütsi. Ja ometigi oli parim kaitseminister üle pika aja. Samas olen seisukohal, et teine aeg Aaviksoole oleks liiaks läinud - inimene on liialt reljeefne, riigikaitsel tekiks oht kuhugi metsa ära pöörata. Laaril on aga tagatuba kibelevaid sõjardeid täis, küll need oskavad vahet teha, mis on ründelennuk, mis hävitaja.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Bokser kirjutas:Ei saagi nüüd aru, kas teie arvates läheb asi Laari tulekuga halvemaks või paremaks? Aaviksoo kaitsjatele ehk nii palju, et peale "puusalt küberkaitseks tulistamise" ei jaga ka tema sõjandusest ööd ega mütsi. Ja ometigi oli parim kaitseminister üle pika aja. Samas olen seisukohal, et teine aeg Aaviksoole oleks liiaks läinud - inimene on liialt reljeefne, riigikaitsel tekiks oht kuhugi metsa ära pöörata. Laaril on aga tagatuba kibelevaid sõjardeid täis, küll need oskavad vahet teha, mis on ründelennuk, mis hävitaja.
Aaviksoo point oli minuarust
1. tugev isiksus, mis ei lasknud kamina vehruskal tal end lõa otsa võtta (mida mitme ministriga paraku juhtus)
2. veendunud totaalkaitse pooldamine

Koostööd Iisraeliga toetan ka mina. Muide, kunagi räägiti, et Laari tellimusel olla juudid siin tegelenud kaitseplaanidega - vähemalt muudes riikides, kus nad nõu andnud on, on asi enamvähem OK üles ehitatud saanud.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Millega nad külma tegid?
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Postitus Postitas viiking »

Krt ma läen pöördesse kui see Madissoni-Toomepuu jutt ei lõppe a la nende saamatuses-vassimises, tänu nende teadmistele ja spekulatsioonidele ja pealekäimistele see kõik avalikuks pigem tuli ja kohtusse tulemeid ootama läks. Lõppkokkuvõttes ju ikkagi osteti vanarauda :wall: Vahet sellel et pärast asendati, uuendati ja lisaks anti, mida iganes, kohtus õigust saadi. Järjekordselt juutidega teema et vaata et petta ei saa :wall:
Minuarust nagu punkt.
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Postitus Postitas viiking »

Igalühel oma arvamine, kes rohkem teab, ok.

Sellegipoolest, tarniti kasutatud kuulipildujaid kauba pääle... see kõlab nagu Soomest vii ära neid kasutatud rehve, saad tasuta, peaasi et ära viid ja siis poro sulle kaubale peale annab jooksu v mõne uusi, ise muidugi kaubaga eriti rahul...rahul ka eestlane, muideks...Aga tegelikkuses, millest räägime 8)
Kasutaja avatar
setu
Liige
Postitusi: 1108
Liitunud: 11 Mär, 2009 10:32
Kontakt:

Postitus Postitas setu »

Soovitan mõnel vähem hoida vähem oma pead kesikraadiojaam-loputustkastis.
Aljoo, loe läbi, mida tegelikkuses räägitakse.
otsin eestlasi, kes teenisid eskadrilli ülema major Toompuu all (sinised baretid) / (üksus Alfa); Taškendis, operatsioonid-patrullid: Pakistanis, Afganistanis, Vene-Hiina piiril; Vietnami operatsioon USA "guerrillas" vastu (1960ndad - 1970ndad).
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Postitus Postitas viiking »

Setu soovitusi kuulda ei võta :lol: Tegelikkuses krt kui aru sa ei saanud siis tüng tehti, saad aru, kui ei, ära peale võta ja kirjuta nii et su kontekstist aru ka midagi saaks. Sellega juba eelnevalt olin punkti pannud.
Ja kes targem, palun väga, olin juba nõus sellega, niiet prääksud kinni, ok.
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4058
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Postitus Postitas Some »

corvus kirjutas:Laar just teatas, et ta loobub isiklikel põhjustel kaitseministri kohast! Ning astub tagasi ka IRL esimehe kohalt!
APRILL!!!!?
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4058
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Postitus Postitas Some »

Et kui poliitilisest tegevusest loobub siis hambaid ei puurita? :scratch:
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: olevtoom ja 11 külalist