eesti pealetungil.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Kasutaja avatar
Kriuks
Liige
Postitusi: 230
Liitunud: 30 Mär, 2005 20:15
Kontakt:

Postitus Postitas Kriuks »

:lol: Isand Kristjan88 hiilgab siinkohal jällegi suurepärase diletantlikusega. Ei vaevu isegi kommenteerima 8) Arene kuskil mujal...
Nibelungen
Liige
Postitusi: 478
Liitunud: 26 Veebr, 2005 22:49
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas Nibelungen »

Kunagi oleks Pihkva dessant Eesti paari pävaga ära võtud.
Nüüd pidavat seal vaid loodrid olema.Aga kes tegelt teab mis seal on.
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

Postitus Postitas taipohh »

kaheksakümne kaheksa kristjanile.....


Tšetseenia sõda on ju tõestuseks,et sissi sõda on väga tulemusrikas...
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

taipohh kirjutas:kaheksakümne kaheksa kristjanile.....


Tšetseenia sõda on ju tõestuseks,et sissi sõda on väga tulemusrikas...
Ja ega praegune olukord Iraagis kah USA-le ei meeldi, kaotusi tal juba rohkem kui otsese sõjategevuse käigus.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
istorik
Liige
Postitusi: 1042
Liitunud: 02 Mär, 2004 17:36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

hoiatus!

Postitus Postitas istorik »

Kuule Kristjan 88, Sinu sõnapruuk meie foorumis ei käi kokku reeglistikuga! Oma arvamust saab ka viisakamalt avaldada, seda enam, et afiseerid ennast sellise toreda foto all!
Alkar
Liige
Postitusi: 129
Liitunud: 01 Apr, 2005 19:55
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Alkar »

Jah Tallinna me tõesti kaitsta ei suuda kuid tiblasõduritele metanooli pakkudes ja neid (eesti peaks välja töötama erinaispataljoni) suguhaigustesse nakatades saaksime venelastele ikka kõvasti kahju tekitada. Võsavahelt laseks selga ja miine kaevaks teepeenrasse. Ma arvan küll, et venelastel magus ei saaks see elu olema, mina ei kavatse küll käed rüpes istuda, ühest okupatsioonist mulle aitab. TULGE AINULT.
Et teemast mitte välja minna siis meiepoolset suurrünnakut ei pea eriti reaalseks.
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Kurat, mul tuleb küll masendus peale, kui loen, kuidas te siin vingute, et ei ole võimalustki jne... :evil:
Kui olukord käes eks siis näeb, mis saab. Kas me ültse teame, mis sõja nänni EKJ. on nende aastatega veel ostnud peale Iisraeli relvade ja 60 PAS-i, mina usun, et midagi on meil veel ehk peidus.
Ma ei saa aru miks seda NATO-t nii maha tehakse, et nii kui nii müüvad meid maha. See, et meid varem müüdud on ei tähenda seda, et seda jälle tehakse, natuke optimistlikum peaks äkki olema. Mina usun, et NATO-l ei ole meist päris ükspuha. Muidu ei oleks meid sinna võetud ja mehed MEIE OLEMEGI NÜÜD NATO :!: :!: :!: :!: :!:
Kaitsmisega saaksime ehk mingi aeg hakkama, kui NATO meile lennukeid saadab, rünnakusse ilma tankiteta tänapäeval ei usu hästi. Ehk meie kaitsevägi, siiski muretseb mõnikümmend Laopardit, siis ehk saaksime ka mõne taktikalise rünnaku peale mõelda. Sissisõda peaksime ehk isegi nagu mõne aastakese ära, kui lootus on, et keegi appi tuleb.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
tommy
Liige
Postitusi: 3638
Liitunud: 02 Veebr, 2005 20:50
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas tommy »

Huvitav kaua see hala veel kestab-"uuuu meil pole vähimatki šanssi,meid lüüakse 2-3 tunniga puruks,Tallinna me kaitsta ei suuda jne."
Igal pool,Delfis ja mujalgi taoline jura.Kõrini juba!!
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Õigus tommy, masendav on tõesti lugeda vingujate ja kusikute hala, ja, kui tuua näide, et Soome kunagi sai end kaitstud, siis kusikud kohe vastu, et Soome kasuks oli karm loodus, oi oi oi oi, kui karm, nii karm võsa ja nii palju järvesid on seal, et venelane ei saanud kohe kuidagi sisse. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Või, kui tuua näiteks Tšetseenia, siis kohe räägitakse, et seal nii kõrged mäed ja venelane ei suuda nii kõrgele ronida :lol: :lol: :lol: :lol:
Kui tuua Iraak näiteks, siis seal jälle Iraaklasi nii palju, mis neil viga.
Kusikud võiks oma suu siin ültse kinni hoida. Tõesti selline tunne, et eit võtab sõna mehe nime all HÄBENEGE
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

Ilus lõppsõna oli siis Hugo'lt. Öelda ei oskaks tõesti enamat ja sellega ma lõpetaks antud teema.

ProPatria, moderaator
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 46 külalist