PALUN FOORMULASTE ABI!

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Postitus Postitas Surmaingel »

Surmaingel on meessoost
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Jajah, piisab sellest kui paariks päevaks militaar.neti unustad ja kui ükskord lahti teed, palagan missugune :roll: Ma nõustun nendega, kes väitsid, et pole tükil ajal nii hästi naerda saanud ... Paraku oli endalgi tegemist et toolile jääda suurest naerust. :lol: :lol:

Veltu kirjutas: Mh, või naised foorumis. Mind igatahes diskrimineeritakse päris palju. Sõimatakse näkku, lubatakse tappa anda (foorumlane nimega Wiking lubas minuga kohtudes mulle perse kuseda ). Aga ühe teise foorumlase Marissaga (väga tubli naine!) naistejuttu ajades tõdes ka tema, et mehed on siin üsna metsikud ja et teda on mitu korda kööki saadetud. Vot selline on see naisteelu.
Ära virise Veltu, Sa ise selles kõiges süüdi :roll: Ja Wikingit ei tasu ka milleski süüdistada :lol: No kes käseb Sul meestele kohvi pähe serveerida kohviaparaadi pesuvett?? Selle peale läheb iga mees metsikuks ja mina jälle see tobu, kes kõmpsigu kööki kohvi keetma. Sest ma teen maailma parimat kohvi. Jajah, omad vitsad peksavad Sind nüüd, nii et ära kaeba koolipoisile midagi siin. :roll:

sturmkommando kirjutas:Muidu, ma söön oma mütsi ära, kui aktiivsetest foorumlastest ühte protsentigi naistest kokku saaks. Müts on KV väli.
Admin, kas kuidagi ei saaks öelda, et see 1% on olemas. Tahaks väga näha, kuidas see mütsi söömine käib ... :twisted:

toomas tyrk kirjutas:Sinu lootus on ainult see, et mõni vastutulelik naisterahvas või tütarlaps ) privaatsõnumiga ühendust võtab ning teada annab, miks ta siin foorumil osaleb.
Loomulikult võib ta teha seda ka siin teemas avalikult. Omal ka huvitav teada - miks
Site Admin: Uudishimu tappis kassi kas tead … :roll:

Aga kuna noormees000 tahab seda teada, siis vastus lihtne: mul alati olnud huvi rahvusvaheliste suhete ja sõdade anatoomia vastu. Eriti aga 20. sajand, sest möödunud sajandil pöörati sõjapidamises suhteliselt uus lehekülg. Ma ei saa midagi parata, et huvi militaarasjade vastu – see geenides juba. Selle huviga suutsin viia kümmekond aastat tagasi infarkti piirile mõned õppejõud ja ega ma nüüd magistriõppeski just muutunud pole. Igal inimesel omad huvid, miks ei võiks olla minu huvi sõjaajalugu? Sind huvitab ju meedia, aga mind jätab see täitsa külmaks. Miks teised naised siin foorumis on, ei tea. Küllap mõnel huvi, küllap mõni registreeris end niisama järjekordsesse foorumisse, tundmatagi huvi, mida see foorum kujutab. Kõik on suhteline. See oleks minu vastus Sinu küsimusele.

Veltu kirjutas:Küsija ju seletas, et sai ülesandeks teha uurimus naiste osalusest foorumis.
Samas, milleks on koolil seda tarvis? Ehk on mängus kuri feministide käsi? Vaatavad, et naisi on kole vähe- tarvis teisi juurde sokutada.
Seda feministide jama ma hästi ei usu. Tõenäoliselt lihtsalt klassis palju õpilasi, antakse kätte mingid suvalised ülesanded ja lapsed rabagu nii et nina märg. Selle peale kas ja kuidas ta seda tegema peab, ei tunta aga huvi.:evil: Ja meie siin saame laginal naerda kahjuks. Ma ei tea, kas foorumlastest papad üldse teavad, mis nende lastele koolis õppida antakse või ei, aga uskuge mind, vahel on neil sellised kodused tööd, et hoia ja keela. Tuttava laps käib 11. klassis ja neil praegu Eesti ajalugu käsil. Koolis andis ülikoolis kõrgharidust omandav õpetaja ülesande: Võrdle Kelchi, Renneri, Läti Henriku ja Russowi kroonikat sissejuhatuste põhjal. Vaja oli välja tuua hunnik asju, mille põhjal võrrelda ... Võttis tummaks küll: sama võrdluse, aga ilma Henrikuta, ja jupp maad lihtsama, oli pidanud esitama meie kursus kuu aega tagasi historiograafias ... Vahel mõned õpetajad vist unustavad, et gümnaasium ja ülikool kaks eri asja... Nii et mõni ime, et see kutt siin ajab naiste jälgi. Lihtsalt tal selline koolitöö antud.:evil:
välihall kirjutas: Moodsad ajad....
Järgmine küsitlus paluks läbi viia sexuaalvähemuste (enamuste) määramiseks.
Mis? Kas siin foorumis või? :roll: Ole nüüd ikka normaalne ...
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
kapralheinz
Liige
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juun, 2005 22:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kapralheinz »

Donner-Wetter, kärts ja pauk!
Põrgut! See Veltu saab minu poolest küll paela peale! Üle pika aja hea lõuatäis nalja!
Tubli!
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Postitus Postitas kalleb »

Veltu jefreitoriks?
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

kalleb kirjutas:Veltu jefreitoriks?
Ei saanud mõttest aru...Mille paganama pärast peaks Spiessi jefreitoriks degradeerima?
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Kasutaja avatar
ivalo
Liige
Postitusi: 1102
Liitunud: 13 Apr, 2004 20:01
Asukoht: Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas ivalo »

Oh mein Gott ! Veltu - naisterahvas !? :shock: Vabandan oma kasimata suuvärki.
Kasutaja avatar
Ogre
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 17 Apr, 2005 8:06
Kontakt:

Postitus Postitas Ogre »

ivalo kirjutas:Oh mein Gott ! Veltu - naisterahvas !? :shock: Vabandan oma kasimata suuvärki.
Ära ole selles nii kindel.
Kasutaja avatar
ivalo
Liige
Postitusi: 1102
Liitunud: 13 Apr, 2004 20:01
Asukoht: Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas ivalo »

No jah ega see igakord loe ,mis püksis -aga kui inimene ikka ise tunneb , pole midagi parata!
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Täpselt! Arsenal püksis võib olla küll mehe oma, kuid ise tunnen end naisena. Ärge pange seda pahaks, kallid foorumlased. :oops:
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Õpetaja

Postitus Postitas Õpetaja »

Jõudu külarahvas! Kas see on siin siis nüüd koht, kuhs puhkusel viibiv inimene võib ennast tühjaks naerda ???
:lol: :lol: :lol:

Pean tunnistama, et Veltule tuleks edaspidi (N: 24.02.06) järgmine auaste omistada seoses ... jah raske sõnastada millega seoses, kuid kantseleis vormistatakse see ära nagu niuhti !!! 100% kindel !

Ainult et saali ja joogid ülejäänud seltskonnale peada garanteerima !

Tõepoolest, nüüd saan rahuliku südamega puhkama minna, minu silmad on paljutki lugenud ... :lol:

Tänan kõiki, kes ei seganud mind nende sõnumite lugemisel!
õpetaja
Kasutaja avatar
Ogre
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 17 Apr, 2005 8:06
Kontakt:

Postitus Postitas Ogre »

Karl Sollmann kirjutas: Veltu aga on vist nii ühte kui teist, umbes nagu Otto-Triin. V siis vahelduvsagedusega - ühel päeval ärkab üles:'ohhoo - naine!', teisel päeval avab silmad - 'ptüihh, krt, jälle mees...!' :lol: :lol: :lol:
Karl järelikult oli sul täiesti õigus :lol:
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Ei noh, uurida võib ju kõike! Jamaks keerab siis, kui hakatakse nõudma 40 % naisosalust :wink: Siis tuleb portaal ühendada Delfi naistekaga :lol:
Minul ei ole naiste vastu muidugi midagistki - lisaks igatepidi muidu toredatele naisolevustele, on mul õnnestunud põgusalt suhelda ka kahe EKV naisohvitseriga ja stroibati reamees ennast kuidagi halvasti küll ei tundnud. Üldse on see teema kuidagi pöidlast imetud ja jabur! Mis on sellise uurimuse loodetav/eeldatav tulem? Seda, et militaaria huvitab rõhuvas enamikus mehi, on ju üldteada! Need asjad on vist tiba keerulisemad? Kalapüük, jaht, autod (puhtpraktiline pool väljaarvata) mind ka ei koti - seega oleksin nagu naiselik militaarhuvidega mees? :roll:
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Aitab küll. Lukku.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist