PALUN FOORMULASTE ABI!

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Kasutaja avatar
noormees000
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 09 Dets, 2005 9:37
Asukoht: Tartu linn
Kontakt:

PALUN FOORMULASTE ABI!

Postitus Postitas noormees000 »

Olen ühe Tartu gümnaasiumi meediaklassi õpilane ning meil tuleb teha aine lõpuks kokkuvõttev töö. Teen lühiülevaadet populaarsemates foorumitest Eestis ja uurin nimelt naissoo osalust foorumites. Sealhulgas ka militaar.net. Aga mul oleks vaja mõningaid andmeid ja ma loodan teie abile. Nime järgi otsustades tegemist foorumiga meestele. Sirvides foorumlaste nimekirju jäid mulle silma ka kasutajanimed mis viitasid naissoole: ülli, surmaingel, sportlanna, --liszzike--, potsataja103, Charlemagne, kompu, Linda Viia, klaabu, Medusa, katja, kylli, mustlesk, Marissa, MusuMari, nublu, mar17, kalake, asjaajaja, jaanakiv, fancy, valaskalakene, nasissõdur, Lizyke, Maarja Keerd, nipitiri, aie, Veltu, tuumapommike. Nimetatud isikutel pole mingeid postitusi või on nad minimaalsed. Ja kas sellest seltskonnast kolm inimest (neil on postitusi 300 või rohkem): Charlemagne, Marissa ja Veltu tõepoolest naissoost või neil lihtsalt selline nimi. Sooviksin nende daamide käest (kui nad muidugi on daamid) teada, mis toob neid sellisesse foorumisse (militaar siiski rohkem meeste asi) jne. Samuti sooviksin teada, kui palju foorumi nimekirjas olevates isikutest on tegelikult naissoost (protsentuaalselt)
Andmeid oleks vaja 14. detsembriks, sest 16. detsember pean koolis esitama oma töö. Teie foorumi leidsin tänu ühele saatele, kus teid ka mainiti.
Lootes teie vastutulelikule suhtumisele ühte koolipoissi
Janis Zakis.
Kasutaja avatar
Ogre
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 17 Apr, 2005 8:06
Kontakt:

Postitus Postitas Ogre »

Charlemagne ja Veltu ega te juhuslikult soovahetamisoperatsioonil pole käinud? :D :D :D :D :D :D :D
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

)
Nimetatud isikutel pole mingeid postitusi või on nad minimaalsed. Ja kas sellest seltskonnast kolm inimest (neil on postitusi 300 või rohkem): Charlemagne, Marissa ja Veltu tõepoolest naissoost või neil lihtsalt selline nimi. Sooviksin nende daamide käest (kui nad muidugi on daamid) teada, mis toob neid sellisesse foorumisse (militaar siiski rohkem meeste asi) jne
Ma ei oska küll teiste eest vastata, sest olen uus, kuid mina ise olen küll daam. Mida Sa täpsemalt teada soovid? Küsida võib minu käest kõike. Mh, või naised foorumis. Mind igatahes diskrimineeritakse päris palju. Sõimatakse näkku, lubatakse tappa anda (foorumlane nimega Wiking lubas minuga kohtudes mulle perse kuseda :? ). Aga ühe teise foorumlase Marissaga (väga tubli naine!) naistejuttu ajades tõdes ka tema, et mehed on siin üsna metsikud ja et teda on mitu korda kööki saadetud. Vot selline on see naisteelu.
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Kasutaja avatar
Ogre
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 17 Apr, 2005 8:06
Kontakt:

Postitus Postitas Ogre »

Ma ei oska küll teiste eest vastata, sest olen uus, kuid mina ise olen küll daam.
Parem vist kui ma nüüd nurga taha lähen ja häbenen :oops:
Ja kui nüüd Charlemagne ka daam on siis paluks adminnil mulle nädal aega read-onlyt välja kirjutada. :(
sturmkommando
Liige
Postitusi: 371
Liitunud: 16 Veebr, 2004 15:30
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas sturmkommando »

Ogre, aga Nublu?

Nublu oli ka nimekirjas.

Muidu, ma söön oma mütsi ära, kui aktiivsetest foorumlastest ühte protsentigi naistest kokku saaks. Müts on KV väli. :lol:
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Charlemagne - maakeeli Karl Suur, kes teatavasti oli meessoo esindaja :roll: .

Veltu aga on vist nii ühte kui teist, umbes nagu Otto-Triin. V siis vahelduvsagedusega - ühel päeval ärkab üles:'ohhoo - naine!', teisel päeval avab silmad - 'ptüihh, krt, jälle mees...!' :lol: :lol: :lol:
Viimati muutis Sollmann, 09 Dets, 2005 17:52, muudetud 1 kord kokku.
TÕDEONAJATÜTAR
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Veltu kirjutas:)
[Ma ei oska küll teiste eest vastata, sest olen uus, kuid mina ise olen küll daam. Mida Sa täpsemalt teada soovid? Küsida võib minu käest kõike. Mh, või naised foorumis. Mind igatahes diskrimineeritakse päris palju. Sõimatakse näkku, lubatakse tappa anda (foorumlane nimega Wiking lubas minuga kohtudes mulle perse kuseda :? ). Aga ühe teise foorumlase Marissaga (väga tubli naine!) naistejuttu ajades tõdes ka tema, et mehed on siin üsna metsikud ja et teda on mitu korda kööki saadetud. Vot selline on see naisteelu.
:D :D :D :D :D
Üle pika aja sain südamest naerda!
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
kass
Liige
Postitusi: 642
Liitunud: 15 Apr, 2005 18:55
Kontakt:

Postitus Postitas kass »

Veltu kirjutas:
)
[Ma ei oska küll teiste eest vastata, sest olen uus, kuid mina ise olen küll daam. Mida Sa täpsemalt teada soovid? Küsida võib minu käest kõike. Mh, või naised foorumis. Mind igatahes diskrimineeritakse päris palju. Sõimatakse näkku, lubatakse tappa anda (foorumlane nimega Wiking lubas minuga kohtudes mulle perse kuseda ). Aga ühe teise foorumlase Marissaga (väga tubli naine!) naistejuttu ajades tõdes ka tema, et mehed on siin üsna metsikud ja et teda on mitu korda kööki saadetud. Vot selline on see naisteelu.



Üle pika aja sain südamest naerda!
SAMA SIIN :lol: :lol: :lol:
:wink:
soadf
Liige
Postitusi: 1194
Liitunud: 03 Mär, 2005 23:15
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas soadf »

asjaajaja, ta pole ka naine
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5553
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: PALUN FOORMULASTE ABI!

Postitus Postitas toomas tyrk »

noormees000 kirjutas: Samuti sooviksin teada, kui palju foorumi nimekirjas olevates isikutest on tegelikult naissoost (protsentuaalselt)
Sellist informatsiooni pole Sul kahjuks võimalik kuidagi saada. Kasutajaprofiilis seda märkida vaja ei ole (ja pole ka võimalik). Ning kui ma mailiaadresside või muu antud vihje põhjal ka ühe või teise osaleja sugu tean, siis nende teadmiste põhjal mingit protsenti arvutada küll ei saa.

Sinu lootus on ainult see, et mõni vastutulelik naisterahvas või tütarlaps :wink: ) privaatsõnumiga ühendust võtab ning teada annab, miks ta siin foorumil osaleb.

Loomulikult võib ta teha seda ka siin teemas avalikult. Omal ka huvitav teada - miks :?: :wink:
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

No kui Charlemagne nime taga peaks end varjama kaunis daam, siis mille poolest on nimi Frundsberg halvem :)?

militaar.net-i liikmeid ei ühenda mitte "soolised iseärasused" vaid n.ö. "huvi asja vastu". Ise pole siin foorumis olles küll kunagu mõelnud selle peale, et äkki on mõne nime taga naisterahvas või siis meesterahvas. Mis vahet seal on, mis kellelgi püksis? Haiglane uudishimu?
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Lieber Jesus! Olgem nüüd ikka...! Säge bitte ein Speck!Kauen Sie das Gras!!!
:lol: :lol: :lol: Millega ma selle ära olen teeninud? Ei ole ma sugu vahetanud ja ei ole kõige hullemas fantaasias millegi sellise peale isegi mõelnud. Ei pea Ogre mitte minu pärast readonlyt saama! Olen ikka isasinimene ehk siis meessoost. :twisted:
Et notre Parole s'appelle Fidélité !
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Mis vahet seal on, mis kellelgi püksis? Haiglane uudishimu?
Ei ole. Küsija ju seletas, et sai ülesandeks teha uurimus naiste osalusest foorumis.
Samas, milleks on koolil seda tarvis? Ehk on mängus kuri feministide käsi? :twisted: Vaatavad, et naisi on kole vähe- tarvis teisi juurde sokutada.
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Kasutaja avatar
välihall
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 27 Sept, 2005 23:33
Asukoht: Euroliit
Kontakt:

Postitus Postitas välihall »

Moodsad ajad....
Järgmine küsitlus paluks läbi viia sexuaalvähemuste (enamuste) määramiseks.
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Veltu kirjutas: Ma ei oska küll teiste eest vastata, sest olen uus, kuid mina ise olen küll daam...

Veltu tembutab vist jälle .... :roll:
TÕDEONAJATÜTAR
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Amazon [Bot] ja 4 külalist