Head Uut Aastat!

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Che Latino
Liige
Postitusi: 589
Liitunud: 23 Veebr, 2015 0:14
Kontakt:

Re: Aastavahetuse tervitus (kõne)

Postitus Postitas Che Latino »

Borzommist loobumine on ilmne demuraliseerumise tunnus.
Степан Демура - Уже поздно пить боржоми!
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Aastavahetuse tervitus (kõne)

Postitus Postitas herman30 »

Iga kord kui mina Eestis (peamiselt Tallinnas) olen siis joon ainult Borjommi. Tallinna vesi on küll joodav aga hea maitsega see ei ole.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Aastavahetuse tervitus (kõne)

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Svejk kirjutas:Kõigile peaparanduse sõpradele:

ATTENTION!

Liikvel on "salongikõlbulikuks" lahjendatud Borzomm - osta ja kahetse! (läksin üle YESsentukii peale, midagi pole teha... :dont_know: )
..BORŽOMit ostes toetad Gruusiat, JESSENTUKId ostukorvi pannes annad raha puutinile :P
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40201
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Aastavahetuse tervitus (kõne)

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Lisada võib ainult seda: ostes Värskat, toetad Eestit (sh riigikaitset), ostes Vytautast, toetad lõunanaabrite palgaarmeed :D
Mina olen Värska Originaali stammkunde (juba rubla ajast).
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Aastavahetuse tervitus (kõne)

Postitus Postitas Kulibin »

Ma arvasin, et moded kustutavad selle kolmekuningapäevaks ... 8)
Ja ma olen seekord herr Trummiga sada prosse nõus.
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Aastavahetuse tervitus (kõne)

Postitus Postitas Svejk »

Härrased kaasfoorumlased ja muu kontingent! :)

Olen absoluutselt ja eriarvamusteta nõus eelpoolsõnavõtnutega, aga :D

Ma võin ju omast vabast ajast tilulilu ja muu säherdusega tegeleda, kuid kui on lahingusse minek (loe - peaparanduslikud tööd)
siis on kõrgendatud lahinguvalmidus (loe - kõrgendatud mineraalidesisaldus) mitte soovituslik, vaid kohustuslik.

Seoses kujunenud olukorraga nõuan:

Punkt üks:
Viivitamatult ennistada minu pikaajalise kiindumuse ja vaieldamatu eelistuse Borjomii soola- ning muude mineraalide sisaldus tagasi sigadusele eelnenud tasemele

Ja punkt kaks (juhuks, kui esimese punkti võpolneenije võimatuks osutub, aga ka lihtsalt niisama):
Viivitamatult VF koosseisust lahti ühendada Põhja-Kaukaasia, et iga enesest (ja oma tervisest) lugupidav inimene saaks südametunnistuse piinadeta nautida piirkonna eesrindlikke mineraalvesisid

...side lõpp
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Haugas
Liige
Postitusi: 211
Liitunud: 07 Nov, 2012 19:00
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Aastavahetuse tervitus (kõne)

Postitus Postitas Haugas »

Svejk kirjutas:Seoses kujunenud olukorraga nõuan:

Punkt üks:...

Ja punkt kaks:...
Olen jõudnud ära oodata seadusemuudatuse projekti, kus aja, tervise ja maksumaksja rahakoti huvides võib teine lugemine rahulikult ära jätta :!:
metssiga
Liige
Postitusi: 1688
Liitunud: 11 Nov, 2005 19:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Aastavahetuse tervitus (kõne)

Postitus Postitas metssiga »

Borja kirjutas:..BORŽOMit ostes toetad Gruusiat, JESSENTUKId ostukorvi pannes annad raha puutinile :P
Juba kaugetel nõukaaegadel teadsid seda vaprad siseväelased, kelle üks kasarm oli Jessentuki villimistehase kõrval. Öösiti korraldasid nad tehase territooriumile tatari-stiilis röövretki, vastiku putini-vee valasid välja, pudelid viisid putkasse sildiga TAPA ja saadud raha eest osteti - no teadagi mida :D
Oman vastavaid kohustusi ja piiramatuid õigusi antud ülesannete täitmisel.
Walter2
Liige
Postitusi: 4009
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Aastavahetuse tervitus (kõne)

Postitus Postitas Walter2 »

metssiga kirjutas:
Borja kirjutas:..BORŽOMit ostes toetad Gruusiat, JESSENTUKId ostukorvi pannes annad raha puutinile :P
Juba kaugetel nõukaaegadel teadsid seda vaprad siseväelased, kelle üks kasarm oli Jessentuki villimistehase kõrval. Öösiti korraldasid nad tehase territooriumile tatari-stiilis röövretki, vastiku putini-vee valasid välja, pudelid viisid putkasse sildiga TAPA ja saadud raha eest osteti - no teadagi mida :D
mineraalvett?
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: Aastavahetuse tervitus (kõne)

Postitus Postitas kalleb »

Walter2 kirjutas:
metssiga kirjutas:
Borja kirjutas:..BORŽOMit ostes toetad Gruusiat, JESSENTUKId ostukorvi pannes annad raha puutinile :P
Juba kaugetel nõukaaegadel teadsid seda vaprad siseväelased, kelle üks kasarm oli Jessentuki villimistehase kõrval. Öösiti korraldasid nad tehase territooriumile tatari-stiilis röövretki, vastiku putini-vee valasid välja, pudelid viisid putkasse sildiga TAPA ja saadud raha eest osteti - no teadagi mida :D
mineraalvett?

vastus vale - osteti ikka vino-vodotsnoi magazinist miskit - see polnud limonad Kolokoltsik

või siis samagon , lõunapoolsetes maades ka kolmeliitrise purgiga punane vino

(allakäinud element tarbis muidugi ka troinoid niiet sortiir haises nagu baltijaama pelta)
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15567
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Aastavahetuse tervitus (kõne)

Postitus Postitas Fucs »

Meil oli väeosa kõrval kohe, 3m kõrguse betoonaia taga, "Плодоовощная база" (eesti keeli siis umbes "juurviljabaas"). Sellele kõige lähem punkt meil oli autopargi КПП (eesti keeli siis umbes "kontroll-läbilaske punkt) soojak/putka, kus дневальный по парку (eesti keeli siis umbes "autopargi päevnik") masinaid sisse-välja lasi, sõidulehti kontrollis ja sisse-välja kärutavate transpordivahendite numbreid suurde žurnaali kandis 24/7.

Eks vahel öösiti oli igav ja 20 meetri kaugusel asuv "juurviljabaas" oma hõrgutistega tõmbas ligi nagu kärbsepaber.

Sestap olid pädevad võitlejad orgunninud selle betoontara sisse normaalse salajase maskeeritud augu, kustkaudu käidi operatiivselt väärt kraami hankimas. Seal nimelt lükati kergelt üleküpsenud, kaubandusliku välimuse kaotanud (katkised) ja tihti ka juba käärma läinud kraam suurte metallvõrkudest rataskonteineritega ladudest õuele välja seisma. Arbuusid. Melonid. Banaanid!!
Igasugu tomatid ja kurgid ka muidugi, aga see ei pakkunud meie võitlejatele erilist huvi tavaliselt.

Nii siis vinnati sealt "juurviljabaasist" omale КПП putkasse tavaliselt mõni üleküpsenud arbuus või melon, paigutati hellalt tuhaplokki uuristatud soontesse paigaldatud traadiga "elektrilise ahju" lähedale sooja ja pädevad keemikud-villijad ajasid nendest vingeid kääritatud jooke. Joogiks oli seda muidugi tihti raske nimetada. Pigem kääritatud rosolje vms toode. Alati, kui astusid toimkonda pärast selliseid keemikvillijaid, lõhnas putkas tugevalt veinitööstuse järele :lol:

*

Ja veel.
Väeosa "хлеборез" (eesti keeli siis umbes "leivalõikaja"), kes jagas välja nii musta kui valget leiba, suhkrut ja võid, oli meil eestlane. Kui dembel käes, ajas mees leivast, suhkrust jm pädevatest komponentidest megakoguse "koduõlut" lahkumise puhul, ning kutsus kõik eestlastest-vanakestest autojuhid (sest autojuhtidel oli ainsana n.ö. "vaba graafik" ja nad said ennast kohale nihverdada) oma "lahkumispeole" väeosa söökla "leivalõikaja" konkusse. Lisaks oli kutsustute hulgas ka üks lätlane, kes oli pataljonikömandori autojuht ja oma jope eestlastele.

Pidu toimus öösel, sest a) köögitoimkonna, kokkade ja sealhulgas ka leivalõikaja põhitöö toimuski öösel, b) enamus autojuhtidest saabus "liinilt" tavaliselt just öösel, ning c) öösel oli vähem sebimist ja kõrvalisi pilke - karta tuli ainult "дежурный по части" (eesti keeli siis umbes "väeosa korrapidaja"), kelleks oli mõni väeosa ohvitser alates nooremleitnantist kuni majorini. Vahel harva ka mõni prappor.

Sai seal siis tiksutud ja head jooki libistatud. Kokad olid vaaritanud suure sündmuse puhuks spetshõrgutisi ja väeosa eestlasest raadiotehnikageenius oli juppidest kokku keevitanud ajutise televiisorraadio, kust "Majak" kanalilt ajakohast vene muzooni tuli. Ühel hetkel siis hakkas põis kõvasti pigistama ja vaja oli seda kergendada. Aga peldikusse minemiseks pidi läbi söökla ja söögisaali minema korpuse teise tiiba ja see "väeosa korrapidaja" kurivaim istus öö läbi praktiliselt sööklas, ning juhendas-kontrollis söögisaalis köögitoimkonna tööd (laudade katmine, nõude- ja põrandapesu jms, millega tegelesid "duhhidest" ajateenijad (proffide juurde, elik kokkade ja leivalõikaja juurde, ta oma nina ei toppinud)). Iga tunni järele umbes, käis ta ringi mööda väeosa ja siis pidi passima seda hetke, et peldikusse saaks.

Mingil hetkel jäi korrapidaja sinna kuramuse söögisaali aga pikemaks ajaks istuma ja peldikusse enam ei pääsenud. Mul oli aga tõsine põis ja ma kannatasin vapralt väga pikalt. Lõpuks, kui enam kinni pidada ei suutnud, küpses salaplaan väljuda sööklast tagatrepi kaudu väeosa õuele ja seal kusagil kiirelt asi ära ajada kuniks on veel kottpime. Sööklakorpuse tagatrepp viis maja taha, kus söökla korpuse küljes oli suur pikk ja kõrge estakaad toiduainete laadimiseks. Välisvalgustus seal ei põlenud ja oli igati pime, ning õige koht minu arust oma hämarate asjade ajamiseks. Jõudsin siis äärmise konspiratiiviga vaikselt kikivarvul sinna estakaadini ja kuna kaugemale enam ei jõudnud (ja ega poleks olnud ka kusagile minna, sest ühes küljes ümber nurga oli staabihoone ja teises küljes kasarmud, kus mingid seasilmad ka valgust andsid ja selle vahel pirakas lage riviplats ilma "nurgatagusteta"), siis kiirelt püksiauk lahti ja lasin otse estakaadi pealt alla kottpimedasse öhe.

Mingil "arusaamatul põhjusel" oli aga pataljoni komandöri vedav lätlane, kes samuti peol ilusasti osales, pittu tulles parkinud oma Volga mitte staabi ette, vaid sinna kuramuse estakaadi ette. Noja ma siristasin otse sellele praktiliselt katusele. Samal ajal läks väeosa korrapidaja nagu tellitult just oma ringile, kuulis sorinat ja võttis mu alatult vahele 8)

Eriti koomiline oli see, et ma ei suutnud ju paugupealt kergendamist lõpetada ja kui korrapidaja taskulambi valgusviht tabas pataljoni komandöri Volgat, ning ma olin aru saanud oma häbitu teo tagajärgedest, siis ma lihtsalt keerasin ennast estakaadi poole ja lasin sinna selja tagant kostuvate joptvajumattide saatel edasi :mrgreen:

Viis päeva peavahti, millest üks sai ka ära istutud. Lisaks küürisin seebivee ning harjaga samal ööl veel puhtaks nii pataljonikomandöri Volga (kolm ringi), kui betoonist estakaadi (kaks ringi).
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Aastavahetuse tervitus (kõne)

Postitus Postitas Svejk »

Niisiis tõstan teemat ehk pühin lava, kohendan esikardinaid, reguleerin prozektoreid, kontrollin kõnepuldi mikreid õhtu peaesinejale.... 8)
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Aastavahetuse tervitus (kõne)

Postitus Postitas Kulibin »

Kallid sõbrad kaasfoorumlased, armas Eesti rahvas !
Jälle on meie kaunis roheline muna teinud ühe ringi ümber kollase kääbuse ja kuna sellajal on toimunud oluline entroopia lisandumine maailmakõiksusesse ja teatud akf. Tungival nõudmisel ( :wink: ) ja muidugi Noblesse Oblique, tundes teatavat vastutus, jne...
Khm... Kord saalis !

Härrased ! Ma tahaks täna, selle aasta viimasel päeval tänada Teid kõiki panuse eest meie ühise ürituse vedamisel.. Ma ei laskuks hetkel üksikasjadesse ja ei soovi tekitada mingeid edetabeleid, mis oleks võimalikuks aluseks teatud sisepingetele...
Hõk...
Vabandust, mõte läks kuidagi uitama.. Ahsoo, jah, ma pean siiski mainima, et aasta on olnud suhteliselt edukas ja toonud meie iseolemise seisukohalt palju positiivset... E-et need CV90 ja Jawelin ja ... Hõk... Italia Carabiniery ja mingid uued käsirelvad... Labidas oli vist selle nimi.
Aga see on ju tegelikult väga positiivne seltsimehed ! /tormiline vilekoor/ ... Hõk...
Ah soo, ilmselt polnud minu viimane väljend korrektne ja üldiselt võib selles paljuski süüdistada teatud keelelisi nüanse ja pressisekretär P...
Enne kui avan pudeli haput paukvett, mida jälestan (Loodan, et Teie külmikus on vähemalt Törley) pean paari sõnaga meenutama veel minevat aastat. Oli nagu oli ... Hõk... Kogu positiivse juures pean siiski mainima, et oli negatiivseid tendentse, ülemaailmne vasakpoolsete jõudude võidukäik ja paar varalahkunud sõpra, milliste mullistuste tagajärjel otsustasid mind hüljata paar hammast ja hulga karvu ...
Vaatamata eelöeldule, pean siiski siinjuures tegema teatud erandi... Hõk...

Härrased, vaatamata tõigale, et soovin head algavat kogu progressiivsele heteroseksuaalsele ja iseenesega toime tulevale ühiskonnakihile, pean siiski eraldi ära märkima mõned helgemad persoonid:

Erilised tänud eelkõige modedele, erilise närvikava ja sellega kaasneva ahvikannatuse eest !
Trumm-Lemet paarisrakendile, tänu kelle viljakale propale ja hoiatustele igaks juhuks jäi müümata kinnisvara Ämarist eemal. :mrgreen:
Fucs-Swejk team, eriline tänu Teile muidu jormina tunduva koloreerimise eest !
Ja selle aasta lõpetuseks sooviksin tsiteerida Akf. EOD-d:
... Seega kui rohemehike ründab metsas jahimeest, siis viimane võib enesekaitseks ründajat tulistada padrunipeses oleva (sõjategevuses keelatud) poolmantelkuuliga. Samas ei tohi ta seejärel Punasel Väljakul lõhata tuttava N.Liidu ohvitseri käest ostetud kohvertuumapommi...
Ma ei saa nõustuda eelpooltsiteeritu teise väitega, aga kahjuks puudub võimalus selle väite praktiliseks ümberlükkamiseks...

Vabandage härrased, mu nõder vanainimesekäsi ei suuda siin Teid kõiki nimepidi üles lugeda ja täheruum on piiratud...
Seega naasen oma õlle juurde (vannun, et olen siiani manustanud ainult 3) ja kuulakem siis presidendiproua kõnet ja mis ma tahtsin lõpetuseks öelda... Hõk.. Ah jah, kuulakem oma südame häält ja ärgem uskugem välisvaenlase sepitsusi !

Head algavat uut ja edukat aastat Kalevite kange rahvas ja sõbrad !
Elagu Eesti Vabariik !
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

2017

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Soovin kõigile foorumlastele head uut aastat - elagu Eesti :P

https://www.youtube.com/watch?v=__kQX12S9YI
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Aastavahetuse tervitus (kõne)

Postitus Postitas Kulibin »

Khm ..
Et niisiis ...
Kuidagi varajane, aasta pole veel läbi aga mis sellest, aeg on vist sealmaal, et saab kokkuvõtteid tegema hakata.
Mis on meil uut ja vana siin maamuna pääl ja nii edasi ... Lollus ei kao kuhugi, see tõdemus jääb, uut pole suurt midagi peale koroona ja selle ümber keerleva hüsteeria, keegi saab ratsa rikkaks ja keegi sureb. Ei midagi erilist.
Natuke siinsest foorumist, mis on muutunud ... Tjah, tegelikult eriti midagi, foorum nagu iga teine. Häiriv on moderaator Kriku jumalik lähenemine nupule ,,delete,, Ma olen tegelikult kah seda meelt muide, ma vajutaks kõhklematult nupule ,,delete all,, :)
Veidi sellest mis häirib, kõik see saastmeedia mis on korporatiivsete rahadega kinni makstud :evil:
Ametnike globaalne lauslollus mis taastoodab iseennast, ,,kliimasoojenemine,, ja üha tigedamaks muutuv vastasseis (sots)demokraatide ja konservatiivide vahel teeb ärevaks.
Milline oleks prognoos ? Ok, paadunud skeptikuna võin ju öelda, et kõik on perses ... Samas lootustandva optimistina loodan, et mingil kogusel inimkonnast jagub mõistust ja tahet mitte lasta tsivilisatsioonil hääbuda umbsesse preservatiivi...
Varugem maske, jooke, popkorni ja kannatust.
Kulibin hetkel on hõivatud elutähtsate toimingutega ja eemaldub laulujoru saatel:
Oh millal saaksin,
ma maskedeeeeta,
nii rõõmsalt ringi,
veel rännata ...
------------------------------------
Järgneb.
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot], Peeter ja 29 külalist