Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Suletud
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Svejk »

Fucs kirjutas:Erispetsiaalselt kodanik Svejk`ile vihje, vähendades tehte tundmatute arvu 19-lt kaheni.... 8)
Erispetsiaal agent Fucsile, kodeeritult. Te pole jälle keskusega kontakteerunud, ja üldse olete foorumis kõva mees, aga kui kohale on vaja tulla, siis pole meest kusagil... 8)
Mitte 19-lt, vaid 8-lt kaheni. Meessoost isendid välistasin ma juba eos... 8): http://militaar.net/phpBB2/viewtopic.ph ... 30#p483830

Ahjaa - ja sellised plastmassketsid olid mul kaa
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Mart Kadastik ajab juriidilist möga:
"Juku-Kalle Raid andis eelmisel nädalal välja brošüüri, kuhu on kogutud mitmed minu 1980aastatel kirjutatud artiklid, aga ka Indrek Tarandi, Mihhail Lotmani ja teiste autorite meedias ilmunud tekstid. Mõistan Juku-Kalle Raidi, kes tahab oma vaatenurka esitada, aga ma ei mõista, miks ta peab KGB lahtisest uksest pettuse abil sisse hiilima," märkis Kadastik.

Kadastiku hinnangul on probleem selles, et iga müügile tulev raamat tuleb kanda ISBN registrisse, kuid Juku-Kalle Raid on ISBN koodi taotledes esitanud valeandmeid, märkides oma raamatu autoriks Kadastiku nime.
Ta ei eita, et Jaak Kalju kirjutas KGB tellimusel. Ta ei eita, et tema oli Jaak Kalju. Niisiis ei eita ta ka seda, et brošüüri 96 tekstileheküljest on tema tekstiga täidetud 60. Brošüüri pealkiri on "Mart Kadastik kirjutab" ja ka sellele ei ole tal vastuväiteid. Ta ei väida, nagu oleks tekstid avaldatud tema loata.

Talle ei meeldi vaid, et selle kõige autoriks on Eesti ISBN Agentuurile esitatud avalduses märgitud tema ja tema läheb niisiis ka autorina registrisse.

Loogika ütleb, et siis tuleks vea parandamise avaldus teha registripidajale ja vajadusel siis hageda teda. Ehk siis halduskohtus Eesti Rahvusraamatukogu. Mitte raamatu väljaandjat või turustajat.

Sisu poolest võiks see isegi huvitav vaidlus olla - et mis hetkest alates on kommenteeritud väljaanne niivõrd kommenteeritud, et autoriks peaks kedagi teist nimetama. Tõmbasin praegu riiulist Teophrastuse "Inimtüübid" ja vaatasin järele, et seal on põhiteksti 74 lk ja kommentaare, ees- ja järelsõnu 227 :mrgreen:
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

81 poolt. EPL väitel must särk tagumises reas.

Suure heameelega krixiteerun nüüd käesolevast teemast.
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas herman30 »

Palju õnne, Eesti! Olen kindel et riik hea presidendi sai.
London Bridge
Liige
Postitusi: 621
Liitunud: 15 Aug, 2015 18:48
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas London Bridge »

Siiski loodan, et krixit ei ole absoluutne, vaid afk sekkub ka presidendi valimiskorra ja/või põhiseaduse muutmise teemade kvaliteetsesse arutellu.
My fair lady.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Ma igatahes pahane et nais isend sai presidendiks...
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas PaganHorde »

Seersant Steiner kirjutas:Ma igatahes pahane et nais isend sai presidendiks...

Sa jorss oled küll pooletoobine. Elad vist keskajas veel oma mõtlemismalliga.

---

http://www.ohtuleht.ee/762748/fotod-ker ... ilvesega#5

Hea galerii, vaadakem Ilvese näoilmeid. Alguses torssis, käed kaitseasendis risti, pärast ehmatas puha ära :lol:
Kodus saab Läti peksu vast.
kana tagumik
Liige
Postitusi: 1870
Liitunud: 13 Mai, 2009 19:12

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas kana tagumik »

THI püüab halva mängu juures head nägu teha, kogu see kallistamine ja sõnavõtt ja lahkuse näitamine oli tal krampis etendus, kogu kehakeel näitab, et kaljulaidi ta "omaks jopeks " ei pea ( mis siis et kuuldavati olla THI kaljulaidi promonud, ilmselt hädavariant).

Edit: parandasin ära
Viimati muutis kana tagumik, 03 Okt, 2016 18:43, muudetud 1 kord kokku.
Walter2
Liige
Postitusi: 4001
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Walter2 »

kana tagumik kirjutas:THI püüab halva mängu juures head nägu teha, kogu see kallistamine ja sõnavõtt ja lahkuse näitamine oli tal krampis etendus, kogu kehakeel näitab, et kaljuranda ta "omaks jopeks " ei pea ( mis siis et kuuldavati olla THI kaljuranda promonud, ilmselt hädavariant).
Ikka Kaljulaidi? Kuidas seda uut nime nüüd käänata/pöörata tuleb - Kaljulaidu või -laidi?
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
kassipea
Liige
Postitusi: 50
Liitunud: 04 Dets, 2006 16:48
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas kassipea »

maksimovskaja käändub paremini
madiss
Liige
Postitusi: 409
Liitunud: 20 Nov, 2015 23:40

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas madiss »

kana tagumik kirjutas:THI püüab halva mängu juures head nägu teha, kogu see kallistamine ja sõnavõtt ja lahkuse näitamine oli tal krampis etendus, kogu kehakeel näitab, et kaljulaidi ta "omaks jopeks " ei pea ( mis siis et kuuldavati olla THI kaljulaidi promonud, ilmselt hädavariant).

Edit: parandasin ära
Loogiline, Kaljulaid kritiseeris eile ETV Valimisstuudios Ilvest lihtsustatud mustvalge maailmapildi propageerimise eest...
Peeter Ernits teatas eile sotsiaalmeedias, et president Toomas Hendrik Ilves olevat läbihelistanud kõik fraktsiooni esimehed ja soovitanud neil Kersti Kaljulaidu mitte valida. Meie valik on lihtne: kui esmaspäeval Kerstit ära ei valita, tehakse teisipäeval presidendiks Jüri Luik. President Ilves poeb lausa nahast välja et Luigest oma mantlipärija teha. Ilves helistas kõik fraktsiooni esimehed läbi ja tegi neile ajupesu.
Kasutaja avatar
Castellum
Liige
Postitusi: 2471
Liitunud: 27 Dets, 2008 23:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Castellum »

Walter2 kirjutas:Ikka Kaljulaidi? Kuidas seda uut nime nüüd käänata/pöörata tuleb - Kaljulaidu või -laidi?
Eesti keel lubab mõlemat varianti, nii et mina jääksin rahulikult eestipärase Kaljulaid:Kaljulaiu juurde. Ise ta väidetavalt eelistavat seda mitte-eestipärast varianti, s o Kaljulaid:Kaljulaidi.
Kindlusarhitektuur on osa meie elukeskkonnast
Tapper
Liige
Postitusi: 708
Liitunud: 28 Juul, 2005 9:12
Asukoht: Ütsainus Mulgimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Tapper »

Seersant Steiner kirjutas:Ma igatahes pahane et nais isend sai presidendiks...
Niikaua kui sugu (ükskõik kumb) tuuakse välja presidendi tugevusena pole see küll aksepteeritav minu jaoks.
See oleks nigu kohustuslik vabakava, et naine siis miski erinev nahavärv, siis mingi teine rahvus, siis seksuaalne vähemusse kuulumine, kui üks neist tõstetakse ülimaks argumendiks presidendiks saamisel, siis minu jaoks on see kanditaat 0.
Muidugi kõikse trendikam oleks lesbist, emakeelena vene keelt kõnelev neegrinaine hädapärast ka mongoliid (lihtsam leida) kelle on ka mingi füüsiline puue. See peaks vähemustele sobima, enamus on vait

Kaljulaiu puhul (sugulised tunnused)seda väga ei jõutud haipida erinevaslt Kaljurannast. Nii et sellega teda vastikuks ei jõutud minu jaoks teha.

Nii et EDU proua president!
Evolutsiooni kõrvalmõju, intelligentsus
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Lemet »

Olles vastvalitud presidendi toimetamistega läbi erinevate meediakanalite pisut tuttav, leian, et IMHO on meil vedanud.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Manurhin »

Fucs kirjutas:
Manurhin kirjutas: Seadus võimaldaks neljaliikmelisel põgenikeperel kulutada korterile üle 2000 euro riigi raha kuus:
http://ekspress.delfi.ee/kuum/riik-luba ... d=72793703
Mõned täpsustused ja lisainfot....
Aitäh, Fucs! 8)
Krikule muidugi ka tänud, kui poleks oponenti, ei tekiks ka diskussiooni :). Siiski soovitaks ka nendes postitustes, millele viitad, olevad lingid kasvõi kiirkorras läbi vaadata. Ma ei lisa neid oma postitustele niisama naljaviluks.

Aga see selleks. Vaatame nüüd, kas me saime presidendi või lihtsalt veel ühe residendi...
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Amazon [Bot] ja 27 külalist