Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Suletud
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Vara rõõmustad, Riigikokku ta jääb edasi. Valitsusest tuli ära.

Riigikogust peab aga lahkuma nähtus nimega Liisa Oviir. Mis pole ka halb asi.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Noh vähemalt lubab kevadel mitte enam osaleda.
Päris ust paugutada tänapäeva laenuorjad ju ei saa kuskil.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas nimetu »

Vara rõõmustad, Riigikokku ta jääb edasi. Valitsusest tuli ära.

Riigikogust peab aga lahkuma nähtus nimega Liisa Oviir. Mis pole ka halb asi.
Arvestades kui ebakompetentsena ta on ennast erinevates ministri ametites näidanud, siis mina küll rõõmustan. Oviir, Anvelt ja Ossinovski võiks samamoodi pildilt kaduda.
Kurjam
Liige
Postitusi: 1565
Liitunud: 10 Dets, 2007 22:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kurjam »

Palo lahkus ka erakonnast seega peab ta akna alla kobima.
ants431
Liige
Postitusi: 729
Liitunud: 30 Jaan, 2007 21:54
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas ants431 »

nimetu kirjutas: --------------------
Arvestades kui ebakompetentsena ta on ennast erinevates ministri ametites näidanud, siis mina küll rõõmustan. Oviir, Anvelt ja Ossinovski võiks samamoodi pildilt kaduda.
Kes neid kadujaid siis asendama peaks?
Martin Peeter
Liige
Postitusi: 4513
Liitunud: 18 Juul, 2014 20:49

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Martin Peeter »

Urve (tuli-)Palo ei ole selle valitsuse nõrgim minister mitte. Eks ta vahel ole ka plähminud, aga ma ikka meenutaks, et tema oli see, kes lõpuks selle Saaremaa praamiorjuse ära klaaris. Kuidagi sellest sellest ajast pärineb väga tige kampaania ta vastu. Aga tagasiastumisel oli päris tähelepanuväärne põhjus - jätkamine valitsuses, mis jätkab Reformierakonna stagatsioonipoliitikat.

Kui me vaatame kaitsevaldkonna "2%- kõik on korras" liini jätkumist, siis ma nõustuks.

Aga tähelepanuväärne on ka see, et sotsid on valitsuses jätkamise arutluse alla võtnud.

EDIT
Sorry! See Reformierakonna stagnatsioonipoliitika ja valitsuses jätkamine oli ta eelmise tagasiastumise põhjus, aga austusväärne.
Viimati muutis Martin Peeter, 23 Juul, 2018 16:38, muudetud 1 kord kokku.
Dona nobis pacem!
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Kui sotsid peaks praegu ära minema, on kõige lollimas olukorras Isamaa, mis nende aktsiisiafääri kõrbedes selle tagasipööramist ei nõudnud. Siis lahkudes oleks Isamaa punkte kogunud, aga praegu jääb uppuvale rataslaevale ma ei tea kelleks... Jungaks?
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Manurhin »

Noh, ongi sellel tädil nüüd rohkem aega teletorni tipus sitsida ja vaadata, kas vaenlased juba tulevad :mrgreen:.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Martin Peeter kirjutas:ma ikka meenutaks, et tema oli see, kes lõpuks selle Saaremaa praamiorjuse ära klaaris.
Sellega nõus.
Martin Peeter kirjutas:Kuidagi sellest sellest ajast pärineb väga tige kampaania ta vastu.
No ma ei tea: https://tehnika.postimees.ee/4294343/po ... 1530278500
Martin Peeter
Liige
Postitusi: 4513
Liitunud: 18 Juul, 2014 20:49

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Martin Peeter »

Kriku kirjutas:
Martin Peeter kirjutas:Kuidagi sellest sellest ajast pärineb väga tige kampaania ta vastu.
No ma ei tea: https://tehnika.postimees.ee/4294343/po ... 1530278500
Vot see ongi hea näide sellest. Siin on ikka päris mitu asja, mille kohta reformarid tänavad Jumalat, kes taas laskis tõel seekord nõnda välja paista. PM tintla oli selle kampaania peamine kanal. Ma ei ütle, et siin osa etteheiteid õiged ei oleks, aga oluline osa on tõlgendamise küsimus.
Dona nobis pacem!
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Võimalik, aga jutt EA pankrotist või üürimajade idee pole ju pastakast välja imetud?

Samas artiklis on juttu ka Leedo isevalitsuse lõpetamisest. Lõppes see jah Palo ajal, aga tõepoolest oli TS juba Partsi ajal otsustanud uued praamid tellida. Või mitte?
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas toomas tyrk »

Kriku kirjutas:Võimalik, aga jutt EA pankrotist või üürimajade idee pole ju pastakast välja imetud?
Palo lihtsalt ütles avalikult välja asja, mis maja sees oli juba teada, ning milleks valmistuti. Töö uute firmade loomiseks ning lennukite lepingute ülevõtmiseks juba käis.

Loomulikult selline lapsus kutsus esile nii tegijate pahameele kui ka pisipaanika võimalike klientide seas. Ei saa aga kuidagi võrrelda Partsi tegevusega, kes Estonian Airi tegelikult pankrotini viis.
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas nimetu »

Võimalik, aga jutt EA pankrotist või üürimajade idee pole ju pastakast välja imetud?
Või näiteks see:
Urve Palo esimene suurem avalik katsumus poliitikuna sai alguse juba aastal 2008, mil ta pidas rahvastikuministri ametit. Nimelt avaldas riigikontroll raporti, mille kohaselt polnud minister hakkama saanud poolega temale pandud ülesannetest.
Ütleme nii, et ma pean riigikontrolli üheks kompetentseimaks asutuseks siin riigis. Kui nemad midagi väidavad, siis üldiselt on sellel ka tugev põhi all.

Teine ilmselge avalik ämber oli see kiire interneti teema.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Martin Peeter kirjutas:Urve (tuli-)Palo ei ole selle valitsuse nõrgim minister mitte.
Nimesid nimetamata:
Kui peaminister teatab, et tervise- ja töökassa nimevahetusaktsiooni 865 000 eurot on liiga kallis, ning samas väldib «poliitilise kabelimatsu» hirmus sisulist arutlust, kas 330 miljonist idapiiri võiks siiski mõnevõrra odavamalt ehitada – nii leiab näiteks osa piiri igapäevase valvamisega seotud inimesi –, siis kipubki usk terve mõistuse võitu kahanema nullilähedaseks.
https://arvamus.postimees.ee/5907922/ri ... 1530278500

:mrgreen:
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Saatsin neli lehekülge üürituru juttu ka majanduse teemasse. Oleks kohe pidanud saatma.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist