Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Suletud
Lemet
Liige
Postitusi: 19945
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Lemet »

väljarännanud eestlastele hakatakse pakkuma elu-ja töökohaotsingutel Eestis nõustamisteenust. 
Rumal jutt suhu tagasi, seda tehakse juba aastaid. Integratsiooni sihtasutus on asja nimi. Isegi toetusi jagatakse vajajatele.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Dr.Sci »

Lemet kirjutas:
väljarännanud eestlastele hakatakse pakkuma elu-ja töökohaotsingutel Eestis nõustamisteenust. 
Rumal jutt suhu tagasi, seda tehakse juba aastaid. Integratsiooni sihtasutus on asja nimi. Isegi toetusi jagatakse vajajatele.
Ma võin ju üle küsida... Hetkel tean kahte perekonda kus alul läks mees, siis tulid naine-lapsed järele (Soome). Ja ühte kes leidis Soomest uue naise; ja ühte kes kasvatab lapsi mis maha jäid sest mees leidis Soomest uue naise; ja ühte kes pendelränneldab. Need on suht lähedased tuttavad - aga nendega kohtudes paratamatult näeb ka muid väljarännanuid ning kunagi pole keegi rääkinud sellest et on mingi programm tagasi kolimiseks, kuigi umbes 50% on öelnud et tuleksid tagasi kui olud (töö) oleks Eestis parem. Millega nad seal Soomes tegelevad? Bussijuhid, muu transport, ehitus, 1 tuttav sai nii kaugele et asutas oma ettevõtte, maksab töötajatele palka ja riigile makse ja kirub maksusüsteemi, naised on kas meditsiinis või puhastusteenistustes. Toda kel oma ettevõte ja pere ka seal ei õnnestu väga kergelt tagasi meelitada...
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Svejk »

Hetkel käib rahvusringhäälingus, täpsemalt Vikerraadios mingi totaalne jamps "poliitilise kuuldemängu" zanris... :D

"Peaministri punane joon": https://vikerraadio.err.ee/916198/kuuld ... unane-joon
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Lemet
Liige
Postitusi: 19945
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Lemet »

kunagi pole keegi rääkinud sellest et on mingi programm tagasi kolimiseks
Inegratsiooni sihtasutuse nime guuglisse trükkida ja nende kodulehte väisata pole ilmselt mõtteisse tõusnud...tegutseb see asutus juba aastast 1998...
Intergratsiooni Sihtasutuse ülesanneteks on Eesti ühiskonna lõimumisprotsesside soodustamine, sisse- ja väljarändega seotud tegevuste koordineerimine, selle kohta teabe avaldamine ja ülevaadete koostamine.[2]

Me oleme lõimumis-  ja rändetegevuste teoreetiliste ja rakenduslike teadmiste ja oskuste kompetentsikeskus. Algatame ja toetame Eesti ühiskonna lõimumisele suunatud tegevusi ja abistame rändeprotsessis osalejaid.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
AMvA
Liige
Postitusi: 3551
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas AMvA »

Dr.Sci kirjutas:Nii nad räägivad.
Martin Helme on Facebookis kokkulepete osas sõnakam: kvoote ei tule, luuakse eraldi eelarvega piirivalvestruktuur ning pandi paika, et väljarännanud eestlastele hakatakse pakkuma elu-ja töökohaotsingutel Eestis nõustamisteenust.
Kas see piirivalve teema ei ole väike vale? Muu allikas väitis, et jääb ikka PPA alla eraldi struktuuriks, nii nagu see tegelikult ka praegu on.
cabslock
Liige
Postitusi: 227
Liitunud: 30 Jaan, 2018 8:25
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas cabslock »

Mitte ühtegi sõna idapiiri väljaehitamisest. Raske mõista seda eraldi struktuuri piirivalve osas, kui piirivalve on PPA all juba olemas. Tehakse kaks eraldi piirivalve struktuuri?
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36638
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

"Sõjaväestatud piirivalvest" ei oska ma seni midagi arvata, kuni ma ei saa aru selle SA relevantsusest.
allohvitser
Uudistaja
Postitusi: 24
Liitunud: 31 Okt, 2018 23:18
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas allohvitser »

cabslock kirjutas:Mitte ühtegi sõna idapiiri väljaehitamisest. Raske mõista seda eraldi struktuuri piirivalve osas, kui piirivalve on PPA all juba olemas. Tehakse kaks eraldi piirivalve struktuuri?
Ratas ütles konkreetselt, et jääb PPA alluvusse.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

allohvitser kirjutas:
cabslock kirjutas:Mitte ühtegi sõna idapiiri väljaehitamisest. Raske mõista seda eraldi struktuuri piirivalve osas, kui piirivalve on PPA all juba olemas. Tehakse kaks eraldi piirivalve struktuuri?
Ratas ütles konkreetselt, et jääb PPA alluvusse.
Siin kuskil foorumiruumis on oma piirivalveteema, kus ma olen korduvalt väljendanud, mida ma sellest sõjaväestet piirivalve vana supi ülessoojendamisest arvan..

See ongi lihtsalt üks EKRE lastehaigustest, mis tuleneb sellest, et pikemat aega koosneski selle partei kogu "sõjaline ekspertiis" ülekatuse edutet ja ilma igasuguse sõjalise hariduseta "piirivalvekolonelidest" - kes ei osanudki minevikust välja tulla..

Et ärge leelotage liiga pallu sest "omaette piirivalvest" - see teema on kogu aeg surnud olnud ja surnuks jääbki - vot tak..
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
cabslock
Liige
Postitusi: 227
Liitunud: 30 Jaan, 2018 8:25
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas cabslock »

allohvitser kirjutas:
cabslock kirjutas:Mitte ühtegi sõna idapiiri väljaehitamisest. Raske mõista seda eraldi struktuuri piirivalve osas, kui piirivalve on PPA all juba olemas. Tehakse kaks eraldi piirivalve struktuuri?
Ratas ütles konkreetselt, et jääb PPA alluvusse.
Martin Helme oma facebooki seinal jällegi kirjutas, et tuleb eraldi struktuur, eraldi eelarvega ja reservidega.
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1764
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas maksipoiss »

Raadio kuuldemängude tegijad on ka päris kiiresti reageerinud https://r2.err.ee/917976/kuuldemang-pea ... unane-joon. Päris muhe kuulamine oli.
Martin Peeter
Liige
Postitusi: 4513
Liitunud: 18 Juul, 2014 20:49

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Martin Peeter »

Hüsteeria on jõudnud järgmisesse staadiumisse. Säherdune provokatsioon:

https://m.delfi.ee/article.php?id=85622593

Selle kohta, mis päriselt juhtus (või ei juhtunud), ei tea me palju. Gramberg on vist Ke liige.
Üldiselt juudid EKRE-l hambus pole olnud, ehkki kapral Aadu on mõnedele sümpaatne. Euroopas pead tõstev antisemitism on pigem liberaalse taustaga. Sest eks kaitse ju rabidki "ohtlikku düstoopiat", kui tsiteerida Ossinovskit.
Dona nobis pacem!
AMvA
Liige
Postitusi: 3551
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas AMvA »

Martin Peeter kirjutas: Üldiselt juudid EKRE-l jalus pole olnud, ehkki kapral Aadu on mõnedele sümpaatne.
Mul jookseb aeg-ajalt mõne EKRE liikme arvamusavaldus FB voogu sisse, ma olen siis vahest vaadanud, mis loomad seal kõige mahlasemate kommentaaride taga on. Ütleme nii, et ei taha kommenteerida, sest nende tekst on ikka väga hull. Ja need tüübid on tavaliselt ka enamuse EKRE ladviku FB sõbrad.
Martin Peeter
Liige
Postitusi: 4513
Liitunud: 18 Juul, 2014 20:49

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Martin Peeter »

Edasi.

https://www.err.ee/920932/narva-keskera ... niva-kirja

Konks on muidugi selles, et Ke Narva osakond on suhteliselt tühjaks jooksnud seoses Ke juhatuse ja Narva osakonna konfliktiga, mis päädis Narva linnapea maha võtmisega läinud nädalal. Praegu seal domineeribki Toom, kes tegi üsna viletsa tulemuse valimistel.
Dona nobis pacem!
Martin Peeter
Liige
Postitusi: 4513
Liitunud: 18 Juul, 2014 20:49

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Martin Peeter »

AMvA kirjutas:
Martin Peeter kirjutas: Üldiselt juudid EKRE-l jalus pole olnud, ehkki kapral Aadu on mõnedele sümpaatne.
Mul jookseb aeg-ajalt mõne EKRE liikme arvamusavaldus FB voogu sisse, ma olen siis vahest vaadanud, mis loomad seal kõige mahlasemate kommentaaride taga on. Ütleme nii, et ei taha kommenteerida, sest nende tekst on ikka väga hull. Ja need tüübid on tavaliselt ka enamuse EKRE ladviku FB sõbrad.
Eks seal ole muidugi igasugu räuskajaid - see on fakt. Aga EKRE näiteks toetab Jerusalemma tunnustamist pealinnana ja sinn saatkonna kolimist, mida liberaalid ei tee. Seega on raske neid erakonnana antisemitismis süüdistada.
http://www.disneylandparis.com//uudis/eesti/ekre ... as-asuvat/

Kusjuures - mis selle lingiga toimub? Mingi liberaalne küberrünnak?

http://www.disneylandparis.com//uudis/eesti/ekre ... as-asuvat/

Kusjuures uudis seni vaid Delfis. PM ja ERR on ettevaatlikud.
Dona nobis pacem!
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 86 külalist