Donald Trump tagasi?

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Vasta
Kasutaja avatar
Chupacabra
Liige
Postitusi: 3530
Liitunud: 25 Juun, 2014 15:25
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Chupacabra »

Trump ei ole sobilik USA presidendiks, sel lihtsal põhjusel, et ta on madala IQga ja tõenäoliselt on tal lisaks veel mingi psüühiline häire. Isalt päritud raha lisab sellele veel kamalutäie enesekindlust, mis annabki selle kompoti mis seal parajasti on. Ma ei usu, et Trump on teadlikult Vene agent aga venelased kasutavad teda selgelt ära. Tõenäoliselt on neil ka komprat Trumpi vastu, mis tekkis eelmise majanduskriisi ajal (2009), kui Trump oli pankrotile lähedal ja väidetavalt päästis teda Vene raha. Võib-olla on kuskil ka pissivideod, mine sa tea.

Trump ütles kõnes Turnbulliga, et talle väga meeldis Putiniga rääkida ja seda on ta ka mujal korranud. Arvan, et Putin on igaks kontaktiks Trumpiga põhjalikult ette valmistanud. Psühholoogid on tuvastanud Trumpi haiguse ja vastavalt sellele on välja töötatud käsikiri. Putin ütleb Trumpile meeldivaid asju, sisse lisab läbi lillede asju mida ta soovib ja nii jääb Trumpil alati tunne, et Putin on tema sõber. Ta lihtsalt on liiga rumal saamaks aru geopoliitikast.

Seda öeldes pole ma mingil juhul Hillary toetaja. Lihtsalt nendel valimistel oli kaks halba kandidaati.
eloscuro
Liige
Postitusi: 500
Liitunud: 09 Mai, 2007 21:09
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas eloscuro »

Bernie oli kurjast, Trumpil pole viga
Viimati muutis eloscuro, 05 Sept, 2017 0:56, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Chupacabra
Liige
Postitusi: 3530
Liitunud: 25 Juun, 2014 15:25
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Chupacabra »

Selles viimases sanktsioonipaketis polnud Trumpil küll mingit osalust. Kongress sundis ta sellele alla kirjutama. Vingus veel sinna juure kuidas suhted Venemaaga on kehvad.
eloscuro
Liige
Postitusi: 500
Liitunud: 09 Mai, 2007 21:09
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas eloscuro »

Täpsustuseks: Minu postituse mõte oli, et kogu lääne ühtäkki leitud põlgus Venemaa kommete vastu (ja sanktsioonipakett) on otsene reaktsioon Trumpile. Ei usu, et ühegi teise kandidaadi võidu korral nii jõuline andmine veel siiamaani kestaks.
Kasutaja avatar
Chupacabra
Liige
Postitusi: 3530
Liitunud: 25 Juun, 2014 15:25
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Chupacabra »

Eks ta ole, venelased ei häkkinud, lekitanud ja trollinud teiste kandidaatide kasuks.
Martin Peeter
Liige
Postitusi: 4513
Liitunud: 18 Juul, 2014 20:49

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Martin Peeter »

vesse kirjutas:Minu tagasihoidlikul arvamusel on Trump meie jaoks olnud ideaalne kandidaat. Tänu tema sündmustejadale on Venemaale siiralt kandadele astumine lääne poliitikas päriselt moodi läinud. Kasvõi see viimane sanktsioonipakett, mis Euroopas maffiariigi kaasosalistel kohe valju nutu välja tõi.

Ärge unustage, eelvalimistel hõisati veel siin ja mere taga imetluslaule Bernie "Leivasabad NSVL-is olid õigluse nähtus" Sandersile ning Putin suutis veel vasakpoolsetele (demokraatide valijad) seas "kurjale lääne kapitalismile" vastu seisja mainet hoida.
Üldiselt on selline ettearvamatu president meie jaoks suur küsimärk ka edaspidi. Julgeoleku jaoks pole ettearvamatus ja küsimärgid just mitte kõige paremad, sest julgeolek tähendabki, et peaks olema julge olla ja selles osas valitsema kindel teadmine. Tuleb arvestada, et kui meil ikka tõesti vesi ahjus, siis Kongress ei käsuta USA relvajõude kiiresti appi tulema ega juhi riiki sõjas, seda teeb ettearvamatult käituv president. Kongressi otsustusprotsess võib võtta kuid ja see mõlema suurpartei koostöös sündinud seadustepakett valmis samuti mitu kuud.

Aga Trumpi ümber käib praegu tihe sebimine, milline leer peale jääb ja tema välis- ja julgeolekupoliitikat kujundama hakkab. Kas jääb peale vabariiklaste partei toetust omavad sõjaväe taustaga spetsialistid ja Tillerson või Bannon ja Breitbart Newsi seltskond. Viimatse võit oleks meile üsna kehv variant. Aga ma arvan, et ka Trump võib selle seltskonna pärast kergelt impiitšitud saada ja jääb kindlasti väheste tulemustega presidendiks, keda ei toeta seadusandjate juures isegi mitte oma partei.

https://www.yahoo.com/news/top-trump-ai ... 44915.html

Selles osas nõus, et Sanders olnuks meile katastroof. Hääletas ka koos vabariiklasest isolatsionist Rand Pauliga sanktsioonide vastu. Ainsatena.
Dona nobis pacem!
2korda2
Liige
Postitusi: 1603
Liitunud: 01 Juul, 2014 11:56
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas 2korda2 »

Chupacabra kirjutas:Trump ei ole sobilik USA presidendiks, sel lihtsal põhjusel, et ta on madala IQga...
Kas selle väite toetuseks on ka mõni vähegi vettpidav allikas?
Trump lõpetas Whartoni ärikooli. Madala IQ-ga inimeste jaoks on sellesse kooli sisse saamine (rääkimata lõpetamisest) "pisut" keeruline.

Pole mõtet segi ajada "inimene on loll" ja "mulle see inimene/tema seisukohad ei meeldi". Ma võiks nimetada ridamisi inimesi, kes tõenäoliselt skooriksid IQ-testis üle keskmise militaar.neti kasutaja aga kelle seisukohtadega ma kuidagi nõus pole.
Kasutaja avatar
Chupacabra
Liige
Postitusi: 3530
Liitunud: 25 Juun, 2014 15:25
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Chupacabra »

2korda2 kirjutas:
Chupacabra kirjutas:Trump ei ole sobilik USA presidendiks, sel lihtsal põhjusel, et ta on madala IQga...
Kas selle väite toetuseks on ka mõni vähegi vettpidav allikas?
Trump lõpetas Whartoni ärikooli. Madala IQ-ga inimeste jaoks on sellesse kooli sisse saamine (rääkimata lõpetamisest) "pisut" keeruline.

Pole mõtet segi ajada "inimene on loll" ja "mulle see inimene/tema seisukohad ei meeldi". Ma võiks nimetada ridamisi inimesi, kes tõenäoliselt skooriksid IQ-testis üle keskmise militaar.neti kasutaja aga kelle seisukohtadega ma kuidagi nõus pole.
Väga hea, et sa Whartoni sisse tõid. Trump on ise seda kasutanud ja kõik trumpkinid samuti. Fakt aga on see, et Trump sai Whartonisse sisse kuna läks teisest koolist üle, mitte ei sooritanud sissesaamise katseid, mis on väga rasked. See tähendab, et ta sai ilma katseteta sisse. Samuti on tõestatud, et ta sai koolis olles rohkelt "enhanced assistance". Ma ei oska seda täpselt tõlkida aga põhimõtteliselt on see õpetajate poolne rohke järeleaitmine... ehk korruptsioon.

Kui panna "Trump IQ" googlesse, siis leiab päris pikki arutelusid. Mõned vastava ala inimesed on väga täpselt välja toonud, miks Trumpil ei saa olla kõrge IQ. Loomulikult on need kaudsed tõendid. Aga kas Trump jätaks maailmale teatamata, kui ta oleks Mensa kubi liige? Tema ego arvestades pole see võimalik.
Kasutaja avatar
Peavoolumeedia
Liige
Postitusi: 93
Liitunud: 04 Okt, 2016 21:53
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Peavoolumeedia »

Ka traditsioon, valitsev sentiment ja moraal on ju kõik subjektiivsed (mitte objektiivsed) asjaolud seega ka etteaimatavate või näiteks meedia poolt 24h kootavate narratiivide täpne järgimine on täpselt samasugune non-logical action. Trump on tõesti väga vastuoluline aga tal on korralik "drive" elik suurepärane omadus mida tuleb poliitilise liidri puhul pigem kiita. :roll:
[i]"... ja millal tuli teile idee lamp lakke kinnitada?"[/i]
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36620
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Kriku »

Chupacabra kirjutas:Kui panna "Trump IQ" googlesse, siis leiab päris pikki arutelusid. Mõned vastava ala inimesed on väga täpselt välja toonud, miks Trumpil ei saa olla kõrge IQ. Loomulikult on need kaudsed tõendid. Aga kas Trump jätaks maailmale teatamata, kui ta oleks Mensa kubi liige?
Demagoogia. Mensa klubi liikmeks võivad saada ülemise 2% IQ skooriga inimesed. See, kas keegi on või ei ole Mensa klubi liige, ei ütle midagi selle kohta, kas tal on "madal IQ".

Kellegi IQ üle targutamine tema jutu või välimuse põhjal on tüüpiline ebateaduslik mula. IQ-d mõõdetakse spetsiaalsete testidega ja ka nende täpsuse üle vaieldakse kõvasti.
nimetu
Liige
Postitusi: 7583
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas nimetu »

See, kas keegi on või ei ole Mensa klubi liige, ei ütle midagi selle kohta, kas tal on "madal IQ".
Ja isegi Mensa klubi liikme staatus ei tähenda tingimata seda, et inimene on haritud ja tark. Seda ütlen, lähtudes oma kogemusest mitmete 110+ IQga inimestega. IQ omab üsna mitmemõõtmelist tähendust ja selle mõõtmisel on mitmeid eri aspekte.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36620
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Kriku »

Jah, IQ mõõdab teatud liiki probleemide lahendamise võimet, millel on mingi seos üldise elus hakkama saamisega, aga see ütleb vähe kellegi sobivuse kohta mingile ametikohale. Võib olla üpris kindel, et Trumpi IQ on selline, mis põhimõtteliselt ei piira presidendina toimimist - minu subjektiivse arvamuse järgi pealt 100 ehk siis ülemises pooles, aga võib-olla on seegi nõudmine liiga range.

Meem juhmist USA presidendist kerkib ikka ja jälle üles (meenutagem Bush noorema kohta sel teemal klopitud vahtu) ja sellele pole erilist mõtet tähelepanu pöörata. Nagu igasugustele muudele nõtketele argumentatsioonidelegi, mis seisnevad kellegi lolliks nimetamises.
mart2
Liige
Postitusi: 5194
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas mart2 »

Kriku kirjutas:Jah, IQ mõõdab teatud liiki probleemide lahendamise võimet, millel on mingi seos üldise elus hakkama saamisega, aga see ütleb vähe kellegi sobivuse kohta mingile ametikohale...
Minu doktorikraadiga psühholoogist sugulane ütles mulle juba paarkümmend aastat tagasi, et IQ testi põhjal hinnata on mõttetu, sest viimane näitab tänapäeval peamiselt testi täitmise oskust.
Sõber on mul selline huvitav tüüp, kes iga paari aasta tagant teeb uue testi ja siiani on tulemused iga korraga paranenud... :wall:
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Chupacabra
Liige
Postitusi: 3530
Liitunud: 25 Juun, 2014 15:25
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Chupacabra »

Kriku kirjutas:
Chupacabra kirjutas:Kui panna "Trump IQ" googlesse, siis leiab päris pikki arutelusid. Mõned vastava ala inimesed on väga täpselt välja toonud, miks Trumpil ei saa olla kõrge IQ. Loomulikult on need kaudsed tõendid. Aga kas Trump jätaks maailmale teatamata, kui ta oleks Mensa kubi liige?
Demagoogia. Mensa klubi liikmeks võivad saada ülemise 2% IQ skooriga inimesed. See, kas keegi on või ei ole Mensa klubi liige, ei ütle midagi selle kohta, kas tal on "madal IQ".

Kellegi IQ üle targutamine tema jutu või välimuse põhjal on tüüpiline ebateaduslik mula. IQ-d mõõdetakse spetsiaalsete testidega ja ka nende täpsuse üle vaieldakse kõvasti.
Ma ei mõõtnudki tema IQd Mensa klubi järgi. Lihtsalt teatud inimesed väidavad, et tema IQ on 156 ja ma kahtlen et ta jätaks kasutamata võimaluse self promoteda. Kirjutasin, et seal on teised kaudsed tõendid. Ma ei viitsi seda teksti uuesti üles otsida aga mälu järgi paar punkti: Trump ei loe raamtuid, ta vaatab palju kaabel televisiooni: tema teadmised ajaloost on väga puudulikud (üldharidus); tema sõnakasutus on põhikooli tasemel; tal puudub intelligentsetele inimestele omane uudishimu jne.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist