Sõjamängud

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
tuuker
Liige
Postitusi: 37
Liitunud: 13 Veebr, 2005 17:28
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Panzer General

Postitus Postitas tuuker »

heiks kirjutas:Rääkides ikkagi strateegiamängudest, kas keegi Panzer Generali ei mängi? Turn-base mängud on sellised rahulikud vanainimese mängud, saab vahepeal köögist kohvi tuua ja su armee ootab ikka sama rõõmsalt su korraldusi.
Panzer Genreal II on vaata et parim, III-s on suurem rõhk värvide ja vilede peal IMHO. Scortched Earth on veidi parandatud.
Oleks tore kellegagi kunagi online mängida.
Heiks
PG II ja CC seeria (endal lemmikuks kolmas osa) on tõesti suurepärased asjad. Võrgus ei ole veel toksinud, võiks täitsa proovida :D
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Turnbase on jah hea asi teha, kui viitsid plaani koostada.

Hetkel Battlefield 1942. (NAM on parem kuidagi)
PATRIOOT
Liige
Postitusi: 207
Liitunud: 17 Mai, 2004 10:10
Asukoht: Mannermaal Tallinna küle all...
Kontakt:

Postitus Postitas PATRIOOT »

minumeelest on yx parimaid FPS-e ,,Operation Flashpint'' tegu kylmasõja perioodiga ja sõdida võimalik kolme erineva scenaarioga.... ameeriklased, venelased ja partisanid.... yle 40 erineva masina millega liikuda(autod, tankid, mootorrattad, kopterid, lennukid jne. olles juht, gunner või tank commander) metsikult relvi, tasemel animatsioon ja sound.... huvitavad ja hasarti viivad missioonid mis pole sugugi kerged.... selles mänguspole sa kangelane kes tapab kõik vastased yxi ära.... tihti juhtub et saad terve missiooni jooksul vaid paar vastast maha koksatud sest head tööd teeb ka sinu ryhm.... ameeriklasena mängides on alguses niiöelda väljaõpe kus sind õpetatakse põhilisi liigutusi tegem ja laskma... seejärel lähed lahingusse kust nii mõnedki kaaslased tagasi ei tule....
Sõjas ja armastuses on kõik lubatud....( muidugi seda kõikke genfi konvensiooni piires)
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

Postitus Postitas taipohh »

canislupus kirjutas:Turnbase on jah hea asi teha, kui viitsid plaani koostada.

Hetkel Battlefield 1942. (NAM on parem kuidagi)
Downloadi endale Desert Combat mod.... se on BF1942 lisa. kus tegevus tänapäevas....iraak VS usa. on ka head serverid, ise olen soome omas
ja seal hea kõmmutada
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
sturmkommando
Liige
Postitusi: 371
Liitunud: 16 Veebr, 2004 15:30
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas sturmkommando »

olen lahminud Panzer General II'hte selle ilmumise ajast saadik,
palju modifitseeritud mod'e on sellele väljas ja peab
ikka mõnikord tükk aega jamama, et mingit stsenaariumi käima saada.
aga muidu mõnus asi, rekord on seni II ms lõpetada 1942 aasta lõpus
mingis stsenaariumis, kasutasin ainult tankidiviise ja sööstpommitajaid (massiliselt).
8)
r2r
Liige
Postitusi: 40
Liitunud: 04 Jaan, 2005 12:07
Kontakt:

Postitus Postitas r2r »

Lemmik sõjamäng? Kindlasti Il-2 Sturmovik. Varem "lendasin" CFS2, kuid Il-2 on tunduvalt, tunduvalt parem. Ei saa neid oma vahel võrreldagi.
www.pacific-fighters.com
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

mäng

Postitus Postitas hillart »

Üllatav on, et keegi "Blitzkrieg"´i ja selle edasiarendusi ära maininud ei ole! Kui muidugi üldse on juttu strateegiamängudest.
Mängi, ja tunne end suure väejuhina (või, et kui mitte just väga suure, aga ca. pataljoni või rügemendiülemana kindlasti) ning võitle, ja kui mõistust on, siis võida meie ürgset idavaenlast idarinde lahingutandritel!
Kui asjasse piisava tõsidusega suhtuda (ja lahinguülesannete lahendamisse suhtuda mitte vaid kui mängu), siis on elamus erakordne ja professionaalne kasu (kui mängija näol on tegu kaitseväelasega) vaieldamatu. Nimelt on mainitud mäng väga populaarne ka nii Eesti, kui ka välisriikide kadettide hulgas.
Ise võin öelda, et ma küll osalemispoole valikul ei suuda täielikult erapooletust säilitada ja asjale vaid professionaalsest aspektist läheneda - ja valin "omadeks" tavaliselt välihalli kandjad.
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Nibelungen
Liige
Postitusi: 478
Liitunud: 26 Veebr, 2005 22:49
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas Nibelungen »

Minu arust on kaks kõige paremat teise maailmasõja teemalist mängu ET ja RTCW.RTCW on natuke tõelisem kui ET aga mõlemad on head eks ned teavad paremini kes on neid mängind.
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Kas Blitzkreg rolling thunder ja buring horizint on esimese mängu Blitzkriegi lisalevelid mida peale intstallitakse või eraldi mängud????????????????
Kasutaja avatar
Wots
Liige
Postitusi: 815
Liitunud: 21 Jaan, 2005 23:04
Kontakt:

Postitus Postitas Wots »

Minu arust on need ADD ON-id.Olen teinud tavalise BlitzKrieg I läbi 2 osapoolega ja ka Buring Horizondi.

Soovitan!
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Nii, et kui tahad mängida rolling thunderit või burning horizonti peab blitzkrieg olema intstallitud??????????????????????????
TT33
Uudistaja
Postitusi: 20
Liitunud: 12 Dets, 2004 13:03
Kontakt:

Postitus Postitas TT33 »

Hiljuti tuli PC-le välja uus WWII FPS - Brothers in Arms.
http://www.brothersinarmsgame.com/
Endal on asi käes, aga esialgu videokaardi probleemide tõttu mängida ei ole võimalik! Igastahes trailereid ning tutvustusvideosid uurides
tundus üsna paljulubav.
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

Postitus Postitas taipohh »

tt33 kust sa selle said kätte??
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
TT33
Uudistaja
Postitusi: 20
Liitunud: 12 Dets, 2004 13:03
Kontakt:

Postitus Postitas TT33 »

taipohh kirjutas:tt33 kust sa selle said kätte??
Vabandust, ei pannud enne postitust tähele, seetõttu ei olnud siiani jõudnud vastata.

Aga ise tõmbasin asja ftp://toru.hot.ee:21
Mäng on üleval juppidena - hlm-bia.rar kuni hlm-bia.r60 (iga jupp
ligikaudu 50mb); mäng on üleval DVD versioonina ;)
Pakid .rar jupi lahti (teised jupid peavad ka olemas olema) ning ongi asi käes...
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Sain endale lõpuks Sudden Strike: Resource War-i ja see on tõsiselt hea. Minu arvates teeb isegi codename panzersile ära, maitse asi muidugi.
Igaljuhul graafika on ilusam, kui vanadel sudden strikides ja näiteks ka see on reaalsem, et tankidel ja autodel saab kütus otsa ja neid tuleb vahepeal tankida.
Levelite läbimängimine võtab tunde. Soovitan :wink:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist