Militaarmuusika.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Juhan
Liige
Postitusi: 185
Liitunud: 21 Nov, 2006 13:08
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Juhan »

kasuta programmi LimeWire.
Veel mõni aeg tagasi sain sealt paar laulu.
Meie reliikvia on vabadus!
Meie reliikvia on au!
zenker
Liige
Postitusi: 270
Liitunud: 05 Nov, 2006 18:52
Kontakt:

Postitus Postitas zenker »

aga kas kuskil tervet albumit pole :?:
Kasutaja avatar
Juhan
Liige
Postitusi: 185
Liitunud: 21 Nov, 2006 13:08
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Juhan »

Tegelikult on mul arvutis suisa 2 albumit, aga kahjuks ei võimalda minu vaimne potentsiaal ning füüsilised oskused nende internetti riputamist... :oops:
Meie reliikvia on vabadus!
Meie reliikvia on au!
Kasutaja avatar
tlpWFG
Liige
Postitusi: 370
Liitunud: 06 Sept, 2005 16:02
Asukoht: virumaa metsad
Kontakt:

Postitus Postitas tlpWFG »

Tead Zenker, kas see 99 krooni ( või oli 90, no kurat ei mäleta) on liiga suur summa, mida plaadi eest maksta, toetades selle ostuga veterane, kuna sealt läheb osa raha nende toetuseks? Lisaks, plaadiga "Metsa läksid sa 2" saad kaasa ka veel kõikide laulude sõnad. Siis laula nii palju kui süda lustib.Vähemalt mina teen seda.
See lihtsalt sõbralik soovitus.
Jõudu kamraadid!

Taavi
Niikaua, kui elu sees, relv käes ja Eestimaa pind jalge all, pole häda veel midagi.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5.gif[/img][/url]
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2083
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

Mis jutt see on. Ei pea isegi otsingumootoreid kulutama, tuleb vaid loogikat kasutada, ja meisterdada mõttes Untsakate koduleht. Mis see olla võika? :shock: :roll: :? http://www.untsakad.ee/ kas ikka otsisid?
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Kasutaja avatar
Vabadus
Liige
Postitusi: 305
Liitunud: 23 Apr, 2005 12:38
Asukoht: Lõunas
Kontakt:

Postitus Postitas Vabadus »

Tõesti mehed - Eesti oma muusikat, filme proovige ikka originaalidena muretseda. Selle väikse summa ju ikkagi võib anda, et toetada Eesti muusika ja filmi arendamist. Lääne kraamiga ... on nagu ta on :twisted:
Viimati muutis Vabadus, 03 Apr, 2007 10:19, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2083
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

Vabadusega 100% nõus!
Endal Metsa läksid mõlemad originaalis olemas.

Juhanile aga...Kui tahad faile ülesse riputada, kasuta näiteks seda kohta http://www.divshare.com (aga lepime siis tõesti kokku, et Untsakaid (eesti muusikat) sinna ei riputa). :wink:
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
zenker
Liige
Postitusi: 270
Liitunud: 05 Nov, 2006 18:52
Kontakt:

Postitus Postitas zenker »

Tead Zenker, kas see 99 krooni ( või oli 90, no kurat ei mäleta) on liiga suur summa, mida plaadi eest maksta, toetades selle ostuga veterane, kuna sealt läheb osa raha nende toetuseks? Lisaks, plaadiga "Metsa läksid sa 2" saad kaasa ka veel kõikide laulude sõnad. Siis laula nii palju kui süda lustib.Vähemalt mina teen seda.
See lihtsalt sõbralik soovitus.
Jõudu kamraadid!

Taavi
ausalt öeldes pole ma nende plaati näind nii et pole saand osta
SET
Liige
Postitusi: 36
Liitunud: 23 Jaan, 2006 17:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas SET »

Tõmba endale soulseek. Sealt saab. kui niisama otsing ei anna tulemusi siis seal selline jututuba nagu Eesti mehed sealt saab kindlalt. Ise olen leidnud üle 50 laulu.
Kasutaja avatar
Juhan
Liige
Postitusi: 185
Liitunud: 21 Nov, 2006 13:08
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Juhan »

krizz kirjutas:Vabadusega 100% nõus!
Endal Metsa läksid mõlemad originaalis olemas.

Juhanile aga...Kui tahad faile ülesse riputada, kasuta näiteks seda kohta http://www.divshare.com (aga lepime siis tõesti kokku, et Untsakaid (eesti muusikat) sinna ei riputa). :wink:
selge pilt, suured tänud!
Untsakad jäävad siis minu arvutisse.

ja kurask...endalgi hakkavad süümepiinad tekkima, et ehk peaks ka ikka originaalid endale ostma, mitte neid tuttavatelt laenama... :oops:
Meie reliikvia on vabadus!
Meie reliikvia on au!
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Postitus Postitas kalleb »

aga kanna neile raha üle :D
Kasutaja avatar
destroy16
Liige
Postitusi: 255
Liitunud: 02 Apr, 2006 0:53
Asukoht: kilingi-nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas destroy16 »

selline programm äkki tuleb kasuks nagu ta on:Soulseek

ouh ei pannud kahjuks tähele et seda on juba pakutud :oops:
Kasutaja avatar
amnesia
Liige
Postitusi: 36
Liitunud: 27 Veebr, 2006 16:53
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas amnesia »

Inimesed, olge ometi nii suuremeelsed ja toetage meie muusikuid selle mitte just väga suure summaga. Endal mõlemad "Metsa läksid sa" albumid soetatud, väga rahul. Ja mitte et ma kadedusest neid teiega ei jaga vaid sama probleem mis ühel eelneval foorumikaaslasel
Tegelikult on mul arvutis suisa 2 albumit, aga kahjuks ei võimalda minu vaimne potentsiaal ning füüsilised oskused nende internetti riputamist...
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Ennast paneb mind see imestama, et Untsakate lugusid netis nii vähe ringleb võrreldes teiste Eesti artistidega.
Nõudust iseenesest ju on, nagu ka siin teemas näha.
Kuid minu soovitus on ka sama, et parem ostke Untsakate plaate, nende plaadid on ju odavad, kuid muusika on hea.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas Wiking »

Suvel oli ka sellest juttu. Veider, et mõnel inimesel on rahast nii kahju, et ainult tõmbaks ja kopeeriks. Toetage artiste, kes teile meeldivad, ostes originaal plaat. See annab ka lootuse, et tehakse kord taas midagi samateemalist.
Internetis ju plaadi müügi poed olemas http://www.lasering.ee/index.php?make=s ... d&x=25&y=7
kui kodulinn ei müü. Samuti Untsakate koduleht, kuskohast küsida ja kui ilusasti räägid, saad veel koos autogrammiga.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist