Sumerid.

Muistsed linnused, keskaegsed kindlused, kõik sõjad ja lahingud. Mis iganes leidis aset enne XX sajandit...
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Re: Sumerid.

Postitus Postitas Shiim »

Jääme Sumerite juurde!
NB! Teema on kriipsukese kaugusel ühte teise, "Prügikasti"-nimelisse alafoorumisse sattumisest. Kordan jällegi, et sedasorti teooriate jaoks on para-web.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
kirsa710

Re: Sumerid.

Postitus Postitas kirsa710 »

mx77 kirjutas:Ainult et tee orgaanilistest ühenditest eluslooduseni kasvõi mõne ainurakse tasemel on väääga pikk. Elik siis mis sellel kogu su toodud lingil nende Nibiru uskujatega tegemist on?
Aga sa mõtle hästi hoolega, ja kui vaja, teist korda veel! Maailm ei tarvitse sugugi selline olla nagu ta väga paljudele paistab või paista lastakse!
Sellega on minu poolt teema ammendatud! :rip:
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Sumerid.

Postitus Postitas mx77 »

kirsa710 kirjutas:
mx77 kirjutas:Ainult et tee orgaanilistest ühenditest eluslooduseni kasvõi mõne ainurakse tasemel on väääga pikk. Elik siis mis sellel kogu su toodud lingil nende Nibiru uskujatega tegemist on?
Aga sa mõtle hästi hoolega, ja kui vaja, teist korda veel! Maailm ei tarvitse sugugi selline olla nagu ta väga paljudele paistab või paista lastakse!
Sellega on minu poolt teema ammendatud! :rip:
:lol:

Minu poolt kah ammendatud ja see mida ma tahtsin algselt välja uurida: MOTT
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Sumerid.

Postitus Postitas Kriku »

Sumerid ei ole seda lõnga ära teeninud. Palun alandlikult see likvideerida.

Las uus tuleb parem tühja koha peale, kui tuleb. Sellele jamale siin ei hakka keegi enam midagi arukat otsa kirjutama. Käsi ei tõuse.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist