NATO ja Iraan

Korea, Vietnam, Lähis-Ida, Afganistan. Kõik konfliktid. Kui seal on olnud eestlasi, siis seda enam.
Vasta
wyrd
Liige
Postitusi: 616
Liitunud: 19 Juun, 2007 22:27
Asukoht: IIRI/EESTI
Kontakt:

Re: NATO ja Iraan

Postitus Postitas wyrd »

Kas keegi oskab mõne lausega ära seletada mis on Iisraeli ja Iraani tüli põhjus? Siiamaani pole keegi osanud seda mulle loogiliselt seletada. Ette tänades.
ants431
Liige
Postitusi: 729
Liitunud: 30 Jaan, 2007 21:54
Kontakt:

Re: NATO ja Iraan

Postitus Postitas ants431 »

wyrd kirjutas:Kas keegi oskab mõne lausega ära seletada mis on Iisraeli ja Iraani tüli põhjus? Siiamaani pole keegi osanud seda mulle loogiliselt seletada. Ette tänades.
Kui on soov kakelda, kas siis on põhjust vaja? Ettekäände aga leiab alati.
wambambola
Liige
Postitusi: 165
Liitunud: 25 Aug, 2012 9:30
Kontakt:

Re: NATO ja Iraan

Postitus Postitas wambambola »

wyrd kirjutas:Kas keegi oskab mõne lausega ära seletada mis on Iisraeli ja Iraani tüli põhjus? Siiamaani pole keegi osanud seda mulle loogiliselt seletada. Ette tänades.
Lühidalt on probleem selles, et lääneriikidele ei meeldi Iraani tuumaprogramm. Eriti Iisrael tunneb selle pärast muret, kuna Iraan pillub vürtsikaid avaldusi tema suunas. Näiteks holokausti pole toimunud, pühime juudiriigi maamunalt jne.
Iisrael jälle püüab veenda läänemaailma selles, et Iraan tahab omale tuumarelva saada ja kaalub ka tuumarajatistele ka õhulöögi andmist.
Minu isiklik arvamus on see, et sõda pole pole kellelegi hea, sest nii või teisiti puudutab see ka meid ja sel võivad olla rängad kaugeleulatuvad tagajärjed. Radikaalid mõlemal poolel pole hea. Inimesed võiks mõlemal poolel rohkem koostööd teha, mitte muretseda sihukeste asjade pärast. On olulisemaid asju mida teha võiks.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline