O:M-14 salv

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
muidumees
Liige
Postitusi: 81
Liitunud: 28 Dets, 2005 23:50
Kontakt:

O:M-14 salv

Postitus Postitas muidumees »

Kas kellelgi oleks pakkuda M-14 salve ja mis hinnaga?
UR
Liige
Postitusi: 366
Liitunud: 17 Aug, 2007 17:05
Kontakt:

Postitus Postitas UR »

Kallis mees, sellist asja saab minu teda osta ainult relvapoest ja relvaloaga. Eestis tean mina ühte relvapoodi, kellel on eesti usa saatkonnast võetud vastav paber, et tegemist on legaalse ettevõtjaga ja see paber on toimetatud usa välisminni, kes annab siis välja loa sellise asja usast välja saatmiseks. Sellele lisaks peab kauplus võtma vist meie välisminnist (?) või kaitseminnist loa strateegilise kauba sissetoomiseks. Arvan siiski, et seliseid kaupmehi on rohkemgi.
Ehk siis sellise asja hankimiseks pead leidma lihtsalt vastava poe ja selle asja tellima. Internetis leidub muidugi mida kõike, aga selliste asjade riiki toomine on väga reglmenteeritud teema.

Olen ise ajsa vastu huvi tundnud kaitseliitlasena, plaanis hankida isiklikku omandisse tummisem toru, kuid poel suutnud veel otsustada, kas HK G3 või M14 või lihtsamalt saaks ka Tikka T3 nati erilisema mudeli.

Ps. Ma ise ostaks tanki. Maamehel läheb kõike tarvis. :roll:
Medusa
Liige
Postitusi: 860
Liitunud: 21 Jaan, 2005 10:04
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Medusa »

Ehk valgustaks ka, kellel on Eestis kokkulepe saatkonnaga+vajalik paberimajandus, et USAst kaupa tuua?
UR
Liige
Postitusi: 366
Liitunud: 17 Aug, 2007 17:05
Kontakt:

Postitus Postitas UR »

Tervist!
Uurisin asja veelgi nati.
Sisuliselt asi nii, et igal relvapole kes kaupa müüb Winchesteresist Wetherbyni ja neile siis jahi optikat peale keeravad, peavad vastavad paberid korras olema. Sest ilma selleta ei saa sa optika kinnituse kruvisid kahh mitte maale tuua. So jahipüssi optika kruvegi mitte.
Et kui sind huvitab miski, on õige vaadata kes mis marke müüb. Siis vaadata tootjate kodulehelt huvitav toode ja selle jutuga minna siis juba kaupmehe juurde.
Eeltöö peab olema põhjalik, sest kui otsustad et tahan endale nüüd uut optikat või harkjalga siis võib juhtuda et saab päris kaua oodata.
Konkreetseid firmade nimesid ei taha aga loopida. Kel huvi, see ka sub moa flotaing barreliga sporting rifled koos lisavarustusega leiab.
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Mis ajast salve ostmiseks peab relvaluba olema? Ärge ajage enda jaoks asja keerulisemaks kui vaja. Kui mõtled sellist salve, siis põhimõtteliselt on võimalik see saada, ainult et hind on suhteliselt kirves - 900 krooni:

Pilt
Viimati muutis Frundsberg, 23 Nov, 2008 12:14, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Swen
Liige
Postitusi: 505
Liitunud: 06 Dets, 2005 13:52
Kontakt:

Postitus Postitas Swen »

Võin selle salve 600.- sebida.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist