Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjatele

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Ei puutu küll otseselt siia teemasse ehk, kuid alati ei pruugi kauba saamata jäämine olla tingitud kauba saatjast - ka postis võivad asjad kahjuks kaotsi minna. Seepärast saadangi ise kõik asjad vaid tähitud posti kasutades, sest siis on paki teekond vähemalt jälgitav. Kui kellelgi on kahju selle eest veidi rohkem maksta, siis on see küll vaid tema enda probleem kui näiteks peaks pakk ära kaduma mingil põhjusel.

Isiklikult oleks kõigest hoolimata selle 50 krooni tagasi maksnud ja lihtsalt kuludesse kandnud. Juhtub hullematki. Ise olen aegade jooksul nii mõnestki pakist ilma jäänud. Kas kaotas post paki ära või jättis müüja paki saatmata - no mine võta kinni! Tegu siis küll väljamaalt pärit pakkidega. Aga kui siis foorumisse peaks petiseid siginema, siis tuleks muidugi nende nimed hoiatuseks üles seada.
Kasutaja avatar
Tarts
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 02 Okt, 2006 21:23
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

speedsta kirjutas:
Tarts kirjutas:Sina Mazz peaks siin foorumis oma noka täitsa kinni hoidma sellisel teemal ! :evil:
Saan aru Hillart murest aga ülevalpool viidatud plõksimine on väga lapsik. Katsuge üle saada ükskord, jäid oma potist ilma, on neid siis vähe liikvel? Jäi siis selle diili eest raha võlgu? Võiks eeldada, et kasutajanimede taga peituvad täiskasvanud täiemõistuslikud isikud. Lahendage oma probleemid privas. Ärplemise asemel tasuks pigem mõelda, et relvadega lehvitamine pahandusi kaela ei too.
Tegu ei ole mu isikliku vihaga kasutaja Mazz-i vastu (kuigi natuke ka seda), et ta mulle selle potiga tynni pani või siis mingi lihtlabase plõksimisega !
Tahtsin teile lihtsalt näidata kellega ei ole mõtet äri teha !
Endalgi on osta.ee-s jäänud mitmed pakid jäänud saamata kuid raha on minu poolt olnud makstud (ise loll et usaldan inimesi)
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Ma olen niimoodi ainult korra midagi ostnud ja väike vimka oli ka kaasfoorumlase poolt asjas sees, aga ma ei solvunud.
Kas eraisikutel ei ole võimalik kuidagi nii pakke saata nagu miskil kataloogikaubamajal, et lähed postkontorisse, maksad nõutud summa ja saad oma asja kätte?
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Senjoor hillartile siiras kaastunne!
Masuurikuid leidub igal pool, miks siis mitte ka siin.
Endal olnud senini mitmeid meeldivaid kogumusi kaasfoorumlastega asjaajamisel, mis eestlase kui inimese & kaasmaalase mainet minu silmis vaid kasvatanud. :wink:

P.S. Kui päris aus olla, siis ei saanud hästi aru, mis BW saapad need poolsada kr-i vaid maksavad...? :roll:
TÕDEONAJATÜTAR
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

Nägin alles praegu seda postitust ja annan siis omapoolse info saabaste kohta.
Need saapad olid selle mehe poolt siin foorumis müüki pandud ja pruugitud kujul on nende hind tõepoolest just umbes selline. Tegu oli praegu BW-s kasutusel olevate nn. Kampfstiffel`iga.
Ostsin ise mõned aastad tagasi Saksamaal sjv. poest kord-kaks jalasolnud pruugitud saapad, ja maksid tookord 650. - EEK. (uuelt ca. 1300.-)

Küll aga võin foorumlastele soovitada Läti Aluksnes asuvat kasutatud jalanõude kauplust, kust sain eelmisel aastal samas kuluvuseastmes BW- saapad 210.- EEK eest !!! Samas poes on ka igasugu teistsuguseid sjv. saapaid umbes samas hinnakategoorias. Kuna ma ise kah sünnipärane mägieestlane olen ja oma suved Võrumaa järsakutel ning kaljuseintel veedan, siis käin üle nädala-paari ikka ka Lätimaa pinnal jalutamas. Muideks! Nüüd kui piirid lahti, siis - Läti maapõu on ikka kordades rikkam, kui vaene Maarjamaa!!!
(Material dljä razmõšlenija)

Aga selle mehe asjus, kelle nime siin foorumis mainida keelati (ja postitusest maha võeti), selgus tõsiasi, et ta (kui on see mees, aga mitte selle nimekaim) olla seal Valga kandis vist päris tuntud pettur ja võlanõudlejaid (ka päris ametlikke) on tal ikka hulgimalt. Summad on ikka kümnetes ja sadades tuhandetes. Nii, et nüüd sellel taustal on minu hale poolesaja kroonine "külma" saamine täiesti lapsemäng ja vaata, et lausa kohatu. Noh, vähemalt samanimeline mees see on, kes seal "kuulsaks" kuulutatud.

Ning veel! See, kes teema püstitusest mingit hädaldamist ja kiljuvat tänitamist üritab välja lugeda, peab küll end eksiarvamusel olijaks tunnistama, sest mitte miskit sellist ma küll taotlenud pole. Ei ole ma selle kaotatud summa tõttu pidanud, ausalt öelda, küll mitte millestki loobuma. Isegi mitte lõunasöögist! Pigem üritasin tuua välja probleemi AUSUSEST. Ja nagu mitmetest postitustest võis aru saada, pole kirjeldatud situatsioon paljudele foorumlastele mitte just võõras asi. Mind häirib aga tugevalt just see, et nii mõnedki meie foorumlased suhtuvad juhtunusse, kui loomulikku ja täiesti seaduspärasesse nähtusesse. Ehk siis, et nii nagu ongi loomulik ja täiesti tavapärane. Kas ka meie foorumlaste hulgas on AUSUSe mõiste tõesti nii varieeruv? :roll:

P.S. Toon analoogia ühe teise teema alla pandud postitusega, kus foorumlane konstateeris täie enesestmõistetavusega, et - loomulikult on kõik metsas labidat ja detektorit vibutavad huvilised seal VAID omakasupüüdlikel eesmärkidel, nagu ta isegi. Ning igasugune justkui deklareeritud ajaloohuvi ja vabaõhunauding on vaid naiivitaridele mõeldud möla. Minupoolne hämming oli igatahes garanteeritud, sest vähemalt minu tutvusringkond, keda seob samuti eelpoolnimetetud hobi, ei ole küll mitte kunagi oma harrastuse juures taolisi omakasupüüdlikke prioriteete seadnud. Peale taolise arusaama kirjaliku väljenduse lugemist pidin kohe tükimat aega asja üle järele mõtlema, et oma järgnevat seisukohta kujundada.
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2058
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjatele

Postitus Postitas speedsta »

Positiivne tagasiside kasutajale MG72 hää kauba ja operatiivse tegutsemise eest :) :!:


(Sellesse teemasse paluks nüüd ja tulevikus positiivset/negatiivset tagasisidet ostjate/müüjate kohta ilma liigsete kommentaaride ja laadata)
Kui on probleem, tõmba lõuga
Kasutaja avatar
Tarts
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 02 Okt, 2006 21:23
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

Minugi poolt MG72 le ainult positiivsed kiidusõnad ! :D
Kasutaja avatar
Kiblok
Liige
Postitusi: 312
Liitunud: 28 Jaan, 2008 21:53
Kontakt:

Postitus Postitas Kiblok »

Minu kiidusõnad kuuluvad kasutajale Noor.
Isegi kiusu kakkunud Laste Ema jäi tehingu lõpptulemusega
vägagi rahule.Edu Noorele.
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Minu suur tänu kasutajale Noor vastutuleliku suhtumise ja usaldusväärsuse eest!
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Faust
Liige
Postitusi: 1737
Liitunud: 27 Dets, 2004 10:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Faust »

Ise olen küll väike äritseja, kuid väga positiivsed kogemused on olnud foorumlase Jäääär-aga. Töö kiire, korralik.
Jumal lõi inimese aga mr. Colt tegi nad kõik võrdseks:
Kasutaja avatar
Noor
Liige
Postitusi: 1846
Liitunud: 13 Aug, 2006 13:47
Asukoht: Euroopa
Kontakt:

Postitus Postitas Noor »

Ühinen Faustiga - kiidusõnad Jäääärele. Samuti täieliku usalduse ning lugupidamise on ära teeninud Stilett ja Tossom, OveT, Ratsamees.
Ostan või vahetan kõike, mis puudutab EW lennundusega seonduvat.
Kasutaja avatar
ivar64
Liige
Postitusi: 962
Liitunud: 05 Veebr, 2006 13:09
Kontakt:

Postitus Postitas ivar64 »

Kehv kogemus ost-müügil foorumlase TigeSiil,iga....reklaamis üht-müüs midagi muud! Ja ämbriga soppa kah veel kaela,et suvatsesin tigetseda!
Kasutaja avatar
TigeSiil
Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 21 Nov, 2007 14:36
Kontakt:

Postitus Postitas TigeSiil »

ivar64 kirjutas:Kehv kogemus ost-müügil foorumlase TigeSiil,iga....reklaamis üht-müüs midagi muud! Ja ämbriga soppa kah veel kaela,et suvatsesin tigetseda!
Nõus, et negatiivne kogemus ivariga. Kui kaup ei meeldi, saab ka normaalselt sellest teada anda ja asju korraldada, mitte kohe räuskama hakata. Pooldan ennekõike normaalset suhtlemist, aga kui mingi vend arvab, et võib kõigepealt kõvatama hakata ja ähvardusi jagama, siis on küll vale puu juures haukumas. Saan aru, et kõigil rasked ajad, kuid foorumikaaslaste suhtes võiks elementaarne viisakus säilida: kõik asjad saab normaalselt lahendada!!!
VAATA SAADAOLEVAT NÄNNI KA SIIT: http://album.ee/album/289244/50103302
Kasutaja avatar
Abramis
Liige
Postitusi: 627
Liitunud: 21 Mär, 2005 20:23
Kontakt:

Postitus Postitas Abramis »

Kas Teie nimi Lp. Tige Siil viitab sellele, et Teiega suhtlemisel peaks ettevaatlik olema...
http://www.oldschool.ee

"He also serves, who only stands and waits!"
The New Testament
Kasutaja avatar
TigeSiil
Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 21 Nov, 2007 14:36
Kontakt:

Postitus Postitas TigeSiil »

:lol: Ma arvan, et siin peab ükskõik kellega suheldes ettevaatlik olema, kui kõik emotsionaalsed inimesed on ja asju üledramatiseerima kipuvad(või kui midagi seadusesilma eest varjata on) :lol:
Ämmatütar kunagi pani mulle selle hüüdnime, aga suhtlemisprobleemidele see kuidagi ei viita :lol:
Saan normaalsete tüüpidega ka hästi läbi(keda leidub õnneks siin foorumikeskkonnas ja ka wehr.pris piisavalt palju), kuid kellelgi endale pähe ka istuda ei lase :twisted:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist