Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjatele

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
ictta
Liige
Postitusi: 2151
Liitunud: 15 Juun, 2004 4:11
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ictta »

No mina sain Kurja Siiliga oma ärid ilusti ära aetud.
grahv
Liige
Postitusi: 252
Liitunud: 18 Veebr, 2006 14:05
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas grahv »

Ka minul pole seoses siiliga mingeid probleeme olnud.
Kasutaja avatar
sigalahe
Liige
Postitusi: 445
Liitunud: 01 Veebr, 2008 19:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

minul nii Tigeda Siili,Mg72 ja Ivaloga head tehingud olnud. :D
Kasutaja avatar
ivar64
Liige
Postitusi: 962
Liitunud: 05 Veebr, 2006 13:09
Kontakt:

Postitus Postitas ivar64 »

Tore muidugi,ju ma siis olin esimene kes tüssata sai....
valloon
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 13 Juun, 2007 15:56
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas valloon »

Väga head kogemused "Stilett-iga" ja "Tigeda Siiliga" ning loomulikult ka "Just plain mean-iga". :wink:
Kes ajalugu ei mäleta,elab tulevikuta.
Kasutaja avatar
TigeSiil
Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 21 Nov, 2007 14:36
Kontakt:

Postitus Postitas TigeSiil »

ivar64 kirjutas:Tore muidugi,ju ma siis olin esimene kes tüssata sai....
Sa pole minu käest kuidagi tüssata saanud!

Valgustame siis ka teisi, milles probleem. Nagu rahvas mäletab, pakkusin siin hiljuti kaht tääki, us ütlesin, et see must mis pakkuda oli, on teritamata liikuva nupuga jne. Kuna tera on üleni must, vaid mõne kriimuga siis mina tõesti ei võinud teada, et see tegeliult teritatud oli (nagu ivar64 väidab vähemalt). Kuna ma tegelen peamiselt märkidega jne, siis muu varustuses koha pealt pole ma 100% spetsaialist(pole ka märginduses kõige targem ja paljudega nõu pidanud). Nagu ka ostja nägi pildilt, oli tera üleni must ja vist seepärast ei palunud ka lisapilte.

Kui tehing oli toimunud(panin talle veel paki teele nii, et ta ei olnud mulle maksnudki - puhtast usaldusest ja üldisest foorumi muljest, kus ta oli mulle hea mulje jätnud), saatis ta mulle esimese kirja kus sõimas mind petturiks ja valetajaks jne.
Oleks saanud normaalselt ka kirjutada, et kaup ei ole see nagu ootas ja miks ta ei ole selline, samuti et tahab raha tagasi jne.
Aga viis, kuidas tema kohe turja kargas mulle ei istu ja nagu ütlesin, ma ei lase kellelgi enda peal trampida. Ütlesin, et ei ole probleemi, kuid seekord on ka nii, et tema paneb kauba teele ja maksan siis tagasi ui olen täägi kätte saanud(miks peaks olema nii, et mina panen kauba rahata teele, aga tema tahab raha enne ja siis paneb täägi liikuma?). Kui vaja võib siia avalikult ka kogu meie kirjavahetuse panna ja ma usun, et kõik veenduvad, et ma ple kellegile tünga teinud ja ei kavatse seda ka edaspidi tegema. Suhtlusel võiks siiski elementaarsed algtõed säilitada. Kui normaalset suhtlust arendada ei oska, siis kirjutagu kasvõi: " Mina raha tagasi, sina tääk tagasi." On ju lihtne ja peaks olema kõigile jõukohane :lol:
Epaminondas
Liige
Postitusi: 204
Liitunud: 01 Apr, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Epaminondas »

Huvitav on TigeSiili suhtumine enese õigustamiseks, a.la: saatsin ju küll lubatud teritamata täägi asemel teritatud täägi, aga milles probleem? Miks tuleb keegi seda mulle ette heitma kui ma tääkidega ei tegele.

Ivar64 on andnud avalikult teada, et TigeSiil ei saatnud õiget kaupa ja sellest teatades jäi müüja viha alla - mis siin väga ilusasti välja paistab. Kuid Ivar64 käitumine on minu meelest igati õigustatud olnud ja mitte isiklik.

Tore muidugi,ju ma siis olin esimene kes tüssata sai....

Sa pole minu käest kuidagi tüssata saanud!

Valgustame siis ka teisi, milles probleem. Nagu rahvas mäletab, pakkusin siin hiljuti kaht tääki, us ütlesin, et see must mis pakkuda oli, on teritamata liikuva nupuga jne. Kuna tera on üleni must, vaid mõne kriimuga siis mina tõesti ei võinud teada, et see tegeliult teritatud oli (nagu ivar64 väidab vähemalt). Kuna ma tegelen peamiselt märkidega jne, siis muu varustuses koha pealt pole ma 100% spetsaialist(pole ka märginduses kõige targem ja paljudega nõu pidanud). Nagu ka ostja nägi pildilt, oli tera üleni must ja vist seepärast ei palunud ka lisapilte.

Kui tehing oli toimunud(panin talle veel paki teele nii, et ta ei olnud mulle maksnudki - puhtast usaldusest ja üldisest foorumi muljest, kus ta oli mulle hea mulje jätnud), saatis ta mulle esimese kirja kus sõimas mind petturiks ja valetajaks jne.
Oleks saanud normaalselt ka kirjutada, et kaup ei ole see nagu ootas ja miks ta ei ole selline, samuti et tahab raha tagasi jne.
Aga viis, kuidas tema kohe turja kargas mulle ei istu ja nagu ütlesin, ma ei lase kellelgi enda peal trampida. Ütlesin, et ei ole probleemi, kuid seekord on ka nii, et tema paneb kauba teele ja maksan siis tagasi ui olen täägi kätte saanud(miks peaks olema nii, et mina panen kauba rahata teele, aga tema tahab raha enne ja siis paneb täägi liikuma?). Kui vaja võib siia avalikult ka kogu meie kirjavahetuse panna ja ma usun, et kõik veenduvad, et ma ple kellegile tünga teinud ja ei kavatse seda ka edaspidi tegema. Suhtlusel võiks siiski elementaarsed algtõed säilitada. Kui normaalset suhtlust arendada ei oska, siis kirjutagu kasvõi: " Mina raha tagasi, sina tääk tagasi." On ju lihtne ja peaks olema kõigile jõukohane Laughing
TigeSiil - häbi sellise käitumise ja vastuolulise eneseõigustamise eest! Vabanda ja asi klaar, siis ostaks isegi sult võib-olla midagi, aga senise suhtumise juures jääd kindlasti ebausaldusväärseks.

Müügi osas on mul olnud mõni aeg tagasi hea kogemus Ivar64-ga, samuti alati on usaldusväärne olnud Ivalo, deserteagle, Rändur ja veel palju teisi.
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 672
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Basilio »

Olen mitu korda ostnud Mulgi käest. Igati tipp-topp kaupmees! Magamiskoti tõi mulle Pärnusse koju kätte ja lasi proovida. Vihmaülikonna pani posti enne, kui sain raha üle kantud. Kogu kaup on olnud väga heas korras, vihmaülikond lausa uus, kuigi pidi olema kasutatud. :) Kõik korrektselt pakitud ja mees ise sõnapidaja. Võin julgelt soovitada!

Äri on aetud ka Pirriga. Samuti pole ühtki halba sõna öelda. Igati norm vend.
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
mutionu
Liige
Postitusi: 1467
Liitunud: 08 Nov, 2005 15:52
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas mutionu »

Basilio võttis sõnad suust :)
Olen samuti Mulgi ja Pirri käest värki omandanud ning kõik on väga hea.
Asjad sellised nagu olema pidid(või paremad), kohale on tulnud täpselt nii nagu jutuks on olnud. 5+
jrgen20
Liige
Postitusi: 595
Liitunud: 12 Sept, 2005 14:01
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas jrgen20 »

Siiamaani kõigiga, kellel mul on olnud äri ajada, on asjad kenasti läinud. Kaubad käes ja rahad makstud.
Kasutaja avatar
TigeSiil
Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 21 Nov, 2007 14:36
Kontakt:

Postitus Postitas TigeSiil »

Epaminondas kirjutas:Huvitav on TigeSiili suhtumine enese õigustamiseks, a.la: saatsin ju küll lubatud teritamata täägi asemel teritatud täägi, aga milles probleem? Miks tuleb keegi seda mulle ette heitma kui ma tääkidega ei tegele.
Kui kodanik hoolega loeb, siis mõistab ka mu pointi. Ütlesin ka ivarile, et ma ei õigusta end kuidagi, sest tõesti arvasin ka ise, et tegemist on teritamata isendiga ja olin(olen endiselt) nõus asja tagasi ostma. Kui inimene aga elementaarsest viisakast suhtlemisest s....gi ei tea, siis sorry, ma ei kavatse ka normaalselt suhelda ja kõrvu ludusse tõmmata. Asi on suhtlemises, mitte mingisuguses vale asja müümises vms. Tünga pole ma kellelegi teinud, see on fakt! Kui ei meeldi, saab alati asjad normaalses, keeles aetud, mitte ei pea oma madalalubalisust tõestama hakkama!
VAATA SAADAOLEVAT NÄNNI KA SIIT: http://album.ee/album/289244/50103302
Kasutaja avatar
TigeSiil
Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 21 Nov, 2007 14:36
Kontakt:

Postitus Postitas TigeSiil »

Et siin asju natukene selgemaks teha, panen siia kirja, mis esimesena ivarilt saabus kui mitterahuldava kauba sai.
ivar64 kirjutas:Kuule mees,keda sa lolliks pead?Mis kuradi käiatud junni sa mulle saatsid?
Kas panid kogematta vale täägi teele või nimme mõtled,et inimesed ei tea millised,,ilusad,teritamatta täägid,,välja näevad??Sedasi need asjad ei käi,kui plaanid ostjaid tüssata...!Pane mulle mu raha teele tagasi,520.-pluss saatekulu ja saad oma täägi tagasi!!!
Kahjuks pole mul omal saadetud postitustes seda kirja enam alles, sest postkast kahjuks ei mahuta liiga palju ja uued on selle juba välja trüginud, aga kui ivar64 on see alles, võib vabalt siia postitada.
Alles on mul aga veel hilisem kirjavahetus.

tema vastus minu esimesele vastusele:
ivar64 kirjutas:Minuni tuli sinu pildil olev ülemine tääk...ma arvan sedasi,kui inimene tegeleb militaari müügiga,millest suur osa on saksa staffi,no siis on küll lahja väita,et sa ei tea milline näeb välja saksa teritamata tääk!Aga kui sa ei tea,siis võin öelda,et tääk pole pekilõikamise vaid torkeriist,seega pole tal vahedat tera vaja...sakslasel ligi millimeetrilaiune kanttera laius.Lõpetuseks arvan,et suhtumist võid ise korrigeerida,selle koha pealt on minu pahameel õigustatud-hõikad välja üht-müüd teist!
Minu vastus:
No selles suhtes võib sul õigus olla, et millimeetrid sellised ja sellised, kuid tera puhtalt musta värvi(mõned kriimud peal) ja seepärast eeldasingi, et teritamata.
Pahameel võib ju olla, aga suhelda saab väärikamalt ja täiskasvanumalt! Samas võin ka öelda, et oleksid võinud pilte suurendada või lisapilte küsida vms, kuid ma olen natuke sellest üle ja ostan asja tagasi kui sa rahul pole. Uus ostja ka olemas, kes on seda tääki varem näinud ja võtab ära.
Pane asi posti nendele andmetele, mis pakil kirjas.
Ülekande saan teha kolmapäeva õhtupoolikul või neljapäeval, sest hetkel ei ole kodus ja koodikaarti kaasa pole.

Hiljem läks asi selle peale, et enne raha, siis tääk jne, kuid ma ei ole sellega iialgi nõus, et asjad ainult ühtpidi õigesti käivad. ui tema ei saanud ülekannet teha, panin mina talle sellest hoolimata paki teele. Ja ütlesin lõpuks, et asjad ei käi ühtpidi, pangu posti, kui asja kätte saan, saab ka oma raha tagasi. pole iial kellelegi rahaga tünga teinud ja ei tee ka temale. Asi on ainult suhtimises! Kui normaalselt rääkida ei mõista, siis vastan täpselt samaga!
VAATA SAADAOLEVAT NÄNNI KA SIIT: http://album.ee/album/289244/50103302
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Postitus Postitas kalleb »

ega jah tigedatega on raske jah äri teha

olgu nad siilid või muud
Kasutaja avatar
sigalahe
Liige
Postitusi: 445
Liitunud: 01 Veebr, 2008 19:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

noh mehed mehed iga asjaga annab kokku leppida ja läbi rääkida.siin tekkis ilmselt olukord kus müüja ja ostja teineteisest mööda rääkisid.no kui muidu kokkuleppele ei saa siis leidke keegi kolmas keda te mõlemad usaldate ja vahetage tema kaudu noad rahad tagasi.
Epaminondas
Liige
Postitusi: 204
Liitunud: 01 Apr, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Epaminondas »

Rohkem teemasse ei sekku, kuid huvi pärast tahaks selle täägi pilte küll näha - kui paar kriimu, siis mõistan paremini TigeSiili ehmatust.

Tigesiil:
No selles suhtes võib sul õigus olla, et millimeetrid sellised ja sellised, kuid tera puhtalt musta värvi(mõned kriimud peal) ja seepärast eeldasingi, et teritamata.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Semrush [Bot] ja 20 külalist