Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjatele

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
Kasutaja avatar
TigeSiil
Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 21 Nov, 2007 14:36
Kontakt:

Postitus Postitas TigeSiil »

Ühinen selle arvamusega, et kõike saab normaalselt ajada. Probleem ei olegi tagasimaksmises, vaid suhtlemisoskuses ja selles, et keegi süüdistab tünga tegemises. Tünga pole tahtlikult kellegile kunagi teinud ja ei ole ka tulevikus plaanis!
Loodan, et on midagi näha, aga selline ta on
Pilt

Siit ka ehk veidi näha, sest tera üldine seisukord igal pool sama.
Pilt

Järgmistel piltidel keskmine tääk
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
sigalahe
Liige
Postitusi: 445
Liitunud: 01 Veebr, 2008 19:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

nojah siin võiks öelda küll pildi järgi et teritamatta asi.terituse jälgi küll näha pole.ei vaidle ka vastu et käes hoides võib mulje teine olla.
Kasutaja avatar
sigalahe
Liige
Postitusi: 445
Liitunud: 01 Veebr, 2008 19:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

mis aga puutub sakslase teritusfaasidesse,siis oleks natuke vale ütelda et selle laius enam vähem kindel mm laiune kanttera.on ka isendeid nähtud mis muidu teritamatta aga üpris vahedad teised.habet ei aja aga pekki lõikab küll :lol:
Kasutaja avatar
TigeSiil
Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 21 Nov, 2007 14:36
Kontakt:

Postitus Postitas TigeSiil »

http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... highlight=
Ka käes hoides on ta samasugune.
Täpselt sellepärast arvasin ka ise, et on teritamata. Kuna mul omal pole iial päris laokonditsioonis ja ivari poolt kirjeldatule vastavat väitsa käes olnud, siis ma isegi ei teadnud, et teda nö teravam pool peaks cm paksune olema jne. Minu jaoks oli see teritamata, kuna tera üleni must, ilma teritusjälgedeta, olid vaid mõned triibud peal.

Aga nagu ma ka ivarile ütlesin, et saatku tagasi ja pole probleemi, saab ka oma raha nagu seda alati lubanud olen.
Kasutaja avatar
sigalahe
Liige
Postitusi: 445
Liitunud: 01 Veebr, 2008 19:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

mul kunagi oli laokonditsioonis saksa ora ja see oli suht terav aga musta all.samas on olnud ka selliseid ivari poolt kirjeldatud mm laiuse kantteraga eksemplare,mis ei lõika sooja sitta ka. nii et asi suhteline,milline partii ja kust tehasest tuli,see määrabki ära väiksed kõikumised. omaalgatusliku terituse aga määrab ju kindlaks mitte kanttera laius vaid nähtavad teritusjäljed teral ,või kui need maha lihvitud-poleeritud siis tera külgsuunas kitsenemine.nii et kui kahte viimast tundemärki antud oral ei esine siis võib arvata et asi on ok.
Kasutaja avatar
TigeSiil
Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 21 Nov, 2007 14:36
Kontakt:

Postitus Postitas TigeSiil »

See tera oli küll selline, et ta polnud mm paksune jne, kuid kui ivar väidab, et see nn käiatud junn, siis ütlen veel kord, et saatku aga tagasi ja asi lahendatud. Ma pole spetsialist, kes tehaste kaupa asju lahata oskab. Minule tundus ta teritamata ja ka lisapilte ei küsitud, kuid ostan alati asjad tagasi kui ostja rahul pole.
Tünga tahtlikult teinud pole ja ei kavatse ka edaspidi, küll aga vaatan enne ette kellega mingeid asju ajan! Normaalne suhtlemine kauplemisel ja üldse kogu foorumikeskkonnas ülitähtis!
VAATA SAADAOLEVAT NÄNNI KA SIIT: http://album.ee/album/289244/50103302
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Tige Siiliga omal kogemus olema ja see täiesti positiivne, sest Mina olin see, kes ärist välja tahtis jääda( oli plaan osta, kuid ootamattu majanduslik seis ei võimaldanud).
Tääkidest vaid niipalju, et teritamatta tääk siiski mm laiuse lameda osana teral kenasti ilutsemas.
Omad kogemused samuti uuesti mustatud tääkidega, mis hiljem osutusid miskiteks täitsa paskadeks saksa käiatud orkideks.
Ivar64-siiani vaid väga head kogemused ja julgen teistelegi soovitada, kasvõi hea hinnapoliitika pärast.
Huvitun maisest rasketehnikast.
Kasutaja avatar
TigeSiil
Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 21 Nov, 2007 14:36
Kontakt:

Postitus Postitas TigeSiil »

Võibolla tõesti isegi uuesti mustatud täägiga tegu, aga tõesti pole seda ise teinud ega kellelgi teisel teha lasknud. Samuti pole kunagi mm laiuse teraosaga tääki näinudki ja seepärast ka minu arvamine, et tera teritamata. Mul omal ka teine komplektne, mis väidetavalt teritamata, kuid samuti terav teine.

Aga point polnudki tegelikult äri ajamises, vaid minu poolt lihtsalt probleem see, et kui minuga normaalselt ei suhelda, ei kavatse ka mina küüru selga tõmmata ja minema joosta. Samuti ei ole reeglid vaid ühepoolsed. Kui tera käes, saab ka raha tagasi ja polegi probleemi
VAATA SAADAOLEVAT NÄNNI KA SIIT: http://album.ee/album/289244/50103302
Kasutaja avatar
ivar64
Liige
Postitusi: 962
Liitunud: 05 Veebr, 2006 13:09
Kontakt:

Postitus Postitas ivar64 »

Nagu alateema alul kirjas-ilma pikema laadata...paneks siis teema kinni järgmise mõttega...kui ei tea milline peab asi olema,näe vaeva ja tee selgeks,et pärast poleks lehtede viisi eneseõigustamist.
Kasutaja avatar
TigeSiil
Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 21 Nov, 2007 14:36
Kontakt:

Postitus Postitas TigeSiil »

Sa oled meil kõiketeadja? :lol: Kui kunagi selle omale sain, siis öeldi ka, et teritamata jne.
Ma ei õigusta end, eriti sinu ees mitte :twisted: Kuna süüdistasid mind tünga tegemises, siis leian, et igal ühel on õigus end alusetute süüdistuste eest kaitsta. Kõike saab normaalselt suheldes lahendada mitte madalalaubaliste väljenditega kõvatades :twisted:

Sorry kaasfoorumlaste ees, et seda lolli olukorda siin lahendatakse. Teema võib ka minu poolest lukku panna :lol:
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4058
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Postitus Postitas Some »

Tegelt ei saa lukku panna - see teema pole mitte teie kahe pärast loodud ;) Eesmärk üllam pisut - anda ost-müük kasutajatele infot, kellega äri sujub ja kellega mitte.
Kasutaja avatar
TigeSiil
Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 21 Nov, 2007 14:36
Kontakt:

Postitus Postitas TigeSiil »

Mina isiklikult ei mõelnudki sellesmõttes, et see foorumiteema või pealkiri kinni panna, vaid meievahelise jutu võib lõppenuks lugeda :)
VAATA SAADAOLEVAT NÄNNI KA SIIT: http://album.ee/album/289244/50103302
Kasutaja avatar
renx90
Liige
Postitusi: 317
Liitunud: 25 Apr, 2007 8:16
Asukoht: Ida-Viru
Kontakt:

Postitus Postitas renx90 »

mull väga head kogemused kasutajaga mg72
kiire reageerija vastutulelik ning aus
VÕITE PAKKUDA IGASUGUST MILITAAR KAUPA OLEN PEAAEGU KÕIGEST HUVITATUD-esemed lähevad Kohtla-Nõmme ajalootuppa kohtla.ajalootuba@gmail.com
ictta
Liige
Postitusi: 2151
Liitunud: 15 Juun, 2004 4:11
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ictta »

nagu ma aru saan, siis palju kära tekitanud nuga läheb uuesti müüki?
marks
Liige
Postitusi: 325
Liitunud: 20 Mai, 2005 11:41
Asukoht: wesenberg
Kontakt:

Postitus Postitas marks »

samuti kasutajaga MG72 positiivsed kogemused.!

Marks
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist