Ettevaatust - petturid!

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
LeBon
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 29 Juun, 2007 1:50
Kontakt:

Postitus Postitas LeBon »

Kes ei näinud, siis Speek sai täna Pealtnägijas staariks.
” Aga miks on Eestis praegu päris palju paremäärmust? Lahendus lihtne: NSVL lipukiri oli: sisult sotsialistlik, vormilt rahvuslik ja nii see NSVL sõna otseses mõttes natsionaalsotsialiste kasvataski. ” Sirje Kingsepp.
Kasutaja avatar
varing
Liige
Postitusi: 576
Liitunud: 26 Mai, 2007 13:09
Kontakt:

Postitus Postitas varing »

Tegemist on ikka väga haige vennikesega...

http://www.youtube.com/watch?v=SMGJpp5j-S8
Huvitatud peaaegu kõigest militaarsest!
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Hoiatus: valeri vološtšuk

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Teen korraks vahe sisse selle speegi-affiga ja tutvustan foorumlastele ka ühte teist tegelast 8)

nimi: valeri vološtšuk

foorumi kasutajanimi: kiiver999

pärit: Kohtla-Järve

muud andmed: pole teada

süütegu: sai raha, jättis kauba saatmata ja tõmbas uttu :evil:

Kui kellelgi on veel negatiivseid kogemusi (või lisainfot) selle tüübi kohta, paluks lahkelt jagada :twisted:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
ormsö
Liige
Postitusi: 323
Liitunud: 28 Nov, 2005 23:54
Asukoht: Stockholm-Ormsö-Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ormsö »

Mina ostsin "tema" käest täägi siitsamast foorumist. Kauba sain ilusti kätte, probleeme polnud. Ilmselt kasutas ta aga kellegi teise (valeri v.) pangakontot, kuna tegu oli eestlasega. Kandsin raha sinna samasse vene nimega kontole ja järgmine päev helistas ta maulle oma ema telefonilt , et miks raha veel ei ole. Saatsin talle maksekinnituse eelmisest päevast Valeri V. nimele. Siis helistas ta mulle tagasi ja ütles midagi väga väga kummalist "vabandust, kõik on korras, see raha läks mikskipärast mu naise kontole". Absurd, kuidas saab raha "ise" liikuda ühelt kontol teisele nagu telefoninumbrisuunamine :) Mul peaks vist tegelase ema number ka veel ps-is olema, kui soovid.

Tegelase ps :

Kellelt: kiiver999
Kellele: ormsö
Postitatud: 19 Märts, 2010 10:55
Pealkiri: Re: Tääk
Tere sain raha kätte aga imelikul kombel tuli raha naise kohtole mitte minu! Panen paki teele ja annan teada millal kohele jõuab.
Viimati muutis ormsö, 15 Apr, 2010 15:22, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

ormsö kirjutas:Mina ostsin "tema" käest täägi siitsamast foorumist. Kauba sain ilusti kätte, probleeme polnud. Ilmselt kasutas ta aga kellegi teise (valeri v.) pangakontot, kuna tegu oli eestlasega. Kandsin raha sinna samasse vene nimega kontole ja järgmine päev helistas ta maulle oma ema telefonilt , et miks raha veel ei ole. Saatsin talle maksekinnituse eelmisest päevast Valeri V. nimele. Siis helistas ta mulle tagasi ja ütles midagi väga väga kummalist "vabandust, kõik on korras, see raha läks mikskipärast mu naise kontole". Absurd, kuidas saab raha "ise" liikuda ühelt kontol teisele nagu telefoninumbrisuunamine :) Mul peaks vist tegelase ema number ka veel ps-is olema, kui soovid.
Jep - muidugi soovin ma seda numbrit 8)

Et sel kutil oli siin foorumis imevähe poste, tekib mul nüüd kuri kahtlus, et ta müüs seda oma täägikest korraga mitmele inimesele - s.t mulle "müüdi" sedasama tääki, mis sulle juba ära oli antud - kõik vihjab sellele :evil: :evil:

Kahe kuulutuse pilte ka võrrelda ei saa - kutt on need varmalt kustutanud - asi suht selge vist :evil: :evil: :evil:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
ormsö
Liige
Postitusi: 323
Liitunud: 28 Nov, 2005 23:54
Asukoht: Stockholm-Ormsö-Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ormsö »

Tääk on mu Rootsi kodus. Homme kui jõuan Oslost Stockholmi tagasi võin panna Sulle pildi, siis saad võrrelda. Katsun Sulle ka tegelase ema numbri saata. Võimalik, et ta enda nimi on Kalev. Vaata ps-i mis Sulle saatsin.
Kasutaja avatar
sigalahe
Liige
Postitusi: 445
Liitunud: 01 Veebr, 2008 19:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :evil:
Totu
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Apr, 2010 21:09
Kontakt:

Postitus Postitas Totu »

Kas kellelgi on viimasel ajal kodanik West'iga tegemist olnud? Sai temaga veebruari keskel kaupa tehtud. Maksin ka raha ette ära. Kaup pidi märtsi keskel kohal-käes olema, kuid mees on siiani kadunud ja e-mailile ei vasta.
Kasutaja avatar
Feeliks_Jalgraud
Liige
Postitusi: 898
Liitunud: 02 Mai, 2008 14:56
Asukoht: Teises kohas
Kontakt:

Postitus Postitas Feeliks_Jalgraud »

Pole Eestis hetkel.
Kannatust.
Kas kellelgi on viimasel ajal kodanik West'iga tegemist olnud
Mul pole midagi mõistlikku öelda.../ ███████████]98% fucked up
Kasutaja avatar
destroy16
Liige
Postitusi: 255
Liitunud: 02 Apr, 2006 0:53
Asukoht: kilingi-nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas destroy16 »

west nüüd küll mingi pettur pole:)nagu eelolev soovitas..kannatust
Kasutaja avatar
ugandiklubi
Liige
Postitusi: 1114
Liitunud: 10 Juun, 2004 15:02
Asukoht: Tartu või Sinimäe
Kontakt:

Postitus Postitas ugandiklubi »

Westiga kaupa tehtud palju ,kaup alati hea ja täppselt kohal .soovian ka natu lihtsalt kannatust :wink:
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

huvitav, kas ugandiklubi nime taga peitub üks teatav kodanik, kelle initsiaalid on T. T.? üks selline tegutses seal kunagi.
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Westi kohta oskan öelda ka oma kogemustest vaid head.

AGA! Ärge tõmmake nüüd mingeid paralleele, aga kunagi ühes hoopis teises foorumis ka keegi foorumis tundmatu inimene hakkas seletama, et üks selle foorumi väga austatud liikmetest kipub suli mängima. Siis tuli kohe ka suur kisa, et mida sa siin seletad, tegemist on tunnustatud autoriteediga jne. Ise kisasin sama moodi, sest olin temaga ka varem mitmeid kordi kaupa teinud ilma probleemideta. ja mis tuli hiljem välja - see tunnustatud ja lausa tätoveeritud foorumi autoriteet Aivo Buinevitsch tegi tegelikult väga paljudele tünga! Pärast oli häbi küll, et lasin ka ennast lihtsalt öeldes per*est tõmmata nii 10K krooniga, mis tema kätte jäi.

Loo moraal on aga see, et ei maksa ignoreerida ka selliseid ohu märke - makstud märtsis, siiani kaupa pole. Võib olla et inimene unustas. Võib olla, et pakk läks kaduma. Aga võib olla ka muud.
Dan24
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 21 Juun, 2010 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Dan24 »

Jutt konkreetne. West on kadunud juba 4 kuud ja ei vasta minud saadetud e-kirjadele. Olen tasunud talle veebruarikuus suure summa (ligi 10 kilo) ja ootan kaupa, mille ta pidi tooma Saksamaalt. Kas keegi omab tema kohta mingitki informatsiooni? Kas selline ooteaeg on normaalne? Olen igasuguse informatsiooni eest tänulik. Kohtusse ei tahaks veel pöörduda.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Oletan, et tellimus ei sisaldanud vorstipoe kaupa, seega võib tõesti aeg vähe pikemaks venida, kuid foorumlase Westi kohta ütlen anult head.
Huvitun maisest rasketehnikast.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist