Müüdud

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Suletud
capmed
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 03 Veebr, 2020 19:32
Kontakt:

Müüdud

Postitus Postitas capmed »

Müüdud
Viimati muutis capmed, 14 Veebr, 2022 22:10, muudetud 1 kord kokku.
alfa hotel
Liige
Postitusi: 211
Liitunud: 08 Mär, 2018 21:14
Kontakt:

Re: Kiire! Müüa Aktiivklappid Peltor Comtac

Postitus Postitas alfa hotel »

Kas need on need samad klapid, mida müüs teine kasutaja (iphox) suhtkoht täpselt sama kuulutuse tekstiga ja kellega meil on kokku lepitud, et ma lähen neile järele esmaspäeval?
alfa hotel
Liige
Postitusi: 211
Liitunud: 08 Mär, 2018 21:14
Kontakt:

Re: Kiire! Müüa Aktiivklappid Peltor Comtac

Postitus Postitas alfa hotel »

Vastan ise, sest sain kasutajalt iphox vastuse: need on samad klapid ja sama isik.

Pehmelt öeldes on tegemist kahtlase olukorraga. Kontakteerusin ma kasutajaga iphox, pakkusin hinda ja küsisin saatmise võimaluse ja asukoha kohta. Sain teada, et saab saata pakiautomaati ja klapid asuvad Pärnus. Kuna ma ise ka Pärnus, siis pakkusin, et pole vaja saata, saame kokku ja teeme kaupa. Selgus, et müüja Soomes ja abikaasa saaks saata klapid ja tehku ma ülekanne abikaasa kontole. Pakkusin, et võin ka abikaasa käest vastu võtta ja poleks ikka vaja saata. Selgus, et klapid ikkagi pole Pärnus ja abikaasa ka mitte ja enne kolme nädalat ei saabu. Küsin kus siis klapid ja abikaasa asuvad. Selgus, et Narvas (üllatuslikult kõige kaugemas kohas Pärnust). Tehku ma ikka ülekanne ja abikaasa paneb teele. Pakkusin, et saan saata tuttava Narva järele. Sobis, aga tehku ma ikkagi ülekanne enne ära. Pakkusin, et malsaks kohapeal sulas ja saabuks esmaspäeval Narva. Eile see sobis, täna aga sama müüja müüb samu klappe uue nime alt ja mulle vastas sõnumiga, et kuna ma teda milleski olin süüdistanud (kusjuures ma polnud sõnumites mitte ühtegi süüdistust ega kahtlust esitanud), siis lähevad klapid uuesti müüki ja mulle ta neid ei müü. Kas pole mitte imelik?
iphox
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Jaan, 2022 12:36
Kontakt:

Re: Kiire! Müüa Aktiivklappid Peltor Comtac

Postitus Postitas iphox »

Soovin tõendi näha, kus mina kirjutasin, et samad klappid on. Millest see capmed süüdi on, ma ei tea. Kasutaja Seroi-ga ei jõudnud mingi kokkuleppele.
iphox
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Jaan, 2022 12:36
Kontakt:

Re: Kiire! Müüa Aktiivklappid Peltor Comtac

Postitus Postitas iphox »

Mina ei ole kuskil kirjutanud, et samad klappid on. Minu poolt tuli natukene segadust, kuid üritasin selgeks teha miks ja mida. Kasutaja Seroi süüdistab tühja kohapeal.
Manused
DC26B0AF-3E77-406B-A8B3-4ED97871E435.jpeg
D6B44C4F-1A09-4DF7-84DA-4EC94832E240.jpeg
alfa hotel
Liige
Postitusi: 211
Liitunud: 08 Mär, 2018 21:14
Kontakt:

Re: Kiire! Müüa Aktiivklappid Peltor Comtac

Postitus Postitas alfa hotel »

Imelikul kombel teevad mõlemad erinevad omavahel seost mitteomavad kasutajad kuulutuse teksti kirjutades samasuguseid kirjavigu…

Kasutajale iphox olen vastanud, et olen jätkuvalt nõus klappe ostma nii nagu hinna kokku leppisime, aga seda nii, et saan füüsiliselt klapid kätte raha vastu. Millegipärast ta ei taha just mulle müüa. Võimalik, et ma näen tonti ega saa millestki õigesti aru ja kui nii on, siis vabandan. Aga ma ei mõista, miks peaks praegu käest kätte tehingust keelduma kui kõik on korras?
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist