SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
muhumetsad
Liige
Postitusi: 232
Liitunud: 04 Veebr, 2013 13:02
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas muhumetsad »

Siit saidilt näeb siis erapooletut tagasisidet,kes englishit räägib saab aru. http://www.wehrmacht-awards.com/forums/ ... p?t=660522
muhumetsad
Liige
Postitusi: 232
Liitunud: 04 Veebr, 2013 13:02
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas muhumetsad »

Kui keegi oleks nii lahke ja leiaks läbi oma kontaktide sellise inffi,et kui raske kahvel peaks originaalis olema ? Ise pole suutnud leida kahjuks.
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas gnadenlose »

Raskuse kohta oskab ehk ka keegi WAF-is midagi öelda, proovida tasub.
Гив Ми Мани
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas viiking »

No hakkab tulema, hakkab tulema...kes vähem kes rohkem vidinaid ikkagi käes hoidnud ja nende siia jõudmine vägagi erinev...
Plönniga ei tahaks nõustuda. Loomulikult pole neid vidinaid siin hulgi ja laiatarbe pläma silmas ei pidanudki. Kui aga isiklikult samuti ühtteist käest läbi käinud on ja pilte siis ju ei teinud siis siin kahelda midagi pole 8)

Iseasi krt ega palju ma siis 1980ndatel seda asja täpselt määratlesin et kas Waffen SS v Wehrmacht v mis iganes...Kui haakrist ja säärane põhja all, piisas juba :lol: Eks oleks pidanud täpsemalt huvi tundma :?
muhumetsad
Liige
Postitusi: 232
Liitunud: 04 Veebr, 2013 13:02
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas muhumetsad »

Lihtsalt oma kahvli jälgi ajades jõudsin huvitavale saidile,mis võib siinviibijatele täitsa meeldida ;) http://www.relictsshop.com/
aadu39
Liige
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Mai, 2008 20:46
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas aadu39 »

tere.huvitav,et mul on täpselt sama firma sama kirjaga-ss-reich-lusikas juba nõukaajast saadik olemas.olin sel ajal üpris noor punn,aga huvi militaarajaloo vastu suur.vahetasin selle lusika oma nooremalt mängukaaslaselt viie väikese plastmassist kauboi vastu.sõber ise tõi lusika oma vanaema talust muhumaalt.täitsa usun seda,sest sain ta käest ka ühe ilusa saksa kiivri.tema jutu järgi olevat neid kiivreid maja taga asuvas kivimurrus hulgim.nüüd pole ma kutti kahjuks enam aastaid näinud ja seepärast puudub ka võimalus muhusse sõiduks,veendumaks,et ehk on miskit vana träni sinna murdu veel alles jäänud,kuigi vaevalt.kiiver aga on mul siiamaani alles.kuuldes nüüd kuid mõnede kaasfoorumlaste juttu siin,et müüdav kahvel pole originaal ja et vaevalt eestimaal sääraseid originaalesemeid üldse leidub,tegin ma netis vastavatel saitidel otsingu ja ei tuvastanud mingit vahet oma ja mõne müügis oleva originaallusika vahel!vähe ka usutav,et üks vana muhu talunaine hakkab seesugust lusikat võltsima!eestis tegutses ju piisavalt palju ss-is teenivaid isikuid,nii eestlasi kui ka praktiliselt kõikidesse muudesse euroopa rahvustesse kuuluvaid mehi.esindatud oli nii waffen-ss,totenkopfverbände,allgemeine kui ka sd.ja miks ei võinud siis mõni välismaalasest või sakslasest kaitsemalevlane niisugust lusikat euroopast idarindele kaasa võtta?
nb!kahjuks pole mul võimalik hetkel oma lusika pilti siia üles riputada,et kuulda asjatundjate hinnangut,aga kui mul selleks juhus avaneb,teen ma seda.päikest!
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas viiking »

Kähku Muhusse 8) :lol:

Pilte!! Ja kui viitsid pane kiivri konditsioonist ka pilte!!
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas OveT. »

Ikka liigub siinkandis neid SS-Reichi asju.
Minul ka Viljandist, mutikese lauasahtlist saadud teelusikas.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Perekonnanimi
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 28 Mai, 2017 10:43
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas Perekonnanimi »

Ma usun,et see kahvel on ehtne kuna mul selline supilusikas.
Manused
20170528_113141.jpg
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist