M: Blackhawk! Cyclone Hydration Pack MÜÜDUD!

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Suletud
Jussi
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 15 Juun, 2009 14:17
Kontakt:

M: Blackhawk! Cyclone Hydration Pack MÜÜDUD!

Postitus Postitas Jussi »

10.01.2020.
MÜÜDUD 70 raha eest :-)




Tere.

Panen taas müüki juba aastaid kasutuna keskküttega korteris ja kapis ruumivõtvana väga hea militaarkoti Blackhawk! - S.T.R.I.K.E. Cyclone Hydration Pack
Ostsin selle siit foorumist väga ammu ja pole seda pmst üldse kasutanud ning mingi 2014 aastal üritasin seda isegi müüa 110 euriga aga kuna kaubaks ei läinud siis mõtlesin, et tõesti mugav kott ja hoian, et äkki ikka läheb vaja. No ei ole siiani läinud.

Jätsin pildimaterjali oma serverisse üles: https://www.jassu.ee/blackhawk/
...ja imestasin, et huvitav miks küll see link saab minu kodulehel iga kuu ca 40 vaatamist, kuni toksisin google.ee -sse sisse: Blackhawk! - S.T.R.I.K.E. Cyclone Hydration ja valisin eestikeelsed vastused :-)


Elu edenedes koguneb kola muudkui juurde ja kuna kasutan matkamistel Ultralight seljakotte, siis nüüd otsustasin sellest ruumipuuduses vabaneda, sõltumata hinnast!

Ehk tänane hind on kotil 90 EURi ja iga päev läheb hinnast 1 eur maha - otsusta ise, kuna hind sinu jaoks parajaks läheb ja osta ära :-)

Tervitustega,
Jassu Hertsmann
tel: 56 673 583
Viimati muutis Jussi, 10 Jaan, 2020 14:25, muudetud 1 kord kokku.
Jussi
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 15 Juun, 2009 14:17
Kontakt:

Re: M: Blackhawk! Cyclone Hydration Pack hind juba 75 euri

Postitus Postitas Jussi »

Nagu lubatud, läheb iga päev 1 eur hinnast maha, seega tänane hind juba 75 euri - võtke või jätke :-)
Jussi
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 15 Juun, 2009 14:17
Kontakt:

Re: M: Blackhawk! Cyclone Hydration Pack 90euri -1eur päevas

Postitus Postitas Jussi »

Seljakott on broneeritud!

Tänan tähelepanu eest :)
M6nnamiis
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 07 Veebr, 2012 9:38
Kontakt:

Re: M: Blackhawk! Cyclone Hydration Pack 90euri -1eur päevas

Postitus Postitas M6nnamiis »

Võtan 70€ järjekorda, kui siiski kaubaks ei lähe.
Jussi
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 15 Juun, 2009 14:17
Kontakt:

Re: M: Blackhawk! Cyclone Hydration Pack 71 eur -1eur päevas

Postitus Postitas Jussi »

Niih, jätkame aktiivse müügiga kuna militaarhuviline noormees, kes koti esialgu broneeris, hindas oma rahalisi võimalusi üle ja kuna tal läks üks tulevikutehing ka aiataha, siis ta loobus ostust.

Võtsin ühendust ka kodanik M6nnamiis aga selgus, et ta polnud vist päris pädev sel hetkel, kui ta oma ostusoovi siia foorumisse kirjutas, no juhtub :-)

Seega kott uuesti müüki!

Sain täna ka ühe uuriva kõne ühelt isikult, kes uuris, kas see kott on ikka originaal või mitte. Vastasin nii ausalt kui oskasin ja teistele kes ka kahtlevad, lisan kuulutuselingi siit samast foorumist ehk on näha kellelt ma koti ostsin. Ka ostuhetkel, mil kohtusin selle konkreetse müüjaga, ei tekkinud mul mingit kahtlust, et mulle võidaks mitteorigiaali müüa. Ausalt öeldes ei tulnud see mul isegi pähe sel hetkel.

Mul on alust uskuda, et see kott on tõesti originaal ning arvestada võiks ka seda, et 2011 aastal ei olnud iinlased veel nii töökad ja interneeduuse vuffelkaubandus ka veel üsna lapsekingades.

http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 97#p271397

Kott asub füüsiliselt Tartus.
M6nnamiis
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 07 Veebr, 2012 9:38
Kontakt:

Re: M: Blackhawk! Cyclone Hydration Pack 90euri -1eur päevas

Postitus Postitas M6nnamiis »

Olin täitsa adekvaatne, väike tingimine ikka lubatud, proovida ju võis 8)
Jään oma pakkumise juurde ja võid koti müüduks lugeda.
Räägime telefoni teel kokku kuidas see minuni ja raha sinuni jõuab.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist