DMB klounid

Muljeid teenistusest. Nii Eesti väeosades, N Liidus, luures või vastuluures, või hoopis partisanide juures. Kuidas kellelgi juhtunud on.
Vasta
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas kalleb »

no grazdankas olid need tegelased suvalised tüübid , oli traktoriste, üliõpilasi, autovargaid jne

aga kõige hullemad olidki sellised kolmeklassiharidusega tegelased , kui aga mõnest kõrgkoolist oli maha võetud siis üldiselt selliseid jurasid ei täheldanud

ma olen huvipärast odnoklassniki.ru lehelt vaadanud et kas mõnd sellist segast tonti on seal näha kes laia lehte mängis aga millegipärast pole ühtegi kohanud :wall:
oliver
Liige
Postitusi: 2100
Liitunud: 01 Dets, 2004 17:53
Asukoht: Saarel
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas oliver »

Kasutaja avatar
just plain mean
Liige
Postitusi: 627
Liitunud: 08 Dets, 2008 14:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas just plain mean »

http://send.fishki.net/comment.php?id=141283

veel huvitavaid univorme, kummalisel kombel figureeruvad päris paljudel piltidel asiaatlikud tegelased.
Kasutaja avatar
redhott
Liige
Postitusi: 85
Liitunud: 03 Nov, 2006 20:33
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas redhott »

Paistab, et need klounid lähevadki koju selliste vormidega :) Huvitav, mis seal kutselised või sõjaväepolitsei ei hakka kloune peedistama ?
vesilemb
Liige
Postitusi: 58
Liitunud: 06 Mär, 2012 0:09
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas vesilemb »

redhott kirjutas:Paistab, et need klounid lähevadki koju selliste vormidega :) Huvitav, mis seal kutselised või sõjaväepolitsei ei hakka kloune peedistama ?
Ei tea kuidas praegu, aga nõuka ajal peedistati selliseid kloune korralikult. Kui vahele jäid, siis võeti see klounaad ära ja pisteti kubusse. Meie linna komandandil oli komme paremad näidised alles hoida ja ükskord näitas mulle oma kogu.
Ja kes selliste asjade ehitamisega vahele jäid, ei läinud ka hästi.
Kuidas praegu asjad on, seda ei tea.
Karuke
Liige
Postitusi: 1445
Liitunud: 12 Veebr, 2006 19:49
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas Karuke »

redhott kirjutas:Paistab, et need klounid lähevadki koju selliste vormidega :) Huvitav, mis seal kutselised või sõjaväepolitsei ei hakka kloune peedistama ?

Pole neil vist alust... :wall:
Nendel kostüümidel pole enam midagi ühist sõjaväe vormiga :dont_know:
Mitte millal vaid miks?
KÕIK KARUKESTEST
Kasutaja avatar
sinivarrukas
Liige
Postitusi: 193
Liitunud: 10 Mär, 2010 15:01
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas sinivarrukas »

just plain mean kirjutas:http://send.fishki.net/comment.php?id=141283

veel huvitavaid univorme, kummalisel kombel figureeruvad päris paljudel piltidel asiaatlikud tegelased.
Krt, tundub tõesti, et viskavad juba enne väeosast lahkumist "tsirkuse" selga, mõned pildid isegi "dežurka" ees tehtud. Tahtsin küsida, kas need viisnurga, sirbi ja vasaraga mütsimärgid/pandlad on neil endil dembliks välja otsitud või ongi nad kusagil veel kasutusel?

Lp.
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas kalleb »

mütsimärgid vist olid vene ajast erinevad , pandlad ilmselt samad, ma usun et nii mõndagi on jäänud samaks sest NZ laod pungil
uusi kasutamata tooteid
wambambola
Liige
Postitusi: 165
Liitunud: 25 Aug, 2012 9:30
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas wambambola »

Kuna ma olen noor ja mul pole kogemusi vene armeega siis ma olen lihtsalt sõnatu. :shock:
Kas selle kohta on mingi eriline psüholoogiline seisund või kuidas arstid seda kutsuvad. Ma olen lugenud 2 raamatut selle kohta, kus eestlane teenis aega NA-s. Üks teenis Afghanistaanis ja teine kuskil kaugel NL otsas tööpataljonis või kuidas neid siis kutsuti. Esimene kes afghanistaanis teenis oli Alar Nigul vist ja sealt sai teada, kuidas poleeriti, ehiti ja tõsteti veel jumal teab mida. Sama toimus ka teises, kus vend oli hea koha peal kinos ja oli ka vist postiljon ja sõber kõrgete tegelastega.
Nüüd nähes piltidelt mis toimus ja toimubki, ei pea enam ette kujutama mis klounaad toimub. See pole enam ilus kah minu arvates. Igal juhul peab tõdema, et kui häda käes, siis osatakse ka sitast leiba teha.
Mul tuli meelde raamatust loetu (Alar Niguli-ga), kus suitsupuudusel suitsetati mingi kännu koort või mis pagana jama see oli ja mingist hambapastast tehti kärakat. :roll:

Tahaks veel teada, et kas see oli kogu NA armees levinud ja praeguses Vene armees. Kas seda tehti siis koduste pärast, et nüüd olen tehtud mees ja saab ehk ka naiselt rohkem? Kas eestlased tegid ka seda? Kas keegi kodustest teadis ka, et enamus seda jama on võlts või lihtsalt ei huvitanud. Peasi, et hea nägi välja?

Edit: Kas keegi oskab veel öelda kas on tehtud spets teemat, kus on kirjas või küsida, mis ime asju millest mida tehti? See oleks minu jaoks väga hariv ja huvitav lugeda. Kui seda ei ole, siis kas saate öelda kuhu peaks selle panema? Kas "Mälestused" alafoorumisse?
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas kalleb »

osad uroodid tegid ka ise peenisesuurendamise operatsioone - selleks võeti pleksiklaasi tükike ja nühiti see viili ja liivapaberi abil umbes riisitera suuruseks

pärast sjoomad aitasid paigaldada ziletiera abil tehti auk ja huioovina sisse

harilikult tegid seda kasahhidest dolbajoobid ja veel mõned

muidugi seda terakest pidi pidevalt liigutama et mädanema ei läheks

igaljuhul pidavat olema see komplekt koos dembliülikonna ja kohvriga eriline naistemagnet
realist
Uudistaja
Postitusi: 28
Liitunud: 21 Sept, 2011 21:47
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas realist »

Jah meil oli ka 1 pisikest kasvu tropp, kes saagis hambaharja varrest mingi pallid ja paigaldas endale tillinaha alla(neid veel lutsutati suus enne mingi paar päeva) :). Värk läks mädanema ja tüüpi taheti lausa tribunali alla anda enesevigastmise eest.
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas kalleb »

ju oli vähese viina viga :mrgreen:
wambambola
Liige
Postitusi: 165
Liitunud: 25 Aug, 2012 9:30
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas wambambola »

Äkki oli just liiga palju hambapasta kärakat või kännu koort suitsetatud. Peenise suurendamine nii? Kas ajud olid tõesti nii ära kärsatanud?
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas kalleb »

ei nood närisid anashad , see tegi olemise huvitavaks
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas kalleb »

ei nood närisid anashad , see tegi olemise huvitavaks
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist