Keda punaarmees KGB-sse värvati või taheti värvata?

Muljeid teenistusest. Nii Eesti väeosades, N Liidus, luures või vastuluures, või hoopis partisanide juures. Kuidas kellelgi juhtunud on.
Tarmo Männard
Liige
Postitusi: 1231
Liitunud: 08 Sept, 2005 0:35
Asukoht: Tallinn, Õismäe
Kontakt:

Postitus Postitas Tarmo Männard »

Kapral Karu kirjutas: Kui nägin silti, umbes nagu "ENSV RJK korrapidaja", ei julgenud sisse minna ning astusin edasi. Kirja vist viskasin ka kuskil järgmisel tänavanurgal prügikasti. Nüüd isegi kahju teisest, oleks ikka võinud alles hoida, hea ehk lapselastele näidata... :) Või mõnele muuseumile kinkida. Äkki kellelgi on veel alles???
Kui kellegi on seesugune kiri üle, siis pretendeerin sellele hea meelega!
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Trahvipatis kutsuti kohe peale saabumist ühte konkusse ja pagunimees alustas juttu, et ma võiks neile rääkida Eesti oludest ja muust. Oli 1987 aasta mingi november. Mul oli vastus määrdunud varrukast võtta - ma pole kaks aastat Eestis olnud ja ei tea midagi 8)
Kasutaja avatar
kuits
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 28 Nov, 2005 13:50
Kontakt:

Postitus Postitas kuits »

Kunagi Viljandis poisid panid 9 mail ühe puna monumendile pärja kaela, mis eelnevalt oli asetatud selle jalamile-kas siis pineeride või punaveteranide poolt ja KGB ajas niikaua jälgi kui sai poisid kätte ja kui mälu ei petta siis said 2 aastat- see oli kusagil 70-nendate sees.
Armees 1963-66
Moskva oblast
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist