Tulevahetus Lõuna Eestis

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Vasta
Härra
Liige
Postitusi: 69
Liitunud: 06 Veebr, 2011 11:33
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Härra »

Lihtsalt ma jälestan seda kuidas siin oletatakse ja arutatakse, ilma et ise kursis oleks antud teemaga. Mitte, et ka mina oleksin ülimalt kursis, kui ühe maakonna mees teab rohkemat kui eesti"tallinn".
---------------
[b][size=150]First in last out[/size][/b]
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Ja lõpetuseks - mehed tegid tööd, läks kehvasti. Mis see sind nii väga puudutab? Või on sul võmmidega kehvasti läinud?
Ei, lihtsalt on kahju, kui inimesed rumalalt otsa saavad. Seda enam sellised, kelle kohta tahaks loota, et nad tavakodanikest pisut ettenägelikumad ja oskuslikumad on. Ütleme siis nii, et tegu on tavakodaniku pettumusega jõustruktuuride võimekuses. Keda siiani nagu pisut respektiga vaatasid. Nii lihtne see ongi.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
taara
Liige
Postitusi: 835
Liitunud: 12 Jaan, 2011 21:13
Kontakt:

Postitus Postitas taara »

Kapo suhtes ma ei oska midagi öelda, kas kuulivest on kohustuslik või ei. Küll aga korrakaitsepolitseil on kohustus kanda kuulivesti igal tegevusel, mis on kontorist väljas. Kui ma nüüd ei eksi, siis Waaksi juures polnus ka kahel korrakaitsepolitseinikul kuuliveste seljas. Natuke politsei hingeeluga kursis olijana võib väita, et kuulivesti ei taheta väga kanda. Pidavat olema suhteliselt ebamugav ja arvestades rahulikku eesti elu, siis ka üleliigne luksus. Asi on muidugi paremaks läinud, võrreldes varajasemaga.

Ei tea, kas on olnud juhtumeid, kus konkreetselt kuulivest on mõne kuuli kinni pidanud.
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

Palun pange oma pudrumulgud kinni, nagu näha, siis te ei tea politsei erivarustuse (rõhutan ERIVARUSTUSE!) kasutamisest mitte midagi. Seega pudrumulk pudru jaoks!!!
sitt päev, kellele kurdad
sammalhabe
Liige
Postitusi: 153
Liitunud: 19 Mai, 2008 19:04
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas sammalhabe »

Manurhin kirjutas: Ma saan põhimõtteliselt mõlemast hukkunust aru: ühel oli röövkapitalismist ja paduplutokraatiast lihtsalt kriitilisel määral kõrini saanud, teine tegi vaid oma tööd, et endale ja oma perele leib lauale saada. Ja kui hästi läheb, siis isegi natuke vorsti sinna peale. Ja õnnetul kombel need kaks vastandlikku huvi sattusid sellel ajal selles kohas üksteisele liiga lähedale... :rip::rip:
Jah, ikkagi kaks INIMEST on tapetud. :rip:
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

sammalhabe kirjutas:
Manurhin kirjutas: Ma saan põhimõtteliselt mõlemast hukkunust aru: ühel oli röövkapitalismist ja paduplutokraatiast lihtsalt kriitilisel määral kõrini saanud, teine tegi vaid oma tööd, et endale ja oma perele leib lauale saada. Ja kui hästi läheb, siis isegi natuke vorsti sinna peale. Ja õnnetul kombel need kaks vastandlikku huvi sattusid sellel ajal selles kohas üksteisele liiga lähedale... :rip::rip:
Jah, ikkagi kaks INIMEST on tapetud. :rip:

Krd lahe text ikka neis kahes ülaltsiteerit postis :scratch:

Mida pekki see siis tähendaks - et kui kellelgi "röövkapitalismist ja paduplutokraatiast kriitilisel määral kõrini saab", siis on igati õigustet tule avamine Eesti Vabariigi pihta :?:

Mingid f...ng neobolševikud välja ilmunud vä :?: :?:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Manurhin »

Borja kirjutas: Mida pekki see siis tähendaks - et kui kellelgi "röövkapitalismist ja paduplutokraatiast kriitilisel määral kõrini saab", siis on igati õigustet tule avamine Eesti Vabariigi pihta :?:
Antud hetkel oli see igati õigustatud. Selle inimese jaoks, sellel ajal ja selles kohas. Tagantjärele pole vahet, oli selleks siis mingil põhjusel viha riigi(ametnike) vastu või näiteks hoopis vaimuhaigus. Või tahtis mees äkki rahumeelselt relva ära anda, aga püss, kurivaim, kukkus ise heast peast paukuma? Ma arvan siiski, et mees vajutas päästikule, sest vähemalt tema arvates oli selleks õigustus täiesti olemas. Kas ka meie jaoks, vot see on juba eraldi küsimus... Ja on ju täiesti loogiline, et politseinik enesekaitseks vastutule avas. Kui näiteks sinu suunas keegi tulistaks ja sul oleks relv kohe käepärast võtta, annaksid ju samuti enda elu ohustaja pihta tina. Poleks ju sel hetkel mingit vahet, millega laskja oma tegu õigustaks. Või laseksid ennast nagu lammast rahumeelselt maha nottida?
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
tommy
Liige
Postitusi: 3638
Liitunud: 02 Veebr, 2005 20:50
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas tommy »

Manurhin kirjutas:Ma arvan siiski, et mees vajutas päästikule, sest vähemalt tema arvates oli selleks õigustus täiesti olemas.
Who the fuck cares..... :evil:

Eks kurjategijal ole ikka õigustus päästikule vajutamiseks, on selleks siis saagihimu või hirm kinnimineku ees.
Mul savi, mis õigustusi pätt(või temale kaasatundjad) endale leida võivad.
taara
Liige
Postitusi: 835
Liitunud: 12 Jaan, 2011 21:13
Kontakt:

Postitus Postitas taara »

jackpuuk kirjutas:Palun pange oma pudrumulgud kinni, nagu näha, siis te ei tea politsei erivarustuse (rõhutan ERIVARUSTUSE!) kasutamisest mitte midagi. Seega pudrumulk pudru jaoks!!!
Kuulivest pole nüüd küll mingi eriline ERIVARUSTUS, see on praktiliselt sama asi nagu müts või saapad.
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Minu meelest võiks mõlemad pooled oma suu kinni hoida ja moderaatorid selle teema lukku panna. Ühelt poolt tuleb vandenõuteooriaid, teiselt poolt niisama ässamist ja ülbitsemist. Ei imesta kui just viimane oli ka üheks põhjuseks, miks üks politseinik on surnud ja 2 haiglas. Olgu sul munder seljas või mitte, aga oma tööd on võimalik teha alati mitut moodi - jäädes inimeseks või siis ei.

Mis seal juhtus või ei juhtunud, seda tavainimene teada ei saa. Lisaksin lihtsalt oma poolt, et sugugi mitte iga politsei tihti haiglase huvi orbiiti sattunu ei pruugi olla pätt ja mitte iga politsei või kapo töötaja ei pruugi olla ingel. Nõme on kilgata, et ühe eesti mehe surm on midagi eriti lahedat. Tegelikult on see kõik üks suur tragöödia - 2 inimest on surnud, 2 haiglas. Mille kuradi pärast?
Larry
Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 31 Dets, 2005 16:39
Kontakt:

Postitus Postitas Larry »

Kuulivest pole nüüd küll mingi eriline ERIVARUSTUS, see on praktiliselt sama asi nagu müts või saapad.
Sellest ajast saadik, kui mina nende asjadega kokku puutusin on juba üksjagu vett merre voolanud, õigusakti nimetatakse nüüd "Politsei ja piirivalve seadus" ja kuulivesti tõepoolest ei leia enam erivarustuse/ erivahendite nimekirjast, vaid hoopis enesekaitsevahendite nimekirjast, mis on kehtestatud mitte seadusega, vaid siseministri määrusega. My bad. Aga minu postituse mõtet see ei muuda, liiga palju lahmimist on siin teemas.
Palun pange oma pudrumulgud kinni, nagu näha, siis te ei tea politsei erivarustuse (rõhutan ERIVARUSTUSE!) kasutamisest mitte midagi. Seega pudrumulk pudru jaoks!!!
+1

P.S. Lahtisi otsi ja vastuseta küsimusi on veel liiga palju, seetõttu võiks loobuda siin igasuguste hullude teooriate genereerimisest ja politseinike sitaga loopimisest ja oodata ära detailne ametlik versioon toimunust.
P.P.S. Meil on siin militaarfoorum, mitte krimifoorum.
Viimati muutis Larry, 08 Mai, 2011 14:40, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Larry kirjutas:P.P.S. Meil on siin militaarfoorum, mitte krimifoorum.

...mis muide ei sega mind patrioodina sõna võtmast neobolševike / valge rämpsu vastu.

Üritan ka mõistet "valge rämps" Eesti oludes üldarusaadavalt lahti defineerida: s.o siis oma riiki mittetunnistav kas kriminaalne ja/või muidu asotsiaal-lumpenlik põhjakiht :lol: :lol:
Viimati muutis Tundmatu sõdur nr. 4, 08 Mai, 2011 15:59, muudetud 2 korda kokku.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
taara
Liige
Postitusi: 835
Liitunud: 12 Jaan, 2011 21:13
Kontakt:

Postitus Postitas taara »

...
Viimati muutis taara, 27 Mai, 2011 10:42, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Manurhin »

Frundsberg kirjutas:Tegelikult on see kõik üks suur tragöödia - 2 inimest on surnud, 2 haiglas. Mille kuradi pärast?
Võtsid selle lausega mul sõnad suust ära. Tahtsin just ise sama kommentaari kirjutada :?.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

Manurhin kirjutas:
Frundsberg kirjutas:Tegelikult on see kõik üks suur tragöödia - 2 inimest on surnud, 2 haiglas. Mille kuradi pärast?
Võtsid selle lausega mul sõnad suust ära. Tahtsin just ise sama kommentaari kirjutada :?.
Olen eelkõnelejatega nõus :?, täiesti arusaamatu on senini, miks laskmiseks läks? Vesti kohta, lähidistantsidel korraliku vintraudse kuuli ei pea enamik veste kinni, vestis olles võib kahju olla isegi suurem kui kasu (st. vigastused võivad suuremad olla).
sitt päev, kellele kurdad
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist