Militaar.net'i omad üritused

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Vasta
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5553
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Militaar.net'i omad üritused

Postitus Postitas toomas tyrk »

Hei-hei!

Seal kuskil kaugel üleval teemas Tiiger vs Sherman on inimesed hakanud arutlema hoopis teisel teemal. Et läheks koos kusagile välja ning teeks midagi koos.

Ma olen loomult laisk inime. Ei viitsi ka seda teemat pooleks lüüa ning siia kopeerida. Ning sõnumid on tegelikult ka juba segamini läinud...

...aga tegelikult võiks koos teha midagi küll. Minna kusagile. Vaadata midagi. Otsida midagi. Laagrit teha. Õlut juua. Või muid karistavaid jooke...

Nii et see on see teema, kuhu vastavaid ettepanekuid teha. Laske aga tulla. Kui vähegi võimalik, siis olen ise ka käsi...
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

Olen isegi sarnasest asjast mitmeid kordi mõelnud.
Teoreetiliselt on kõik väga tore, kuid parktikas... :oops:
Millegi tõsisema ettevõtmise jaoks peaks olema siiski mingi tuumik, millise ümber koguneb selliseid kaaslasi, kellest me ei tea praktilise tegevuse seisukohalt suurt midagi.
Ehk lühidalt: mingi otsing või sedalaadi üritus eeldab kindlat meeskonda ja korduvalt harjutatud meeskonnatööd, (loomulikult ka eelnevat ürituse põhjalikku planeerimist).
Mis puutub aga foorumikülastajate kokkutulekut, mida sisustab ekskursioon ja soe õlu ning higised tüdrukud... siis see mõte paneb kohe tooli peal rõõmsalt nihelema. :lol:

Tervitades ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Kasutaja avatar
ugandiklubi
Liige
Postitusi: 1111
Liitunud: 10 Juun, 2004 15:02
Asukoht: Tartu või Sinimäe
Kontakt:

Postitus Postitas ugandiklubi »

Kuna siin on arutatud teemat koos tegutsemisest, siis pakuks välja mõtte kevadel Narva lähedal matkata ja endisi lahingupaiku vaadata. Ja pärast teeks ühe grillpeo õlle ja vorstikestega
brone
Liige
Postitusi: 98
Liitunud: 30 Nov, 2004 23:52
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas brone »

Mina olen käpp, kui teenistus vähegi võimaldab tulla :lol:
ictta
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 15 Juun, 2004 4:11
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ictta »

mina olen ka käsi
Kasutaja avatar
istorik
Liige
Postitusi: 1042
Liitunud: 02 Mär, 2004 17:36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

matk või ühisüritus

Postitus Postitas istorik »

Toredad mõtted! Kui ürituse piirkond on kindlaks määratud- vaieldud- otsustatud (siinsamas militaarnetis), siis edasine ei tohiks probleeme tekitada. Kuna rahvast on üle Eesti, siis sõidetakse kohale isikliku transpordiga (rühma ühtsuse nimel oleks aga parem üürida buss!). Matkatakse läbi eelnevalt otsustatud paigad, vahetatakse nende kohta infot ja edasine on juba õhtune klubiline tegevus. Pean silmas õlu, saun ja miks mitte ka mõnd ettekannet (kui keegi osalejatest viitsib sõna võtta?). Öömajadega probleeme vast pole, kõne alla tulevad kohalikud turismitalud, RMK poolt pakutavad öömajad jne. Loomulikult peab üritusele eelnema mingisugune ettemaks, näiteks öömaja, bussi või ühise õllelaua kulude katteks. Ja ega rühmagi väga suureks tasu ajada, optimaalne oleks u.15 osalejat (sellist kampa tavaliselt majutavad suurem osa öömajadest, soovi korral toidavad ka!).
Kuna matkade korraldamine on mulle üsna tuttav teema, siis võiksime kevade poole midagi ära küll teha? Seniks kõigilt veel häid mõtteid!
Kasutaja avatar
alo
Liige
Postitusi: 390
Liitunud: 23 Dets, 2003 9:41
Asukoht: Virumaa
Kontakt:

Re: matk või ühisüritus

Postitus Postitas alo »

istorik kirjutas:Ja ega rühmagi väga suureks tasu ajada, optimaalne oleks u.15 osalejat (sellist kampa tavaliselt majutavad suurem osa öömajadest, soovi korral toidavad ka!).
Hmm, või siis 156 foorumiliikmest (21.12.04 kell 12:20) valivad Toomas ja moderaatorid välja 15, kes on väärt üritusest osa võtma? :) kardan, et soovijaid oleks ikka rohkem, eriti kevadeks/suveks. Mõnigi turismitalu võtaks kindlasti palju rohkem inimesi vastu, magada saab ju ka telkides.

Alo
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Re: matk või ühisüritus

Postitus Postitas propatria »

alo kirjutas:Hmm, või siis 156 foorumiliikmest (21.12.04 kell 12:20) valivad Toomas ja moderaatorid välja 15, kes on väärt üritusest osa võtma?
Ei Administraator ega moderaatorid hakka sekkuma kellegi reaalsesse ellu!
Sellest ei tasu kohe mitte unistada, samuti seda karta. :shock:

Enda osaluse puhul mõnes ürituses teen kindlasti kõik selleks, et keegi kohaletulnu ei tunne ennast tõrjutuna või solvatuna.

Lugupidamisega ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5553
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Hm, ma ei saa selle foorumi administreerimisegagi hakkama, aga juba nõutakse inimeste administreerimist :roll:

Tegelikult istoriku plaan tundub olevat üsna realistlik. Loomulikult ei oska midagi arvata osaliste hulga kohta, sest see sõltub paljus ürituse toimumise ajast, kohast ning iga inimese konkreetsetest võimalustest.

Ideaalne oleks ilmselt selline variant, et oleks mingi maja kus inimesed saaksid omale soovi korral voodikoha. Ning oleks telkimise võimalus. Miskine lõkkeplats ja grillimise võimalus. Lausa ideaalne kui maja juurde kuuluks ka saun ja oleks lomp või jõgi kuhu peale sauna hüpata.

Ja see kõik asuks mingil mõistlikul kaugusel mingist militaristidele huvipakkuvast kohast, kus siis enne saaks tegusa päeva veeta ning sääski-parme sööta...

Nii et hakkaksi võib-olla kohtade kaardistamisest peale. Kuhu võiks minna ning mis ööbimis-söömiskohad seal läheduses saadaval on.

Muud asjad on juba nüansid, mida saab korraldamise käigus klaarida...
Kasutaja avatar
alo
Liige
Postitusi: 390
Liitunud: 23 Dets, 2003 9:41
Asukoht: Virumaa
Kontakt:

Postitus Postitas alo »

toomas tyrk kirjutas:Hm, ma ei saa selle foorumi administreerimisegagi hakkama, aga juba nõutakse inimeste administreerimist :roll:
Oijahh... ei kukkunud iroonia mul seekord hästi välja... :) muidugi ma ei nõua kelleltki midagi, lihtsalt Istoriku pakutud 15 inimest tundus kole tilluke arv..

Alo
oliver
Liige
Postitusi: 2100
Liitunud: 01 Dets, 2004 17:53
Asukoht: Saarel
Kontakt:

Postitus Postitas oliver »

Selline ühiskolamine mööda kaevikuid nõuab vist veidi eeltööd ka maavaldajatega?
Paarkümmend inimest on piisavalt suur jõuk et maastikul/metsas silma hakata... Võibolla inimestele ei meeldi kui selline bande nende maid mööda ringi trööpab? Niigi on inimestel igasuguste pättide ja hauarüüstajate peale hing täis.
Kasutaja avatar
VANA LÖUKOER
Liige
Postitusi: 558
Liitunud: 17 Okt, 2004 17:52
Asukoht: Eestimaa,Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas VANA LÖUKOER »

paarkümmend inimest vöi mitte,ma siiski arvan,et moderaatorid vöiks just ise teha valiku nt.köige aktiivsemate liikmete näol.ilgelt suurt kampa ei ole mötet jah kokku koguda,kuna nende ohjeldamine on siiski raskem.aga sellise kokkutuleku poolt olen ma küll 100 %.
ja oma kogemuste pöhjal vöin ma soovitada,et hakake juba jaanuari algul seda ideed realiseerima,sest muidu te ei jöua...
VAREMEIST TÖUSEB KÄTTEMAKS !!!!

MAHA VALGED JUUDID !!!!!!!!
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

Moderaatorina olen selle vastu, et kui kuulutada välja mingi justkui foorumi ühisüritus ja siis hakata seejuures osavõtjaid valima...
Foorumi postituste alusel ei oska samuti öelda, keda karistuseks maha jätta.
Avalike postituste (on olemas ka privaatvestlus ja selle mahtu teavad vaid asjaosalised) arv ei näita samuti suurt midagi, sest siis tuleb ikkagi kaaluda sisukust.
Samas, kas on eelistatud näiteks lennunduse või filateelia spetsialist?
Mille poolest on parem (või halvem) küllaltki napisõnaline foorumi liige lobisemishimulisest grafomaanist?
Seega on väga raske võrrelda võrreldamatut.

Õnneks pole ka mina ürituse peaorganisaator :lol:
Asja praktilise poole pealt oskab Istorik anda teile palju hindamatut abi - kasutage kindlasti seda võimalust!

Tervitustega ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
teddybbeer
Liige
Postitusi: 361
Liitunud: 17 Apr, 2004 15:07
Kontakt:

Postitus Postitas teddybbeer »

täiesti nõus eelkõnelejaga!

enda kogemused sarnastelt yritustelt (st mingi foorumi rahvas tuleb kokku nö "nägusid ylevaatama :wink: ") näitavad, et ideest vaimustunuid on umb 5x rohkem kui neid kes päriselt ka kohale ilmuvad...
v.a.k.
Liige
Postitusi: 152
Liitunud: 11 Dets, 2004 11:13
Kontakt:

Postitus Postitas v.a.k. »

Kokkutuleks oleks väga hea mõte ,aga ma kardan et ,,otsimisest,, ei
tuleks midagi välja .Mõnus oleks ju niisama kokku saada ja jutujoru ajada
mõni õlle juurde, ja muidugi oleks koht oluline ,ekskursioon on mõtetu
suure pundiga pakuks Aegna saart
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist