Ausambad, mälestusmärgid jms.

Kindlusehitised. Teed, sadamad ja lennuväljad. Kasarmud ja linnakud.
Maalinnad ja linnused. Kõik militaararhitektuurist.
Vasta
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Sasha kirjutas: Veel üks. Kokku siis praeguse seisuga kaks.
Ligikaudu miljon ikka, mitte kaks, ma lugesin justkui välja, et su arvates on eestlased natslikud.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Sasha
Liige
Postitusi: 659
Liitunud: 14 Juun, 2005 16:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Sasha »

Soobel kirjutas:ma lugesin justkui välja, et su arvates on eestlased natslikud.
Loe tähelepanelikult. :) Kirjutan ju eesti keeles. Vabanda kui teen seda kohmakalt, aga siiamaani enam-vähem tähelepanelikud inimesed on mind alati õigesti aru saanud. Foorumis suhtlemisel on see eelis, et sul on alati aega enne kui "Saada" nupule vajutada: selleks näiteks et kaasvestleja teksti ning oma vastuse üle lugeda.

:wink:
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Sasha kirjutas:
Soobel kirjutas: Võid kodumaale kolida, kui leiad, et kohalik rahvus on kole natslik ja sulle siin ei meeldi.
Op-pa. Veel üks. Kokku siis praeguse seisuga kaks. Genossed, olete siiamaani arvulises vähemuses, kutsuge kähku appi kogu oma hitlerjugend...

:)
Pole mõtet ironiseerida...
Vene Delfi on täis samalaadseid ja kordi hullemaidki üleskutseid.
Ja ega sellised mõtteavaldused nüüd teab mis uusi ja põhjapanevaid trumpe Vene eriteenistustele küll kätte ei anna - küllap tead seda isegi.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
Kasutaja avatar
Sasha
Liige
Postitusi: 659
Liitunud: 14 Juun, 2005 16:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Sasha »

Shiim kirjutas: Pole mõtet ironiseerida...
Kui arvad, et ma liialdan, vabanda.
Shiim kirjutas: Vene Delfi on täis samalaadseid ja kordi hullemaidki üleskutseid.
Ja mis sellest? Delfi teenib kommentaaride klikkidest raha. Militaar.net mitte. Vastupidi, siin sellised asjad peletavad inimesi, kes võib-olla suhtleksid normaalselt ja tõsiselt omavahel: ilma riskita, et mingi järjekordne Ö-kaudu ja Meie-nimelt kirjutav natsikummardaja sekkuks vahele. Neid tulekski halastamata bännida, mitte arutelud sulgeda või kustutada.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Siis tuleb sul siit mõni natsikummardaja leida. Mina isiklikult pole küll kedagi kohanud siin aaria rassi tõupuhtusest ja Adolfi "geniaalseid" ideid tutvustamas.
See, kui keegi leiab, et punaokupandi mundris kuju koht ei ole mõnesaja meetri kaugusel vabariigi valitsusest ja kui Lasnamäe turul ei lähe mõni esimese nõudmise peale vene keele peale üle ja jätkab eesti keeles, ei ole mitte natsism, vaid teadvustamine enesele, et ma olen suveräänse riigi kodanik ja ei ole enam punaimpeeriumi suurema vennasrahva ori.
Göbbelsi karjutud hüüdlausete sisu on sellest nähtusest kaugel.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Mamba
Liige
Postitusi: 587
Liitunud: 28 Jaan, 2007 20:14
Kontakt:

Postitus Postitas Mamba »

Kas see on kohe nats kes ütleb et kellele ei meeldi läheb ära eestist.
Oleme nüüd päris ausad, venelastele on vastu tuldud, kogu aeg on vastu tuldud, et õpiksite keelt, saaksite töö, et kõigil oleks võrdsed võimalused. Aga mis kasu sellest on kui inimene ei taha sulanduda ühiskonda, elavad oma minevikus ja juravad oma kuldsest vene ajast, keegi pole teid siia kutsund ja keegi ei hoia teid ka siin kinni. Oleks kõigil kergem kui selline kontingent üle idapiiri minema läheks. Mul pole midagi nende inimeste vastu kelle emakeel on venekeel, olgu mis rahvus tahes, ma ajan äri paljude selliste inimestega aga nad kõik on ära õppind eesti keele. Kui elad siin siis võtad omaks selle keele, tavad, kombed ja ajalookäsitluse. Täpselt nagu eestlasi sunniti võtma omaks kõik mis tuleb venest.
Ja teie õnneks on nüüd nii et kellele ei meeldi sellele soovitatakse lihtsalt venesse tagasi minna, mitte et kellele ei meeldi selle laseme seina ääres maha või saadame siberi nagu tegid venelased.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Et, kamraadid -

...pole motet siin enam edasi jahuda - votame teadmiseks info, et lumepall veereb tegelt juba ammu :idea: ja suht edukalt ka :wink: ,

ning las sasha jahub siin yksi edasi :lol: :lol:
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Tõepoolest uskumatu millist jama aetakse veel 21. sajandil suust välja.
Milleks seda teemat kogu aeg üles kiskuda ja kas rahvuslikust näitab see kui igal võimalusel venelasi vaenalseks pidada? Ja natsiks pole vist vaja ka kedagi igal võimalusel tembeldada. Tüütu juba. Minu naabrivenku vanamutt sõimas mind ka igal võimalusel fashistiks. Ma olin ilmselt juba 5 aastalselt nats. Mis ma nüüd tegema pean siis? Punaveneluse vihkajad ei ole ilmtingimata natsid! Ja tegelikult on natsionalism väikerahvaste puhul elulise tähtsusega.
Aga nagu näha olen ennast ka sellesse tobedasse vaidlusesse lasknud provotseerida. Ära ei hakka ka kustutama mis juba kirjas.
Kasutaja avatar
Sasha
Liige
Postitusi: 659
Liitunud: 14 Juun, 2005 16:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Sasha »

Neile, kel lugemisoskusega on häda:

See konkreetne tekst:
Need hallitavad kondid on mulle samamoodi vaenlased kui need kes elus.Sellise ürgvaenlase puhul on viha alatähtsustatud sõna.
Mulle ei lähe karvavõrdki korda selliste olevuste(Punaste) arvamus.
on natslikus. Zoologiline rahvuslik viha. Kontide tasemel.

ning see konkreetne tekst:
Võid kodumaale kolida, kui leiad, et kohalik rahvus on kole natslik ja sulle siin ei meeldi.
ei ole natslikus. See on lihtsalt oma sallimatuse häbenematu demonstratsioon. Natslikus algabki sallimatusest.

Ja härrad. Siiamaani on võit alati olnud mõistuse poolel. Natsikud on aga kõikjal ja alati kaotanud.
Kasutaja avatar
Rändur
Liige
Postitusi: 1124
Liitunud: 02 Juul, 2005 7:48
Kontakt:

Postitus Postitas Rändur »

Suhteliselt mõtetu on neil teemadel arutada nagu elu näidanud. Kes aru ei saa, see ei saa eales.
motofassist
Liige
Postitusi: 314
Liitunud: 30 Mai, 2006 14:20
Kontakt:

Postitus Postitas motofassist »

Sasha kirjutas:Moderaatorid, las see siiras ülestunnistus jääb siia kui ehtne näidis, milleni võib viia "kasvatus rahvuslikus vaimus". Teate, mõnikord on vaja illustreerida, mis asi on zoologiline rahvuslik viha ja kuidas väljendub eestlaste natslikus; võib siis alati konkreetselt sellele postitusele viidata. Mugav ju. Ükski vene eriteenistus ei mõtle midagi parimat välja. :)
tõnis.SSS kirjutas: Need hallitavad kondid on mulle samamoodi vaenlased kui need kes elus.
Perfektne.
Teeme siis sõnaselgitust.
Vaenlased:vaimsed ja füüslised.Sõnaga kaasneb kas tegutsemine või lihtsalt arvamuse väljendamine.
Kes kurat on rääkinud kontidega sõdimisest???
Aga muidugi need kes seda soovivad.
Mina ei ole sõnakestki öelnud haudade rüüstamise kohta!
Monument ei ole haud see on sümbol.
Kes veel sitaga pilduma tuleb? :evil:
Indrek
Liige
Postitusi: 209
Liitunud: 05 Mär, 2005 21:56
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas Indrek »

kuule sasha tõmba tagasi pisut.
mulle näiteks isiku, keda sina kutsud ö-kummardajaks, postitused meeldivad vägagi ja mingist üldisest eemaletõukavusest on asi kaugel. pigem peletab siit foorumist rahvast eemale see, et vabalt lastakse kireda ühel avantüristil, kes mõne silmapilguga maailma natsikummardajateks ja õigeteks meesteks jagab.
Another bites the dust
caudillo
Liige
Postitusi: 141
Liitunud: 18 Dets, 2006 21:39
Kontakt:

Postitus Postitas caudillo »

kommude värk, mis seal imestada.
Pro patria, pro liberate, pro grex!
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Mida olen juba ka enne öelnud - surnud kuuluvad surnuaeda ja iga sõdur hoolimata tema kunagisest armeest väärib korralikku hauda. Haudade koht ei ole aga kuskil keset linna. Ning hauatähiseks sobib väga hästi kas lihtsalt tagasihoidlik plaat langenu nimega või siis hauatähis vastavalt langenu usutunnistusele - kellele rist, kellele mõni muu sümbol. Ning surnuaias käiakse langenutele austust avaldamas, see ei ole mitte koht elavate jaoks Riigikokku saamisek häälte kogumiseks või oma maiste ja labaste tunnete väljaelamiseks.

Usun, et selliste sõjahaudade vastu ei tohiks ühelgi täie mõistuse juures oleval inimesel midagi olla. Viimane sõda käis siit maalt juba üsna hulk aega tagasi, jätab veidi narri mulje enne valimisi jälle üle 60 aasta vanused sündmused välja otsida.
Kasutaja avatar
Juhan
Liige
Postitusi: 185
Liitunud: 21 Nov, 2006 13:08
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Juhan »

Sasha kirjutas:ei ole natslikus. See on lihtsalt oma sallimatuse häbenematu demonstratsioon. Natslikus algabki sallimatusest.
.
Olen mõnes mõttes sinuga nõus Sasha.
Heidame pilgud korra ida piiri taha ja mida me seal näeme?
Täielikku sallimatust Eesti vabariigi vastu. Ja kes seda seal levitavad?
Neo-kommunistid, ehk tegelikult natsionaalbolševikud.
See ei lähe küll vb kokku teie vaidlusteemaga, ent see kinnitab veel kord minu arvamust, et venelased loobivad praegu Eestlasi oma propagandistliku sopaga ning tembeldavad meid natsideks ja fašistideks puhtalt selle pärast, et tähelepanu enese kuritegudelt minema juhtida.
Meie reliikvia on vabadus!
Meie reliikvia on au!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist