Ülehelikiiruse lööklaine relvana

Laevad, lennukid, tankid... Kõik sõjatehnikast.
mehaanik
Liige
Postitusi: 93
Liitunud: 25 Mai, 2008 23:39
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas mehaanik »

Üks katkend filmist "Taevased rüütlid" : http://www.youtube.com/watch?v=PRhJZQor70c
Kel ei ole lootust tulevikuks, selle minevik röövib temalt oleviku.
Kasutaja avatar
Hydrazine
Liige
Postitusi: 1182
Liitunud: 17 Mär, 2008 11:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Hydrazine »

Noh, minu puhul on selle filmilõigu vaatamise tagajärjel tekkinud emotsioonide tulv parasjagu balansis minu oma enda arvamusega, et miks inimesed ei peaks nii palju "mängu-", "seiklus-", "põnevus-" jne. filme vaatama. See, riivab minu reaalsusetunnetust liiga... meelelahutus massidele.
vikko
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 20 Mai, 2009 3:40
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas vikko »

USAF F-15E piloodid lendasid lahesõja järel peale relvarahu kehtestamist väga lähedalt ülehelikiirusel iraagi mi-24'dest mööda (ülevalt ja vist mõnel juhul isegi alt), et neid takistada rahulikke külasid tulistamast- kui õigesti mäletan siis ei juhtunud suurt midagi, üks mi-24 tegi hädamaandumise, aga kas põhjuseks oli nende tegevus või midagi muud, selle kohta ei osanud piloodid ise midagi arvata. Isiklikult arvan, et nende katse TGP'ga piloote laserdada oli palju edukam:)
(Strike Eagle: Flying the F-15E in the Gulf War by William L. Smallwood)
Kasutaja avatar
isakene
Liige
Postitusi: 1073
Liitunud: 29 Jaan, 2009 1:04
Kontakt:

Postitus Postitas isakene »

Mingitel andmetel oli madallennul ülehelikiirusel liikuva eskadrilliga kunagi hiinlaste dessanti likvideeritud. Ussuuri-Amuuri konflikt, saare nimeks Damanski, SU-de eskadrill paari-kolmekümne meetri kõrguselt üle saare. Pilusilmad olla pärast diplomaatilisi kanaleid pidi venelastelt uurinud, et neil marsbrasokil diviis kaotsi läinud, venelased loomulikult ei teadnud miskit...

*ei pretendeeri mingil juhul absoluutsele tõele*
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist