Kui soovid tuua välismaalt midagi võimsamat...

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Vasta
Priit11
Uudistaja
Postitusi: 7
Liitunud: 25 Mär, 2011 20:25
Kontakt:

Re: relva ostmine usa-st

Postitus Postitas Priit11 »

sooviks ikka colt firma poolt valmistatud colt m1911wwI mudelt või siis replicat.
tonu adrik
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 13 Veebr, 2007 12:30
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: relva ostmine usa-st

Postitus Postitas tonu adrik »

Priit11 kirjutas:sooviks ikka colt firma poolt valmistatud colt m1911wwI mudelt või siis replicat.
Saan aru, et soovid M1911 (valmistati aastatel 1911 - 1924) ja mitte täiustatud versiooni M1911A1.

Replica all Sa ilmselt ei mõtle maketti ? ;)

Tõnu
[i][size=85]Verbum Caro Factum Est[/size][/i]
Priit11
Uudistaja
Postitusi: 7
Liitunud: 25 Mär, 2011 20:25
Kontakt:

Re: relva ostmine usa-st

Postitus Postitas Priit11 »

Just sellisest olekski huvitatud COLT m1911
Priit11
Uudistaja
Postitusi: 7
Liitunud: 25 Mär, 2011 20:25
Kontakt:

Re: relva ostmine usa-st

Postitus Postitas Priit11 »

tonu adrik
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 13 Veebr, 2007 12:30
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: relva ostmine usa-st

Postitus Postitas tonu adrik »

Selge,

uurin asja. Annan teada.


Tõnu
[i][size=85]Verbum Caro Factum Est[/size][/i]
Priit11
Uudistaja
Postitusi: 7
Liitunud: 25 Mär, 2011 20:25
Kontakt:

Re: relva ostmine usa-st

Postitus Postitas Priit11 »

Tänan!
Kasutaja avatar
frits66
Liige
Postitusi: 722
Liitunud: 18 Juun, 2007 20:03
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Kui soovid tuua välismaalt midagi võimsamat...

Postitus Postitas frits66 »

Plaan Soomest deaktiveeritud toru osta koos deko tunnistusega.Kas on mingeid variante kohale toimetamise osas kulleriga või peab ise järgi minema :roll:
Mulle võib alati pakkuda Rakverega seotud postkaarte ja fotosi.
http://taaler.pri.ee/
ivanorav
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 30 Juun, 2008 22:38
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Kui soovid tuua välismaalt midagi võimsamat...

Postitus Postitas ivanorav »

frits66 kirjutas:Plaan Soomest deaktiveeritud toru osta koos deko tunnistusega.Kas on mingeid variante kohale toimetamise osas kulleriga või peab ise järgi minema :roll:
Soome itella vingus küll vahepeal, aga ei ole vaja mainida, mis pakis on!
Kas töesti ei ole mingit kamraadi, kes toru kohale tooks, postipakk tuleb väga kallis!
Kasutaja avatar
Hydrazine
Liige
Postitusi: 1182
Liitunud: 17 Mär, 2008 11:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

USA'st AR'ile salvede hankimine

Postitus Postitas Hydrazine »

Tere

Soov oleks AR'ile üks ports 40-lasulisi salvesid USA'st hankida, sest need on odavad($17 USD). Aga oskab öelda keegi, kas sellised salved käivad ITAR'i alla või on neile mingeid piiranguid USA'st väljaveol? Skeem oleks tavaline, et telliks netist USA aadressile ja sealt toob keegi pagasis üle või saadab postipakiga muu nodi hulgas siia.

Kogemusi, nõuandeid?
Kasutaja avatar
Hydrazine
Liige
Postitusi: 1182
Liitunud: 17 Mär, 2008 11:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: USA'st AR'ile salvede hankimine

Postitus Postitas Hydrazine »

Njah, ise küsin ise vastan... sellised salved on siiski ITAR kaup ja sellega paistab ka teema ammendunud olevat.
Kopfschuss
Uudistaja
Postitusi: 28
Liitunud: 07 Dets, 2013 13:30
Kontakt:

K: Täisautomaat välismaalt Eestisse

Postitus Postitas Kopfschuss »

Tere, esitaks paar küsimust.
Nimelt kas on võimalik läbi kohaliku relvapoe tellida välismaa (Saksamaa) relvapoest täisautomaatset relva ja lasta ta teha Eestis poolautomaatseks? Kui ei siis, kas on võimalik läbi kohaliku relvapoe tellida välismaa relvapoest poolatuomaatset relva?
alban
Liige
Postitusi: 1206
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:01
Kontakt:

Re: Täisautomaat välismaalt Eestisse

Postitus Postitas alban »

Euroopa Liidu piires saad poolautomaadi tellida ka välisriigi poest EL soetusloa alusel. Probleemid sellega seoses on järgmised:

- mõni riik/pood ei pruugi tunnistada, et Eesti EL-i kuulub ja ei ole sulle nõus relva müüma;
- tavapostiga relva ei saa saata, relvade kullerteenust osutavaid firmasid on vähe ja hinnad on kallid.

Automaati EL piires tsiviilile minu teada kusagil ei müüda. Seega ei saa seda Eesti kodanik omandada (v.a KL kaudu) ning poolautomaadiks tegemine on kulukas. Enamus tuntud relvaplatvorme toodetakse niikuinii sõjaväe ja tsiviilversioonis ja seega on mõistlik hankida kohe tsiviilversioon. Saad lihtsama vaevaga töökindlama asja.

Kui lähed poolautomaadi ostmise peale, siis Eesti relvapoe kaudu tellides tahab poeomanik kindlasti ka oma vaeva eest teenustasu saada.

Uudishimust küsin mis tootja ja mis mudeliga on automaadi puhul tegu mida osta soovid?
Kopfschuss
Uudistaja
Postitusi: 28
Liitunud: 07 Dets, 2013 13:30
Kontakt:

Re: Täisautomaat välismaalt Eestisse

Postitus Postitas Kopfschuss »

alban kirjutas:Automaati EL piires tsiviilile minu teada kusagil ei müüda.
Aga relvapoele? Relvapood saaks peale relvameistri poolt poolautomaatseks muutmist mulle müüa.
alban kirjutas: - tavapostiga relva ei saa saata, relvade kullerteenust osutavaid firmasid on vähe ja hinnad on kallid.
Vahepeal kui ma kaalusin VZ 58 ostmist siis ma panin tähele, et Eesti relvapoe hind erines tootja hinnast kuskil 100 euro võrra. See tähendab siis, et saatmine peaks alla 100 euro jääma.
alban kirjutas:...poolautomaadiks tegemine on kulukas.
Sealt poest kust ma vaatasin oli poolautomaatseks tehtud variant kuskil 100 eurot kallim. Mõte seisnes just selles, et ehk suudab saavutada hinnas mingisugune võit kui tellida täisautomaat ja lasta kohalikul relvameistril ümber teha, aga eks seda annab relvameistritelt uurida.
alban kirjutas:Uudishimust küsin mis tootja ja mis mudeliga on automaadi puhul tegu mida osta soovid?
Pakub huvi Ida-Saksa AKM.
alban
Liige
Postitusi: 1206
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:01
Kontakt:

Re: K: Täisautomaat välismaalt Eestisse

Postitus Postitas alban »

DPD-ga Saksamaalt Eestisse relva saatmine maksab umbes 75 eurot. Lisa siia relvameistri tasu ja ekspertiisitasu, et tegemist on ümbertehtud ja tsiviilkõlbuliku relvaga ning lõpphind on selline, et see asi ei tasu rahaliselt ära. Kui raha ja tahtmist on palju saada just DDR relv, siis võib selle peavaluprotsessi muidugi ette võtta aga majanduslikku loogikat selles ei ole. Kalašnikovi perekonda kuuluvaid poolautomaate saab Eestist ka mõistliku hinna eest ning sellega ei kaasne ülemäärast bürokraatiat.
Kopfschuss
Uudistaja
Postitusi: 28
Liitunud: 07 Dets, 2013 13:30
Kontakt:

Re: K: Täisautomaat välismaalt Eestisse

Postitus Postitas Kopfschuss »

alban kirjutas:Kalašnikovi perekonda kuuluvaid poolautomaate saab Eestist ka mõistliku hinna eest ning sellega ei kaasne ülemäärast bürokraatiat.
Ma olen kohanud ainult Vepr'e ja moditud "tacticool" Saigasid, aga otsin nimelt midagi rohkem militaar hõngulist ning mis omaks kollektsioneerimis väärtust.
On mul midagi kahe silma vahele jäänud?
Viimati muutis Kopfschuss, 13 Veebr, 2014 1:53, muudetud 4 korda kokku.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline