SS Kasteet?

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Kasutaja avatar
Feeliks_Jalgraud
Liige
Postitusi: 898
Liitunud: 02 Mai, 2008 14:56
Asukoht: Teises kohas
Kontakt:

Postitus Postitas Feeliks_Jalgraud »

Kraaniga igatahes võib ainult vee voolu reguleerida :lol: -Käe põrutab ikka kõvasti ära!!!
Mul pole midagi mõistlikku öelda.../ ███████████]98% fucked up
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

Sporrenberg kirjutas:Kasteet...mis on kasteet? See on vahend, kulla sõber, kehtestamaks kehtivat Nuhtlusseadustikku Sinu, lugupeetu vastu! Miks Sa ei taha kasutada PALJAST KÄTT? Kui vaimuanded ja treenitus enamaks ei piisa, siis kasuta jõusaalis talletet vaimu... Jäta see kolakas koju...näed, et hilisem asjaajamine lihtsam, ja Sulle soodsam...
tean ka omadest kogemustest, et poriseda on lihtne ja eriti lihtne on ennatlikult näpuga näidata. tegelikult istubki riistapuu mul kodus, välisukse juures käeulatuses, sest koduuksest sissetrügijad sinu kehtestatud paljakäereeglist suurt lugu ei pea ja ma pole ka sedasorti mees, kes lepi sellisel juhtumil pätiga aumeheliku jõuvõistluse pidamisega, talle mõttetu moraalilugemise ja vaimutoidu jagamisega või liiatigi oma enda haual peetava peiekõnega. kui sulle pole vastuvõetav mõte oma kodu kaitsmisest, siis pole sinuga kahjuks midagi peale hakata.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

Feeliks_Jalgraud kirjutas:Kraaniga igatahes võib ainult vee voolu reguleerida :lol: -Käe põrutab ikka kõvasti ära!!!
kraan oli omal ajal üsna levinud riistapuu. seda eriti seetõttu, et taskus kraani kandmise vastu pole tänase päevani ühtki pragarahvi välja suudetud mõelda. aga ebamugav võib ta tõesti olla. siiski vast parem kui mitte midagi.
Piilupart
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 20 Apr, 2009 16:23
Asukoht: Hiiumaa / Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Piilupart »

Eks neid liigub ringi jah, on endalegi silma hakanud, aga ise ei oma - Hiiumaa kuritegevus on madalal tasemel ;)

Igaljuhul, see isend mida mina nägin, oli tehtud materjalist brass - Kodukeeles siis messing või valgevask.
midagi sellist:
Pilt

Asi oli ikkagi vormi järgi valatud ja kerge.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist