Õhkrelvad

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Vasta
Xender
Liige
Postitusi: 1699
Liitunud: 16 Mär, 2005 23:15
Kontakt:

Õhkrelvad

Postitus Postitas Xender »

Hinnaklass mitte üle 1500 krooni.

Võiks kasutada CO2 ballooni ning ümaraid terashaavleid.

Tallinnas.


Tahtis siis püstolit.

Kriku
Medusa
Liige
Postitusi: 860
Liitunud: 21 Jaan, 2005 10:04
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Medusa »

Walther PPK, kelk ka liigub, nagu päris. Müügil jahipaunas kahes hinnaklassis, must 1400, must raam/hõbedane kelk 1700.
Kasutaja avatar
Manowar
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 23 Juul, 2005 20:02
Asukoht: Tallinn/Mustamäe
Kontakt:

Postitus Postitas Manowar »

Balti jaamast saab 390.- eest vinnastava ühe-lasulise püstoli,mis on võimsam kui jahipaunas müügil olev ppk.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Õhupüssi tuunimine

Postitus Postitas Satakas »

veetsin nädalavahetuse oma hiina õhukaga plaksutades ja pähe tuli mõte - mis oleks, kui tuuniks seda kuidagi?

ei pea silmas vedru tugevdamist ega muud taolist. idee selline: rauaõõne puuriks tagant umbes 5-6 millimeetri pikkuses nii palju laiemaks, et sinna mahuks jahipüssi pikk tong. kolvi külge nikerdaks lööknõela ja annaks aga hagu. ses mõttes, et kõigepealt tavaline õhuka kuul, seejärel jahika tong ning...plaks on vaid veii suurem

tongil jõudu jagub. kunagi ammu tegin 7.65 püstolipadruniga triki: panin sellle taha sama pika tongi. rohtu ei lisanud. kuul otsa ja pläraki - jooksis 5m pealt läbi sentimeetrise kuusepuust laua.

üks sõber kunagi tegi samalaadse triki IŽ-õhukaga. ainult, et puuris pikemalt, et sportpüssipadrun sisse mahuks. ülejäänud rauaõõs jäi 4,5 mm. pauk surus tinakuuli meeldivaks, piklikuks vorstiks aga täpsus väga ei kannatanudki. paarikümne meetri pealt sai pudelile pihta küll.

põhimõtteliselt tahtsin küsida, et kas kellelgi on sellelaadsete tuunimistega kogemusi ja ehk oskab öeda ka, palju need jahika tongid maksta võivad?
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

Postitus Postitas taipohh »

mu sõber plaanis niimoodi teha,ise mõtlesin ka,aga siiamaani pole veel ära teinud.Proovi ja anna teada kuda välja tuli.
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
Kasutaja avatar
Wots
Liige
Postitusi: 814
Liitunud: 21 Jaan, 2005 23:04
Kontakt:

Postitus Postitas Wots »

Täielik hullus!

Ostke juba võimsam õhukas või üldse sportpüss.
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

Postitus Postitas taipohh »

sportpüssi ostaks küll,aga pole kohanud kedagi kes müüks.
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

WotS kirjutas:Täielik hullus!

Ostke juba võimsam õhukas või üldse sportpüss.
miks hullus?
Kasutaja avatar
Wots
Liige
Postitusi: 814
Liitunud: 21 Jaan, 2005 23:04
Kontakt:

Postitus Postitas Wots »

Ma usun küll et kunagi võib see pauk kurvalt lõppeda.Siiski pole mõeldud õhupüss sellise jõu vastu nagu on seda sportpüssi padruni lõhkemine.Teiseks kas sportpüssi kuul on ikka sama pehme kui õhupüssi kuul?Muidu kulub raud enneaegselt läbi ja pehme kuul tihendab ka.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

no see, et üks tüüp tegi spordikapadrunile, ei puutu minusse. tegu oli iž-28 õhukaga ja vastu pidas lõputult. minul on ju hoopis teine plaan.
jacky
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 13 Mär, 2005 15:21
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kontakt:

Postitus Postitas jacky »

Nojah, kui oleks üle 1500 siis 1700 saab juba korraliku õhu-PM-i. Endal on, väga kihvt. Kuigi jah - ei saa siiani aru, milleks talle vintraud, kui kuulid sealt niikuinii läbi kukuvad...
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Odavaim on Gamo toodang - kevadel otsisin endalegi sobivat asja ja lõpuks jäi silm peatuma gamo r77 combatil 1700 eest(tauruse koopia minu meelest). Hiljem lasin talle 300 ga kabuuri küti äris teha. Minu arust jube täpne riist (või siis lihtsalt sobib)- kui siis oskaks PMi ka nii hästi tiirus lasta.

Miks revolver? Sest kas on vaja gaasi raisata kelgu liikumisele??? 15 eeku ballooni eest pole nii vähe, kui tundub - mul nädalas 1 läheb. Revolvril lükkad sa ise trumlit päästikuga edasi. Võrdluseks niipalju, et minu omal on nii 40 - 50 tugevamat lasku ballooniga garanteeritud, samas kelguga püstol reeglina üle 20 - 30 tugevat laksu ei anna. Loomulikult on ka reservatsioone.
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Ot misasja - terashaavlitega??? Unista edasi - sellised käivad juba relvaseaduse alla, sest haavli mõõt tugevalt üle 4,5 mm.

Ja õhkrelval on vint täiesti vajalik - haavlid ei kuku rauast läbi(vähemalt ei tohiks - kui see nii on, siis on tegu lohviks lastud asjaga), vaid surrrutakse. Vint vajalik samal põhjusel, mis igal muul relval.
Xender
Liige
Postitusi: 1699
Liitunud: 16 Mär, 2005 23:15
Kontakt:

Postitus Postitas Xender »

Jäi silma Umarexi Walther CP99. Hinnaga 2400 krooni. Keegi oskab kommenteerida seda õhupüstolit ?
Medusa
Liige
Postitusi: 860
Liitunud: 21 Jaan, 2005 10:04
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Medusa »

On olemas, müün ka ühte. Normaalne, piisavalt täpne, päris P99 päästik koos sarnase SA/DA tõmbetugevusega.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist