Enesekaitserelva valik

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Vasta
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

Pilt
vot see on hea enesekaitsevahend. keegi pajatas ülalpool kõvera noa imposantsest väljanähemisest. no vot sulle imposantsust :twisted: kui ikka hilisõhtul oma telefonist-tossudest loobuda ei taha ja rahakoti asemel sellise asja välja võtad, mõtleb ka 2-3 liikmelise pätikamba iga liige, et olgu mis ta on aga kui kasvõi juhuslikult sellisega vastu kuplit saan, siis sealt kuhu ma kukun, enam ei tõuse ning tõenäosus terve nahaga pääseda on suurem kui muidu.

loomulikult pole ka püstol paha aga paljudel on loa taotlemine keeruline nng hoidmisluba ei ole sama mis kandmisluba. eks saab miilitsalt nätaka ka sellise asja eest aga see nätakas on ikka kergem kui loata tulirelva puhul ning kui korralik poiss oled siis ei saa miili-onud teadagi, et sul selline skinheadi kihlasõrmus taskus on.

PS! otse loomulikult pole see minu oma ja mul pole ainugi kelle oma see ons est ma leidsin selle pildi netis tuhnides.


PPS! kes jagab midagi metallivalust? mul oleks vaja üks pliist kobakas vormiks teha ja selle asemele alumiiniumist asi valada :wink:
kapralheinz
Liige
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juun, 2005 22:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kapralheinz »

Ära osta püstoli!!!
Slinky
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 13 Apr, 2005 21:20
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Slinky »

ma soovitaks glock'i kui pätt ligi tikub paned kuuli mõlemasse jalga ja paned putku....on aga ka selliseid juhtumeid kus 9mm ei tee vastasisikule sittagi, alles oli selline juhtum ameerikas kus panka röövinud isikud tapsid mitu politseiniku ja haavasid veel mitmeid, niikaua kuni politsei ligidal olevast relvapoest m16 vm muu suurema kaliibriga relva tõid ja röövlitele kuuli pähe kihutasid. Mul oli artikkel ka kuskil netis sellest aga hetkel pole aega infot otsida....neid juhtumeid on muidugi veel veel...
Kasutaja avatar
man21
Liige
Postitusi: 822
Liitunud: 01 Juun, 2005 13:34
Kontakt:

Postitus Postitas man21 »

No muidugi, kui tullakse kuulipritsi voi kahuriga, siis pole pystoliga , midagi teha, kui siis ainult varjuda
Ela täiel rinnal ja kui kord kooled, siis ära kahetse elatud elu!
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

Slinky kirjutas:...tapsid mitu politseiniku ja haavasid veel mitmeid, niikaua kuni politsei ligidal olevast relvapoest m16 vm muu suurema kaliibriga relva tõid...
kuule, kas M-16 on suurema kaliibriga kui 9mm?
Medusa
Liige
Postitusi: 860
Liitunud: 21 Jaan, 2005 10:04
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Medusa »

Kui mitte väga tõsiselt võtta, siis heaks taskurelvaks on MP5K, mõnus sobiv kaliiber koos paraja salvemahutavusega ning täisautomaatse lisaboonusega. Kui tõsiselt võtta, siis Colt.45 ning õppegranaat on heaks vihjeks.
Martään
Liige
Postitusi: 266
Liitunud: 10 Nov, 2004 16:40
Kontakt:

Postitus Postitas Martään »

Heheh... :lol:

Olgem normaalsed, suvel palavaga ei paiguta sa enda lühkaritesse küll ühtegi kolti ega õppegranaati.
Talvel külmaga võib olla tõesti misiganes seal vatijope all, kuid suvel jätad enda suured koldid ja misiganes koju.

Parem väike relv taskus, kui suur relv seal, kus sa teda kätte ei saa.

http://www.hk94.com/hk/New_CCW_gun-t15594.html
Medusa
Liige
Postitusi: 860
Liitunud: 21 Jaan, 2005 10:04
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Medusa »

Relva hoidmiseks saab kasutada ka kõhukotti (taoline, nagu turistil, aga selle vahega, et kotis on ka kabuur - küljelt ligipääsetav ning mugav). Jahipaunas on selliseid ka müügil olnud, kuhu mahub CZ75B ilusasti ära ja jääb rahakoti jaoks ruumi ka üle. Ei ole vaja kanda relva a'la "Mexican style".
fireman
Liige
Postitusi: 463
Liitunud: 07 Mai, 2005 11:46
Asukoht: põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas fireman »

No kas kellelgi tõesti on elu nii ohus,et peab relva avalikus kohas kaasas kandma?Mida sellega seal teha kui kasutada nagunii ei või ja relva olemasolek kisub vägagi seda kasutama.Et ei tekiks seda kiusatust ,soovitan siiralt see relv muretsemata jätta ja seda eriti veel sellisel mehel kes ei tea mida osta.Relva kasutan vaid oma pere ja kodu kaitseks,juhul kui tekib vajadus ja kaasaskandmiseks pole vaja seda!Seda enam kui igasugused siidikäpad hakkavad neid lihtsalt kurjategijatele ära jagama,pannes nii ohtu kõik inimesed.Tuli pikk jutt aga loodetavasti arusaadav.
Muideks lahe foorum on see :)
Martään
Liige
Postitusi: 266
Liitunud: 10 Nov, 2004 16:40
Kontakt:

Postitus Postitas Martään »

Siidikäpad enamuses relvi ei soeta. Need, kes ikka teavad, et ei suuda teist inimest maha lasta, need vaevalt, et hangivad.
Relva kasutada ikka tohib, pead ainult teadma reegleid ja seda, mida ise teha.
Kuritegevusega on selline huvitav lugu, et vahet pole, kui turvalises ümbruskonnas elad, kuritegevus leiab tee kõikjale.

Eriti tänapäeval, kui me kõik kõnnime ringi 20 000 krooniste läpakate, hinnaliste muusikainstrumentide, mitmetuhandekrooniste telefonidega jne jne.
Ning siis samas leidub igal sammul rullnokke, skinheade, narkareid ja muidu pätte ning metsikuid koeri.

Kuidagi kindlam tunne on tänavatel kõndida, kui on olemas mingisugune võimalus ennast kaitsta. Isegi kui seda võimalust kunagi kasutama ei pea.

Vaba inimene - kandku relva, kui tahab.
Kes ei taha, ei kanna.
Tony
Liige
Postitusi: 114
Liitunud: 08 Juul, 2005 7:34
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Glock 19 kogemused

Postitus Postitas Tony »

Palun sekkuda keskutellu inimestel,kel on kogemused Glock tüüpi püstoliga.
Nimelt oman Glock 19 mudelit.Kiitvat niipalju,et ei tee tõrkeid,lihtne hooldada,piisavalt väike selle padruni kohta(hea kanda).Need kiidusõnad on mu oma kogemuste põhjal,lisaks ka need head omadused,mida vastav kirjandus väidab.
On ka miinuseid.
Nimelt viisin relvameistri juurde - sälk kelgul oli liiga ümar.Kui lasin salve tühjaks,kelk ei lukustunud taha.Nüüd sai korda peale käiamist.
Relva raputades lööknõel kilksub sees(mingi vaba liikumine).
Ka salv pisut loksub all.
Kui need pisiasjad kõrvale jätta,on tegemist ikkagi hea relvaga.
Palun rääkige enda kogemustest.Kui palju hooldada?Tüüpvead?
Glocki raud on legendaarse vastupidavusega,kas sama kehtib ka selle plastikust raami kohta?
Rahuaega hoiab relv
Kasutaja avatar
Vabadus
Liige
Postitusi: 305
Liitunud: 23 Apr, 2005 12:38
Asukoht: Lõunas
Kontakt:

Postitus Postitas Vabadus »

No see teema on küll nüüd natukene vales kategoorias.
Muidu minu poolt nii palju, et kui mina sellega lasin. Paar kuud tagasi, siis mulle ei meeldinud see, sest ma ei tabanud nii hästi nagu vana hea Makaroviga. Aga midagi tohutut halba kah ei hakka ütlema. Mugav on muideks ta küll.
Tony
Liige
Postitusi: 114
Liitunud: 08 Juul, 2005 7:34
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tony »

Siin jääks sõelale Glock 19 ja Walther P99.Mina eelistaks Glocki - lihtne töökindel,mugav ja vastupidav relv.Ise oman ka seda.
Rahuaega hoiab relv
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Kodu kaitseks piisab ka õhupüssist. :)
Mul sõbera (elab eramajas, aed on madal, mõnes kohas pole ollagi) aiast käivad vahel harva mingid rullnoxid läbi kõrvalk aeda. Sõber juhtus ükskord trepil seisma, õhupüss juhtumisi käes.b Rullnox tõstis kohe relva nähes käed üles ja hakkas paluma, et teda maha ei lastaks. :lol: :lol: :lol:
Kasutaja avatar
Reinhold
Liige
Postitusi: 91
Liitunud: 14 Juun, 2005 10:46
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Reinhold »

Kui rünnak on ettekavatsetud, ei jõua seda, mida iganes marki tukki välja tõmmata, olgu see siis tongikas või Glock. Tuttavale löödi peale pangaautomaadis käiku selja tagant kõva asjaga pähe, kusjuures päeval ja kesklinnas.Meeldiv üllatus sai osaks röövlitele, kui ärahiivatud mapist leiti peale raha ka Glock. asi nimelt toimub sekunditega, ja lootes kaaskodanike abile, njah... :(
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist