9mm püstol - millist valida?

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Vasta
Kasutaja avatar
AddressUnknown
Liige
Postitusi: 237
Liitunud: 19 Juun, 2008 17:47
Kontakt:

Postitus Postitas AddressUnknown »

:shock: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

õige küll, voolujooneline relv nimelt omab visates suuremat täpsust.....
1919
Liige
Postitusi: 58
Liitunud: 17 Aug, 2009 18:32
Kontakt:

Postitus Postitas 1919 »

CZ 75 arendused on ilusad ja head, aga kes tahaks endale koju tshehhi asja - ei kujuta ette. Vaadake, mis nad meie leegionäridega tegid! Vene Vikingid jne. on ka ilusad relvad - kes aga tahaks endale koju vene asja - relva veel liiatigi?! Jälle ei tule kõne alla. Beretta 92 on ilus relv - kah kuidagi võõras kobakas. Ega see sõna Itaalia ka ei kõla kuigi hästi, olgem ausad. Glock on inetu mis hirmus - valus lihtsalt vaadatagi. Sig Sauerite päästikukaitse on jälle kole nagu majakas. Walther P99 - naturaalne jäledus välimuselt. HK USP oleks loogiline valik, aga uskumatult ebakäepärase käepidemega. HK P2000 olen vaadanud, teine asi, et jääb salve maht practicali jaoks väheseks. Ega ta ongi raske valik - ühest küljest ei tahaks masu ajal kahte püstolit osta (ükski on palju!), aga kandmiseks ja practicali jaoks lausa peaks kaks erinevat relva olema, tundub. Mina ostaks oma peaga USP-i practicaliks ja P2000 või äärmisel juhul USP Compacti kandmiseks. Või kui rahakotti vaadata, siis õigupoolest ostaks kandmiseks PM-i ja practicali teeks aeruga. Olekski rahu majas. Hundid söönud ja hundid terved vähemalt...
raits123
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 17 Aug, 2009 20:47
Asukoht: Kärdla
Kontakt:

Postitus Postitas raits123 »

soovitaks PMi kuna on kerge, odav, ja ei näe ka kõige hullem välja, moon on odav, palju varuosi ja eesti politsei vahettab varsti oma relvad välja ja siis tuleb täielikult odavad hinnad ja palju varuosi

soovitan kuna olen ise paar lasku lasnud klassivenna isa omaga :roll:
1919
Liige
Postitusi: 58
Liitunud: 17 Aug, 2009 18:32
Kontakt:

Postitus Postitas 1919 »

Mis tal selle PM-iga teha, ta otsib practicali jaoks 9 mm püstolit. PM salv on väike ja moon teine. PM-i muide kiidavad USA foorumeis enesekaitserelvana taevani. Küll meeldib, et on hea õhuke varjatud kandmiseks, moon odav ja töökindel jne.
1919
Liige
Postitusi: 58
Liitunud: 17 Aug, 2009 18:32
Kontakt:

Postitus Postitas 1919 »

Unustasin lisamata põhiteema - PM näeb hea välja tõepoolest, kuigi/sest välimus on varastatud. Soetaks ühe siukese küll detsembris. Varem pole raha.
Kasutaja avatar
alo
Liige
Postitusi: 390
Liitunud: 23 Dets, 2003 9:41
Asukoht: Virumaa
Kontakt:

Postitus Postitas alo »

raits123 kirjutas: eesti politsei vahettab varsti oma relvad välja ja siis tuleb täielikult odavad hinnad ja palju varuosi
Kust Sul selline info, et väljavahetatavad PM'id vabaturule lastakse? Küllap lähevad sama teed, mis EKV Makarovid (mingi video käis ka läbi siit kunagi).
1919
Liige
Postitusi: 58
Liitunud: 17 Aug, 2009 18:32
Kontakt:

Postitus Postitas 1919 »

Lastakse purustajast läbi muidugi.
Kasutaja avatar
Uku
Liige
Postitusi: 169
Liitunud: 22 Apr, 2009 23:51
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas Uku »

1919 kirjutas:Mis tal selle PM-iga teha, ta otsib practicali jaoks 9 mm püstolit. PM salv on väike ja moon teine. PM-i muide kiidavad USA foorumeis enesekaitserelvana taevani. Küll meeldib, et on hea õhuke varjatud kandmiseks, moon odav ja töökindel jne.
Tokarev on veel õhem, lisaks veel tükike ajalugu. Kurat, kus mulle TT33 läheb peale. Sain teda Tõnu juures näppida ning lasta - ülimalt mugav käes hoida. Täpsusega on lood nagu vanematel relvadel ikka. Nendega pead ikka ÕPPIMA laskma, mitte nagu näiteks Glockiga - kuhu sihid, sinna umbes ka läheb.
Oehh, see neetud MASU. Lootsin, mis ma lootsin, kuid töö sai varakult otsa ning mingite kopikatega korralikku relva ei soeta ega üleval ei pea!
Tuleb oodata sügist, äkki läheb paremaks. Isu pole kuskile kadunud, lihtsalt üks pisike probleem tekkis - rahaprobleem.
Külmavereliselt ja vapralt kaitseb eestlane oma kodumaad!
USP
Liige
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:19
Kontakt:

Postitus Postitas USP »

Ehk ei peakski püstolit ostma vaid hoopis mõni AK derivaat? Sama raha eest saad palju rohkem püssi. Kui Saiga kaba kokku murda, on seda ka enesekaitseks hea varjatult jope all kanda :wink:
Tegevusraadiusest ei maksa mitte rääkidagi. Kohe hoopis teine tera :D
Kasutaja avatar
Uku
Liige
Postitusi: 169
Liitunud: 22 Apr, 2009 23:51
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas Uku »

kelguga poiss kirjutas:Ehk ei peakski püstolit ostma vaid hoopis mõni AK derivaat? Sama raha eest saad palju rohkem püssi. Kui Saiga kaba kokku murda, on seda ka enesekaitseks hea varjatult jope all kanda :wink:
Tegevusraadiusest ei maksa mitte rääkidagi. Kohe hoopis teine tera :D
Geniaalne idee - uus Rambo Eesti tänavatel :)
Külmavereliselt ja vapralt kaitseb eestlane oma kodumaad!
raits123
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 17 Aug, 2009 20:47
Asukoht: Kärdla
Kontakt:

Postitus Postitas raits123 »

http://www.epl.ee/?artikkel=281425

siit sain
ja all kirjas ka nii üht ja teist mida pole enne märganud: Kuni 2000 krooni maksvad püstolid võib müüa
mutionu
Liige
Postitusi: 1467
Liitunud: 08 Nov, 2005 15:52
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas mutionu »

Isiklikuks valikuks osutus Glock 17 Pro. Visuaalne ilu on relva juures see kõikse päramine asi, vähemalt minu jaoks. Esmatähtis on ikka see, et pauk tuleks, soovitavalt muidugi, et ka sihitu pihta.
Pro juures imponeerisid just triitiumsihikud, kuramuse hästi on pimedas näha ning nagu teada, on meil enamuse ajast pime. Samuti oli hind nö "optimaalne". Glock 19 -st loobusin kuna käepide ei istunud(natuke lühem kui 17 -l).
Uut vene riista ei julge nagu osta(kvaliteet kõikuv ja jupid kallid), muud lääne asjad aga jälle kallivõitu. Glocki on ka selle omanikud kiitnud.
17 Pro on varjatud kandmiseks küll tiba ebamugavam kui 19 kuid kui tavaline salv alla panna siis pole nagu vigagi.
Ise olen rahul ja, nagu teada, on see kõige tähtsam. :)

PS!
TT ostmisest täitsa mõtlen, tundub tore riist olevat.
Kasutaja avatar
Gfreak
Liige
Postitusi: 562
Liitunud: 11 Jaan, 2007 18:05
Kontakt:

Postitus Postitas Gfreak »

Miks teil küll nii lõbus võib olla? Tahan, ostan TT, tahan ostan AK, tahan ostan soomuki. AGA MA TAHAN JU KA!!!!!!

Ja kõige tipuks tuleb enne veel maailma lõpp kui mul mingigi lootus on...
Masendav. :roll:
1919
Liige
Postitusi: 58
Liitunud: 17 Aug, 2009 18:32
Kontakt:

Postitus Postitas 1919 »

"Tokarev on veel õhem, lisaks veel tükike ajalugu. Kurat, kus mulle TT33 läheb peale. Sain teda Tõnu juures näppida ning lasta - ülimalt mugav käes hoida. "

TT ja nagaaniga mõrvati Katõnis jpm. kuklalaskudega inimesi augu ääres. Tore ajalugu küll! Mina ei taha küll kumbagi omale koju.
1919
Liige
Postitusi: 58
Liitunud: 17 Aug, 2009 18:32
Kontakt:

Postitus Postitas 1919 »

"Visuaalne ilu on relva juures see kõikse päramine asi, vähemalt minu jaoks."

Veab sul siis!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist