Bushmaster ACR / Magpul MASADA

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4871
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Postitus Postitas Gideonic »

Natukene OT aga ei tahtnud uut teemat teha. Nimelt järgnevalt lingilt on näha, et kasutataske relva, mida minu teadmist mööda väga laost välja võetud ei ole ...

http://www.mil.ee/~fotek/gallery/view_p ... 739&id=aak

Kas AK-4'ad ja Galilid on nii sarad et juba otsitakse laost M-16'ed välja, või on neile lihtsalt sobivat moona lõpuks ostetud ? :)
Kasutaja avatar
Gfreak
Liige
Postitusi: 562
Liitunud: 11 Jaan, 2007 18:05
Kontakt:

Postitus Postitas Gfreak »

Aga see pole ju a1? Vähemalt mulle paistab nii.
Kilgore
Liige
Postitusi: 272
Liitunud: 11 Sept, 2007 12:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kilgore »

Mul selline ketserlik mõte, et "kaitsjatele" anti hoopis airsofti relvad? Kui teisi pilte vaatate, siis seal ju "ründajatel" maskid ees. Lisaks, lingitud pildil on laesäär miski teibiga kokku tõmmatud - haiseb hirmsasti plastiku järgi see värk ;)
mongol
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mongol »

Võin üpris täpselt rääkida, millega tegu on.

Marui M16A2 airsofti relv.

Kasutame Vahipataljonis neid just analoogsete harjutuste käigus, kus vahemaad on suhteliselt lühikesed (ehk siis airsoft toimib efektiivselt), peale linnalahingu ka SP-erialaõppes.
Paukmoonaga on hea ja tore teha erinevaid harjutusi, aga kui kõhus kraabib teadmine, et kui sa ei kata, siis sõber-lahingpaariline saab haiget - vot see paneb mehed mingil põhjusel palju korrektsemalt sõduri põhioskusi rakendama ;)


Ja maskid on vajalikud, sain sellesamale harjutusele vastutegevust tehes mõnusa maasika põse peale (enda lollusest). Maskid olid ees linnalahinguõpet läbival üksusel, st "ründajatel". Meie vastastena kasutasime airsofte.

Teibitud relva kohta ütlen niipalju, et meil kasutuses olevad relvad on suhteliselt vanad ja paljunäinud. Kõik asjad kuluvad, kui neid kasutada intensiivsemalt kui teevad seda ainult pühapäeviti softi mängivad tegelased.
professional retard
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist