www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 15 Dets, 2019 0:39

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 291 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Deaktiveeritud relva omamine
PostitusPostitatud: 30 Juul, 2012 14:15 
Eemal
Uudistaja

Minul oli plaanis osta AK 74 deaktiveeritud. Tükk aega otsisin taga. Kas keegi oskab öelda kus saaks võimalikult odavalt sellise relva. Sooviks seinale riputada. Tänan

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

PostitusPostitatud: 30 Juul, 2012 14:24 
Eemal
Liige

Alles paar kuud tagasi oli teema üleval, katsu üles leida, vaata kasvöi minu postituste arhiivi!

Üles

PostitusPostitatud: 30 Juul, 2012 14:49 
Eemal
Liige

assa kirjutas:
Minul oli plaanis osta AK 74 deaktiveeritud. Tükk aega otsisin taga. Kas keegi oskab öelda kus saaks võimalikult odavalt sellise relva. Sooviks seinale riputada. Tänan

http://www.zib-militaria.de/epages/61431412.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61431412/Products/10060

Üles

PostitusPostitatud: 01 Aug, 2012 15:52 
Eemal
Uudistaja

tänan

Üles

PostitusPostitatud: 02 Aug, 2012 1:09 
Eemal
Liige

Ka siis,kui leidrelval on olulised osad,saab selle tagasi.Seadus on selline :D .Inimesed lihtsalt ei saa seadusest aru :cry: .Aga see Vicers tegi veelkord ajalugu.Ja teeb veel.No vaatasin siis seda ,mis asjast järel on.Peale " museoloogide" hoole all olemist. Paha oli vaadata.Ausalt. Aga nüüd on asi juba brittide hoole all.Jääb üle ainult loota,et seal enam asja ei lõhuta ega detaile ei varastata.Kui nüüd on mõni julgem mees,siis võiks öelda milles see Dreving siis lõpuks süüdi oli?.Kui aus olla siis ma alguses arvasin,et ikka on,Nüüd enam nii ei arva.Paluks mitte peksma hakata.Mulle lihtsalt ei meeldi...........

Üles

PostitusPostitatud: 02 Aug, 2012 15:37 
Eemal
Liige

viewtopic.php?f=25&t=12283&hilit=toonela&start=15 Siin kõik ilusti kokku võetud ja usun , et rohkemat pole öelda vaja !

Üles

PostitusPostitatud: 03 Aug, 2012 11:01 
Eemal
Liige

Zuslik kirjutas:
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=25&t=12283&hilit=toonela&start=15 Siin kõik ilusti kokku võetud ja usun , et rohkemat pole öelda vaja !

Jaa-jaa töesti ei ole vaja !
Kui keegi midagi väidab, peab ta ka oma väite toeks esitama töendid !
Vöibolla jah Dreving leidis selle kuulipilduja soost, aga foorumi administraator, selle asemel, et töendid letti laduda ja kriminaalasi algatada (postitused+ jutu tunnistajad !) hakkas "karistavat kätt" mängima !
Ehk Eesti vabariik jäi kuulipildujast ilma tänu selle foorumi lollide nöiajahile! :wall:
Ärge mind ka tuleriidale heitke! :cry:

Üles

PostitusPostitatud: 03 Aug, 2012 16:20 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

ivanorav kirjutas:
Ärge mind ka tuleriidale heitke! :cry:

Ja miks mitte? Lolli juttu ajavad inimesed ikka aeg-ajalt sinna jõuavad...

Ei ole mina mingit nõiajahti korraldanud ega kellegi kuulipildujat jahtinud.

Ei tegele ka kriminaalasjade algatamisega (mille eest, üldse ma selle algatama oleks pidanud?) ja muu sellise jamaga.

Dreving muutis tagantjärele oma postitusi, kui talle selgeks sai, et asi jamaks hakkab minema, kuid see ei muuda olematuks tema tegusi. Ning nende tegude eest ta siit ka oma bänni sai.

Kuigi nüüd on jälle selle va "prokuröri" varjunime all siia tagasi hiilinud. Pole seda kasutajat tal viitsinud veel ära bännida, sest seni ta selle all siin eriti midagi õiendanud pole. Ja küllap ta siis teeks varsti jälle mingi uue kasutaja jne...

Mis aga puutub sellesse, et miks jäi EV sellest kuulipildujast ilma, siis selle põhjuseks on ikka Ville Drevingu enda teod nüüd juba hea mitme järjestikuse aasta jooksul. Alates relva leidmise asjaolude varjamisest jne.

Ei maksa siit kusagilt kõrvalt mingeid olematuid "süüdlasi" otsima hakata...

Üles

PostitusPostitatud: 03 Aug, 2012 20:55 
Eemal
Liige

LAEN:
Ei ole mina mingit nõiajahti korraldanud ega kellegi kuulipildujat jahtinud.Ei tegele ka kriminaalasjade algatamisega (mille eest, üldse ma selle algatama oleks pidanud?) ja muu sellise jamaga.

Dreving muutis tagantjärele oma postitusi, kui talle selgeks sai, et asi jamaks hakkab minema, kuid see ei muuda olematuks tema tegusi. Ning nende tegude eest ta siit ka oma bänni sai.

IVAN:

Just need ongi väited, mis vajavad töestamist !
Öigusteaduses nimetatakse sellist tegevust Inkvisitoorseks kohtumenetluseks !

Miks minu kaalukauss kaldus Drevingu poolele?

1. Väida väite otsa!
2.Asitöendite hävitamine/varjamine/tegevusetus.
3.Endale karistamise öiguse vötmine!
4. Vastaspoole mitte ära kuulamine !

Kas me oleme töesti keskaega tagasi jöudnud?
Drevingul on dokumendid ja vöidetud menetlus, aga mis Türgil on ?
Väited-väited-väited!

Viimati muutis ivanorav, 03 Aug, 2012 21:11, muudetud 1 kord kokku.

Üles

PostitusPostitatud: 03 Aug, 2012 21:11 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Ivan, Sa vist ei saa hästi aru, kus ruumis Sa praegu tegutsed.

Foorumi reeglid
viewtopic.php?f=55&t=903

Loe need läbi ja tule siis tagasi. Lugemiseks aega 1 nädal.

Terv

Toomas

Üles

PostitusPostitatud: 13 Aug, 2012 0:21 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

kuidas seadus reguleerib neid asju ... kui leian metsast relva millel puudub lukk ja mis on roostes ja temaga ei saa lasku sooritada? või kui on relv komplektne kuid ka roostes N lukk roostetanud kinni ja üksi detail ei liigu?
Kas ma võin selliseid asju vabalt omada? või kui on ainult relva raam ilma luku ja vintrauata?

Üles

PostitusPostitatud: 13 Aug, 2012 7:56 
Eemal
Uudistaja

Minu kui ebapädeva inimese arvamus. Meie elame AS EESTI kus kõik on müüdav ja ostetav. Ettearvamattu on see. Arvan ,et kui tahetakse kiusata siis mingi ekspert kirjutab ,et seda relva olulist osa on võimalik taastada jne. Minu sõbral on täiesti toimivad relvad. Salaja ta vaatab ja nokitseb nende kallal. MIna otsustasin osta deaktiveeritud relva saksamaalt kuid loobusin.

Ärgem olgem kurjad teineteise vastu

Üles

PostitusPostitatud: 13 Aug, 2012 8:06 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

:roll:

Stellung halten und sterben!!

Viimati muutis hillart, 22 Okt, 2013 14:14, muudetud 1 kord kokku.

Üles

PostitusPostitatud: 13 Aug, 2012 9:56 
Eemal
Liige

hillart kirjutas:
Tsiteeri:
... Minu sõbral on täiesti toimivad relvad. Salaja ta vaatab ja nokitseb nende kallal. ...

Noh, nii! :shock: Nüüd üks mees otsustas oma vaimu- ja füüsilist jõudu proovile panna, sest õige peatselt saavad tal näpud sahli vahel olema. Kõva mees, midagi pole öelda. Kas aga ka nii kõva, nagu ise endast arvab? :roll:

Aga vaata mehe postituse viimast lauset!
Sellega võtab ta juba eos kroonumeestelt nii sahtli kui ka muud relvad peost! 8)

Üles

PostitusPostitatud: 13 Aug, 2012 10:32 
Eemal
Liige

renx90 kirjutas:
kuidas seadus reguleerib neid asju ... kui leian metsast relva millel puudub lukk ja mis on roostes ja temaga ei saa lasku sooritada? või kui on relv komplektne kuid ka roostes N lukk roostetanud kinni ja üksi detail ei liigu?
Kas ma võin selliseid asju vabalt omada? või kui on ainult relva raam ilma luku ja vintrauata?

Sa võid omada ilma loata tulirelva osi, mis ei ole relva olulised osad. Tulirelva olulised osad s.t osad, mille omamiseks on vaja luba, on: terviklik lukk (luku osa omamiseks ei pea luba olema), vintraud ja revolvri trummel. Seega näiteks vintpüssi lukukoda on loavaba ese ja seda võivad kõik ja igaüks vabalt omada.

Metsast leitud roostes relvade osas ühtset lihtsat vastust ei ole. Kõige kindlam on alati need (siis olulised osad) politseile ette näidata ja kui tunnistatakse laskekõlbmatuks, siis saad endale jätta. Vastasel juhul on alati see risk, et sinu arvates on asi lõplikult roostes ja laskekõlbmatu aga ekspert arvab teisiti ja ongi jama majas.

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 291 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: