www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 15 Dets, 2019 23:27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 108 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Punatäpp VS Hologramm sihik
PostitusPostitatud: 07 Veebr, 2019 2:39 
Eemal
Uudistaja

EE artikli
https://ekspress.delfi.ee/elu/kaitsevae ... d=85235149
kommentaaride hulgast leidsime alloleva postituse ja ei saa mitte vaiki olla...

sang
2019-02-06 16:08:43
LMT võitis konkursi ainult selle tõttu, et eksperimentaal-faasis olevad gaasikolviga LMT relvad olid varustatud kõikse odavama, valdavalt harrastajatele ja airsofteritele mõeldud “Made in China“ tüüpi kraamiga...
Paarisaja eurosed valdavalt airsofterite poolt kasutust leidvad Holosuni sihikud, mõne-eurosed püstolkäepidemed ja paarikümneeurone kaba...
Kui see valdavalt airsofteritele mõeldud odav ja mittekvaliteetne kraam oleks kõik asendatud sobiliku kvaliteetse toodanguga, oleks LMT relvade hind tulnud ka mängatavalt kõrgem LMT poolt hankel pakutust...

airsofteritele mõeldud, airsofterite poolt kasutust leidvad, airsofteritele mõeldud...
Selleks, et miski tõeks muutuks, on seda vaja korrata oluliselt rohkem kui kolm korda ühes väikeses kommentaaris!

Arusaamatu, kust on võetud seos airsofti ja Holosuni vahel...
Rääkides Eestist, siis kuna meie kaupluse klientide seas on ka üksjagu airsoftijaid ja oleme Holosuni esindajad Eestis, siis omame päris head ülevaadet Holosun sihikute kasutajatest.
Jah, sihikuid on soetanud ka airsoftijaid, kel on ressurssi kvaliteetsema varustuse tarvis. Aga müüdud sihikute kogusest on see üsna väike osa.
Ülejäänud airsoftimaailma osas meil ülevaade puudub. Teades aga koguseid, mis on kasutuses erinevate riikide relvajõududes, siis päris kindlasti ei ole väide "valdavalt airsofteritele mõeldud" adekvaatne.
Guugeldades HOLOSUN, kui palju leiab seoseid airsoftiga ?

Või on see vihje meile kui airsoftipoele (või isegi mänguasjade poele)? On ette tulnud ka varem, et "tõsised tegijad" on üritanud meid selliste väidetega parketikõlbmatuna näidata.
Airsofti toodete müük kogu meie tegevuses moodustab suhteliselt väikese osa ja on aasta-aastalt vähenenud (muude suundade tõusu taustal). Peamised kliendid on KV, KL, Politsei, Päästeamet, Vanglad jm. ametid.

Lp. sang
Kuna kommentaar on kirjutatud üsna kindlas kõneviisis, siis paistate olevat väga hästi informeeritud.
Ehk valgustate, millistele allikatele teie väited tuginevad ?

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

PostitusPostitatud: 07 Veebr, 2019 5:16 
Eemal
Liige

Punatäpi saab AliExpressist kätte 10-15 euroga, transport heal juhul tasuta. Ise proovisin kunagi õhkrelval, toimis, aga täpp polnud minu jaoks piisavalt paigal, samas ei oleks saanud öelda et kvaliteet ka saast oleks. Meil üks kütt kasutab sarnast sileraudsel, tegi suuruluki katse nagu nalja ära. Nii et paarisaja eurost sihikut ma siiski odavaks kraamiks ei nimetaks, pealegi, airsofti puhul tundub see mõttetuna, järgmiseks monteerikse selline painball relvadele ka?

Üles

PostitusPostitatud: 07 Veebr, 2019 10:04 
Foorumil
Liige

Ma ei näe küll erilist loogikat selles kui kellegi punatäpp on kallim kui mingi plastist airsofti relv, millel seda kasutatakse. Ise olen lasknud õhupüsse, millel paarikümneeurosed punatäpid peal. Igati adekvaatne selleks otstarbeks. Ei näe mingit erilist põhjust, miks keegi peaks järsku paarisajaeurost Holosuni nende asemel kasutama.

Kõrvalteemaks natukene fooliumimütsi värki kah - kas ainult mulle jääb mulje, et kes iganes selle kommentaari EE artikli all kirjutas, kasutas ilmselt sihilikult ühe siinse akf-i nime. Sang on relvateemas väga aktiivselt üritanud asjakohast informatsiooni esitada ja valeväiteid ümber lükata. Nüüd järsku paneb keegi täpselt sama nimega sellise hävitava kommentaari sama teemat käsitleva artikli alla. Ei saa ju puhas kokkusattumine olla. Keegi trollib ikka täiega...

Üles

PostitusPostitatud: 07 Veebr, 2019 11:20 
Eemal
Liige

Relvad_ee kirjutas:
EE artikli
https://ekspress.delfi.ee/elu/kaitsevae ... d=85235149
kommentaaride hulgast leidsime alloleva postituse ja ei saa mitte vaiki olla...

sang
2019-02-06 16:08:43
LMT võitis konkursi ainult selle tõttu, et eksperimentaal-faasis olevad gaasikolviga LMT relvad olid varustatud kõikse odavama, valdavalt harrastajatele ja airsofteritele mõeldud “Made in China“ tüüpi kraamiga...
Paarisaja eurosed valdavalt airsofterite poolt kasutust leidvad Holosuni sihikud, mõne-eurosed püstolkäepidemed ja paarikümneeurone kaba...
Kui see valdavalt airsofteritele mõeldud odav ja mittekvaliteetne kraam oleks kõik asendatud sobiliku kvaliteetse toodanguga, oleks LMT relvade hind tulnud ka mängatavalt kõrgem LMT poolt hankel pakutust...

airsofteritele mõeldud, airsofterite poolt kasutust leidvad, airsofteritele mõeldud...
Selleks, et miski tõeks muutuks, on seda vaja korrata oluliselt rohkem kui kolm korda ühes väikeses kommentaaris!

Arusaamatu, kust on võetud seos airsofti ja Holosuni vahel...
Rääkides Eestist, siis kuna meie kaupluse klientide seas on ka üksjagu airsoftijaid ja oleme Holosuni esindajad Eestis, siis omame päris head ülevaadet Holosun sihikute kasutajatest.
Jah, sihikuid on soetanud ka airsoftijaid, kel on ressurssi kvaliteetsema varustuse tarvis. Aga müüdud sihikute kogusest on see üsna väike osa.
Ülejäänud airsoftimaailma osas meil ülevaade puudub. Teades aga koguseid, mis on kasutuses erinevate riikide relvajõududes, siis päris kindlasti ei ole väide "valdavalt airsofteritele mõeldud" adekvaatne.
Guugeldades HOLOSUN, kui palju leiab seoseid airsoftiga ?

Või on see vihje meile kui airsoftipoele (või isegi mänguasjade poele)? On ette tulnud ka varem, et "tõsised tegijad" on üritanud meid selliste väidetega parketikõlbmatuna näidata.
Airsofti toodete müük kogu meie tegevuses moodustab suhteliselt väikese osa ja on aasta-aastalt vähenenud (muude suundade tõusu taustal). Peamised kliendid on KV, KL, Politsei, Päästeamet, Vanglad jm. ametid.

Lp. sang
Kuna kommentaar on kirjutatud üsna kindlas kõneviisis, siis paistate olevat väga hästi informeeritud.
Ehk valgustate, millistele allikatele teie väited tuginevad ?

Delfi kommentaator ja siinse foorumi kasutaja on kaks täiesti erinevat isikut. Viidatud kommentit ei ole mina kirjutanud, ei toeta selle sisu, olen hoopis vastupidisel seisukohal. Delfikommentaaris esitatavad väited on lihtsalt valed. Hankel relval olnud varustus (sh sihikud) vastavad MIL-standarditele ning kõigi pakkujate esitatud varustus on omavahel võrreldav, st üks pakkujatest ei ole võrreldes teistega pakkunud kräppi.

Üles

PostitusPostitatud: 07 Veebr, 2019 11:22 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Tsiteeri:
Sang on relvateemas väga aktiivselt üritanud asjakohast informatsiooni esitada ja valeväiteid ümber lükata. Nüüd järsku paneb keegi täpselt sama nimega sellise hävitava kommentaari sama teemat käsitleva artikli alla. Ei saa ju puhas kokkusattumine olla. Keegi trollib ikka täiega...

Just.
"kõikse odavama" ei ole mitte akf sang kirjastiil. Siinse agenda ja EE kommentaariumi agenda võrdlusest rääkimata.

Ja tundub, et artikleid kommenteeriv sang on küll agar milneti lugeja, kuid selle nime alt kommenteerinud läbi aegade ainult sellel ühel korral (kodanik "sang" kommentaare teistele artiklitele internetis ei õnnestunud kiiruga leida), mis teeb vähetõenäoliseks võimaluse, et see nimi on juhuslikult valitud ja kokkusattumus on samuti juhuslik.

* On veel väga väike võimalus, et EE kommenteerija "sang" võttis selle kasutajanime siit (sai inspiratsiooni): http://www.kmin.ee/et/strateegilise-kom ... ni-osakond , mitte milnetist. 8)

Edit: akf sang jõudis juba vahepeal ette :D

Edit2:
Kui panna kiire analüüsi käigus kokku n.ö. "agenda" ja sõnakasutus "kõikse", siis viimasega on siin ärabännitutest silma jäänud kunagine kasutaja asiootus>kallek>zoho 8)

Üles

PostitusPostitatud: 07 Veebr, 2019 13:59 
Foorumil
Liige

Tsiteeri:
Kui panna kiire analüüsi käigus kokku n.ö. "agenda" ja sõnakasutus "kõikse", siis viimasega on siin ärabännitutest silma jäänud kunagine kasutaja asiootus>kallek>zoho 8)

Tundub tõesti nii. Sinna nimekirja võid veel viimase pseudonüümi "ervin" lisada. Tüübil paistab mingi haiglane kinnisidee olevat. Huvitav oleks teada kas tegu on mingi vandenõuteoreetikust "patrioodi" või lihtsalt "palgalisega".

EDIT:
Nõustun Kriku seisukohaga. Aitab praeguseks sellest teemast.

Viimati muutis nimetu, 07 Veebr, 2019 14:06, muudetud 1 kord kokku.

Üles

PostitusPostitatud: 07 Veebr, 2019 14:01 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

nimetu kirjutas:
Huvitav oleks teada kas tegu on mingi vandenõuteoreetikust "patrioodi" või lihtsalt "palgalisega".
Mind näiteks ei huvita. Teen ettepaneku trolli tähelepanuvajadust ignoreerida.

Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.

Üles

PostitusPostitatud: 07 Veebr, 2019 17:28 
Eemal
Liige

nimetu kirjutas:
Ma ei näe küll erilist loogikat selles kui kellegi punatäpp on kallim kui mingi plastist airsofti relv, millel seda kasutatakse. Ise olen lasknud õhupüsse, millel paarikümneeurosed punatäpid peal. Igati adekvaatne selleks otstarbeks. Ei näe mingit erilist põhjust, miks keegi peaks järsku paarisajaeurost Holosuni nende asemel kasutama.

Ma tuleks peldikuseina-kommentaariumi-nimevaliku juurest põhiteema juurde tagasi.

Loogika, miks peavad hinnad alati samas suurusjärgus olema, ei ole tehniliselt loogiline, vaid tihti tingitud marketingi-inimeste hinnakujundusest. Näiteks on levinud müüt, et helitehnika juhtmed peaksid maksma 10% eelarvest ja sealt tulevad ka need 1000€ maksvad toitekaablid, mida üritatakse müüa high-end seadmete omanikele.

Asja hind ja kvaliteet tuleb ikkagi omadustest ja vajadusest lähtuvalt, mitte sellest, kas sihik on kallim kui relv või vastupidi.
Ma ei usu, et paarikümne euro eest oleks võimalik saada pädevat veekindlust (ka plastpüssiga õues mängides vajalik), stabiilsust ja nullihoidmist (mida tahaks olenemata relva või spordivahendi maksumusest) ning mehaanilist vastupidavust. Ehk korraliku sihiku tegemine maksab samapalju, olenemata, kas see kruvitakse plastrelvale või tulirelvale.

Üks nüanss veel - airsoftiga ei ole mul (kahjuks või õnneks) kogemust, aga (tugevamajõuliste) õhupüsside kohta on teada, et need raputavad optikat rohkem, kui näiteks .22LR püssid. St. mõnesaja eurone õhupüssi optika väikesekaliibrilise pärispüssi peal kestab, aga vastupidi ei pruugi.

Üles

PostitusPostitatud: 07 Veebr, 2019 18:26 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Vastused õhkrelvade kohta palun siia: viewtopic.php?f=41&t=1563&start=405

Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.

Üles

PostitusPostitatud: 07 Veebr, 2019 18:48 
Foorumil
Liige

Tsiteeri:
Loogika, miks peavad hinnad alati samas suurusjärgus olema, ei ole tehniliselt loogiline, vaid tihti tingitud marketingi-inimeste hinnakujundusest. Näiteks on levinud müüt, et helitehnika juhtmed peaksid maksma 10% eelarvest ja sealt tulevad ka need 1000€ maksvad toitekaablid, mida üritatakse müüa high-end seadmete omanikele.

Ma polegi midagi sellist väitnud. Point ongi selles, et igaks otstarbeks on oma tööriist. Kui väga tahad, võid ka airsoftile kalli punatäpi peale panna, kuid mina isiklikult ei leia, et see oleks kuidagi otstarbekas. Punatäpi kasutamine airsoft relvade peal pole mingi kriitiline vajadus. Airsoft üldiselt peakski ju selline odavam ja lihtsam hobi olema võrreldes päris relvadega. Kui mõnel indiviidil on rohkem raha mida kulutada või talle meeldib selle hobiga veidi intensiivsemalt tegeleda, siis on suuremad investeeringud ka arusaadavad, kuid sellist lähenemist üldistada enamusele selle alaga tegelejatele oleks veidi meelevaldne. Minu isiklik kogemus ütleb, et need odavad punatäpid pole tingimata kümme korda viletsamad kui näiteks Holosunid. Oma otstarbe täidavad nad erinevates rollides täiesti adekvaatselt. Vahe tuleb alles siis sisse kui sa tõesti pead 100% sõltuma selle asja toimimisest. Nädalavahetusel korraldatud airsofti mäng ei ole minu jaoks see koht. Nii lihtne ongi.

Üles

PostitusPostitatud: 07 Veebr, 2019 20:33 
Eemal
Liige

nimetu kirjutas:
Tsiteeri:

Ma polegi midagi sellist väitnud. Point ongi selles, et igaks otstarbeks on oma tööriist. Kui väga tahad, võid ka airsoftile kalli punatäpi peale panna, kuid mina isiklikult ei leia, et see oleks kuidagi otstarbekas. Punatäpi kasutamine airsoft relvade peal pole mingi kriitiline vajadus. Airsoft üldiselt peakski ju selline odavam ja lihtsam hobi olema võrreldes päris relvadega. Kui mõnel indiviidil on rohkem raha mida kulutada või talle meeldib selle hobiga veidi intensiivsemalt tegeleda, siis on suuremad investeeringud ka arusaadavad, kuid sellist lähenemist üldistada enamusele selle alaga tegelejatele oleks veidi meelevaldne. Minu isiklik kogemus ütleb, et need odavad punatäpid pole tingimata kümme korda viletsamad kui näiteks Holosunid. Oma otstarbe täidavad nad erinevates rollides täiesti adekvaatselt. Vahe tuleb alles siis sisse kui sa tõesti pead 100% sõltuma selle asja toimimisest. Nädalavahetusel korraldatud airsofti mäng ei ole minu jaoks see koht. Nii lihtne ongi.

Kordan - ma ei tea airsoftist suurt midagi. Milliseid üritusi ja millisel tasemel võistlusi korraldatakse jne. Aga mulle on mulje jäänud, et tegu ei ole päris tittede lastemänguga tagahoovis, vaid seda kasutatakse ka militaar- ja jõustruktuuride väljaõppes.

Kas sellest (selle toimimisest) sõltub 100% midagi? Jah, loomulikult mitte. Aga ma ei näe mingit pointi harrastada mingit sporti või teha väljaõpet sihikuga, mis valetab või VÕIB seda teha.(*) Seega me ei saa rääkida, kas üks asi on "a'la 10x viletsam", vaid ainult sellest, kas asi antud eesmärgi (loe: kasutustingimuste) juures toimib või ei toimi. Tsiteerides Wolandit "Meister ja Margaritas" - sellist asja ei ole olemas, nagu teise värskuskategooria tuurakala. Värskuskategooria on ainult üks - esimene ja viimane. Teise värskuskategooria tuurakala on lihtsalt roiskunud.

*) Siinkohal toon paralleeli praktikal-laskmisega, mida harrastatakse pärisrelvadega. See on ju ka hobi, millest ei sõltu mitte midagi kriitilist - ei elu ega riiklik julgeolek. Aga sellegipärast ei taha keegi võistelda 10-€ hiina punatäpiga. Mille poolest airsoft peaks halvem olema, et seal võiks 100% mittetoimivaid asju kasutada?

Üles

PostitusPostitatud: 07 Veebr, 2019 23:26 
Eemal
Liige

See tavaline, kõige prostam punatäppsihik on nii võrd lihtne asi, et selle tavaline ja õige hind peakski olema 10 € Ok, paneme transa ja kaupmehe kasumi otsa. Max 25€

Üles

PostitusPostitatud: 07 Veebr, 2019 23:54 
Eemal
Liige

Andrus1973 kirjutas:
See tavaline, kõige prostam punatäppsihik on nii võrd lihtne asi, et selle tavaline ja õige hind peakski olema 10 € Ok, paneme transa ja kaupmehe kasumi otsa. Max 25€

Defineeri "tavaline punatäppsihik". See "kõige prostam".

Üles

PostitusPostitatud: 08 Veebr, 2019 1:14 
Eemal
Liige

vtl kirjutas:
Andrus1973 kirjutas:

Defineeri "tavaline punatäppsihik". See "kõige prostam".

No minu jaoks tavalised järgmised kaks.

https://www.ebay.com/itm/2018-Mini-Sigh ... Swux5YVk4P
Neid mul on õnnestunud üsna mitu tükki ära lõhkuda. Ja silma on jäänud, et vastupidavus ei ole kuidagi seotud korpusele trükitud kaubamärgiga ja poes küsitud hinnaga.

https://www.ebay.com/itm/Optical-3-MOA- ... SwLuBb7Rd7
Seda tüüpi jubinat, ma hetkel isegi ei mäleta, mis nime all ei ole mul õnnestunud ära lõhkuda. Kuigi olen seda katsetanud erinevate püsside peal. 10 aastat kindlasti. Aga ei ole nagu kusagil hea.

Üles

PostitusPostitatud: 15 Veebr, 2019 4:22 
Eemal
Uudistaja

On jäänud mõned lahtised otsad Holosun sihikute osas. Palusime kasutajal gorilla teha mõned täpsustused tema poolt antud hinnangute osas. Saime osalised vastused ja lisahinnanguid privaatsõnumina. Palusime need kõik siin teemas avalikult välja tuua. Vaatamata meie soovile ei ole seda juhtunud. Seega arvestades lubadust ("Võin ka Militaar.netis kirjutada kui toon ei sobi.") teeme seda ise ja proovime ka vastata.

gorilla kirjutas:
olen näinud relsside lihvimist, et sihik peale mahuks.

Kui sihiku jalga või siini on olnud vaja viilida, siis ei ole järelikult tegemist STANAG 4694 siiniga.
Meile teadaolevalt sobituvad sihikud kõigile relvadele ja sihikualustele, mille jaoks need hangiti muretult. Kuna gorilla ei täpsusta, millist relva on olnud vaja lihvida, siis ei oska me ka midagi rohkemat öelda.

gorilla kirjutas:
Sihikukatted ei tööta

Suuremal osal sihikutest vahetasime läätsekatte detaili välja. Sihikutele, mis olid juba edasi liikunud erinevatesse struktuuridesse, edastasime detailid väljavahetamiseks. Sihikud, millel kate "ei tööta" on kõigi eelduste kohaselt vastav detail vahetamata. Soovitame pöörduda vastava isiku poole oma struktuuris. Kui on mingi tõrge, võib ka otse meie poole pöörduda.

gorilla kirjutas:
patarei kustub külma ilmaga kiirelt ära (kusjuures ühel relval paljudest)

Ja see nüüd näitab siis mida ? Meie hinnangul on tegu kehva patareiga.
Loomulikult ei ole välistatud, et viga võib olla ka "ühega paljudest sihikutest". Kui murega meie poole ei päärduta, ei saa me ka murele lahendust leida.

gorilla kirjutas:
Kuulu järgi oli kellegil soov asendada purunenud Vortexid, Holosuniga, ühel palju kirgi üles kütnud konkursil. Selline vahetus ei saa olla võimalik, keset võistlust hobuseid ei vahetata.

Relvahanke teemast on läbi käinud, et lisavarustus ei oma relva valituks osutumisel tähtsust.
Ehk siis hangitakse relvad ja lisavarustus. Võrreldakse aga siiski eri tootjate relvade hindasid, kvaliteeti ning garantiitingimusi. Ei ole näinud kusagil mainitavat, et mingit kaalu omaks salv, rihm, sihik või mõni muu lisatarvik. Kui kellelgi on vastupidist infot, palume meid lahkesti parandada.

gorilla kirjutas:
Proovitakse väita, et on tegu kuidagi ameerika asjaga, kuna mingi suur tarnija on USA taustaga.
Joppenpuhh ma keeran selle ringi ja all on kirjas- Made in China?!

Holosun on USA ettevõte, mille tooted valmistatakse Hiinas.
Made in China ei tähenda juba mõnda aega seda, mis paljudele selle terminiga seostub. Näit. maailma suurim (tsiviil)droonide tootja DJI on puhas Hiina firma. Kas see, et iPhoned-d valmistatakse Hiinas, teeb Applest Hiina ettevõtte ?

gorilla kirjutas:
Niisiis, Te tunnistate et EKVle tarnitud sihikud, tarnimise hetkel ei omanud sertifikaati

Palusime täpsustada, millise sertifikaadi puudumises Holosuni süüdistatakse aga paraku ei ole seda täpsustust tulnud. Äkki on asi selles, et sellist "sertifikaati" pole olemas ? Kui eksime, palume tuua mõni viide.
Ilmselt käib jutt asjast nimega MIL-STD-810G ja võib tunduda, et närime tähti aga meie arust vajavad sedalaadi asjad täpsustamist.
MIL-STD-810G näol on tegemist USA armee poolt välja töötatud 29 standardiseeritud testiga, mida vastava pädevusega laborid soovijatele korraldavad.
https://en.wikipedia.org/wiki/MIL-STD-810

Need pädevad laborid ei väljasta sertifikaate vaid testiraporteid.
Kuna testid on üsna kallid ja puudub tegelik vajadus kõiki 29-t korraldada (kas on mõtet testida mõlemat: toote vihmakindlust ja 30 min. uputamist?), siis Holosun sihikutele tehti 2018.a. 9 olulisemat:
Method 500.5, Procedure I: Low Pressure/Altitude (Storage)
Method 500.5, Procedure II: Low Pressure/Altitude (Operation)
Method 501.5, Procedure I: High Temperature Storage (Constant)
Method 501.5, Procedure II: High Temperature Operating (Constant)
Method 502.5, Procedure I: Low Temperature Storage (Constant)
Method 502.5, Procedure II: Low Temperature Operating (Constant)
Method 503.5, Procedure I: Temperature Shock
Method 509.5: Salt Fog
Method 510.6, Procedure I: Blowing Dust
Method 510.6, Procedure I: Blowing Sand
Method 512.5: Immersion
Method 514.5, Procedure I:Vibration
Method 516.6, Procedure I: Shock (Functional)
Method 516.6, Procedure IV: Shock (Transit Drop)

Varem viis Holosun vee-, temperatuuri- ja põrutuskindluse testid läbi ise.

Aimpointi sihikute infost võib näit. leida: Tested and complied for a range of MIL-STD 810G requirements
Ehk siis "valik" teste, mitte "kõik testid".

Nüüd siis küsimus - mitu ja millised testid peaks toode edukalt läbima, et oleks "sertifikaadi"-kõlbulik ?
3, 9, 17 või kõik 29 ?
Kuna gorilla tundub olevat oma hinnangute põhjal pädev inimene, siis äkki on ta nii lahke ja jagab selgitusi ?

Nägin kedagi relssi viilimas, ühel paljudest kustus patarei külmaga ära, kellelgi ei tööta sihikukatted...
Olgem nüüd ausad - sellise info põhjal anda ühele sihikule hinnangut ei ole küll päris adekvaatne.

Äkki on siiski küsimustele olemas vastused ja probleemidele lahendused, kui natuke uurida ?
Vaevalt mõni riigikord sellest paremaks on muutunud, kui seda poe taga pudeli kõrvale kiruda.

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 108 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: