Pipragaas

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Vasta
Alkar
Liige
Postitusi: 129
Liitunud: 01 Apr, 2005 19:55
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Alkar »

Nõustun täielikult propatriaga. Pealegi kui sa jääd vahele isegi seatapupussiga võid väita, et see on sul tarbeese ja kasutad seda sigade tapmiseks. Kui sa selle pussiga kedagi tapnud pole ja ka varasemaid suuri karistusi pole arvan ma et mendid ei viitsi jamama hakata sest inimene ei pea tõestama, et ta räägib tõtt nemad peavad tõestama, et sa valetad. Vaevalt nad seda viitsivad. Ise olen näiteks peitliga mööda pead saanud, ju oli siis tegemist puutöömehega. :wink:
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

leidsin huvitava artikli mis antud teemaga osaliselt haakub aja natud foorumisse sobib nii et siis keda huvitavad keemiarelvad http://www.loodusajakiri.ee/horisont/artikkel30_15.html seal lõpus seletatud lahti CS ja CN gaaside vahe kah siis vot. kui olete seda lugenud juba siis pole hullu kah
thor199
Liige
Postitusi: 164
Liitunud: 29 Nov, 2005 19:55
Kontakt:

Postitus Postitas thor199 »

Gaaside suhtes.
Mul üsna suur kogemus nendega reaalsest elus, kuigi aastatest 92-94.

Inimestele mõjumises on see üsna individuaalne ja oleneb tõesti joobe ja narkoastmest. Tollel ajal liikusid need nn. poola gaasid mis olid igasugu huvitavata markeeringutega 100-mõned miljardid :) mida see tähendas ei õnnestunud reaalelu katsetega igatahes välja selgitada.
Kuid õnnesus välja selgitada seda, et hästitoimiv gaasisegu on täiesti reaalne asi. Nimelt juhtusid paar sellist eksemplari mis toimisd igas asendis ja sõna otseses mõttes piisas nuusutada andmisest, et ükskõik mis seisundis-joobes jne tüüp jäi lamavasse asendisse silmapilkselt.
Kahjuks on aga see täiesti kasutu info, sest purgi sisu pärines ühest järjekordsest nn.poola rohelise-musta disainiga suure numbriga purgist.

Hea gaas on ka politsei sabre ( kui õieti mäletan oli selline nimi). Päris rahuldav tulemus ja päris näopesuks kasutada pole soovitav :) aga seda erakätesse vist ei saa ?

Üldiselt on aga üsna mõtetu teema, kui just ei käi kogu aeg näpp püsti ringi siis saad ise kah sahmaka ja meeldiv see pole kuigi mingi aja peale harjud nii ära, et võid nohurohuks kasutada :)

Mina soovitaks sellisel juhul juba gaasirevolvrit. Koera vastu on see väga tõhus. Esiteks kardavad 90 protsenti loomadest pauku või vähemalt see distsiplineerib neid ja nende peremehi piisavalt. Kui ühest vähe paned veel paar pirakat järgi, aitab ikka.

Koerte vastu aga aitab kõige paremini puhas südametunnistus ja julge meel. Ei hammusta ükski.
Lennart
Liige
Postitusi: 832
Liitunud: 27 Sept, 2005 15:39
Kontakt:

Postitus Postitas Lennart »

thor199 kirjutas: Mina soovitaks sellisel juhul juba gaasirevolvrit. Koera vastu on see väga tõhus. Esiteks kardavad 90 protsenti loomadest pauku või vähemalt see distsiplineerib neid ja nende peremehi piisavalt. Kui ühest vähe paned veel paar pirakat järgi, aitab ikka.

Koerte vastu aga aitab kõige paremini puhas südametunnistus ja julge meel. Ei hammusta ükski.


eile iolin ma nii pühaviha täis et mõtlesin juba naabrikoera laskmisele :oops: kuradi ülbeks on läinud. tglt kõige parem meetod neljajalgsest sõbrast lahtisaamiseks on tugev löök jalaga näo piirkonda. see aitab! :)
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

koer on loom ja tunneb ära teise looma hirm, sest kui inimene hakkab kartma siis mingil määral ikka kuskilt immitseb hirmuhigi mille koera tundlik nina kohe ära fikseerib. ma ei taha küll ära sõnuga aga mul pole kunagi koertega probleeme olnud. ühe korra purjakil hakkasin käperdama ja sain pureda, aga siis valus polnud ja koer saigi sahmaka jalaga näkku.
ooblää
Liige
Postitusi: 329
Liitunud: 13 Nov, 2005 22:09
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ooblää »

Kuidas panna koera inimes austama :?:
Istusime töökaaslase majakrundil.Tal oli tige hunt.Tuli kuti sugulane.Koer naksas teda kintsust.Sell polnud kade,haaras koeral peast ja sabast kinni ja hammustas koera persest :twisted: Koer muidugi :shock: :shock: ja pages hirmunult kiunudes kuuti.Oligi pandud paika suhe,et kes on ikkagi looduse kuningas. :lol: :lol:
Pole vaja mingeid gaase,ega püstuleid,saab ka teistmoodi loomadega "vestelda" :lol:
kõik on võimalik,vaja ainult tahta
thor199
Liige
Postitusi: 164
Liitunud: 29 Nov, 2005 19:55
Kontakt:

Postitus Postitas thor199 »

Ega üldiselt mittekartmisest piisab koerte puhul. Austa tema tööd. Kui ta on oma territooriumil siis ta teeb seda mida peab, valvab, et igasugu ludrid seal ei tilpneks ilma loata. Eriti veel sellised kes kardavad. Koer ei tegele tühja tähjaga nagu näiteks erinevate hirmu tekitavate põhjuste välja selgitamine ( hirmud lapsepõlvest, kuri õpetaja koolis, jne :) ) inimeses.
Ta teeb olenevalt väljaõppest-iseloomust jne kas naks naks või raks raks.

Tuleb õieti käituda lihtsalt muud ei midagi. Kui tahad testida kui hea inimene oled ( aus, avameelne, puhta südametunnistusega) siis mine jaluta koertakarja seest läbi. Kui keegi ( rõõmus tähelepanu va.) välja ei tee siis oled okei inimene ja võid isegi relva kanda :)
On muidugi väärastunud indiviide ka koerte hulgas( tänu väärastanud inimestele muideks). Aga see protsent on väikeõnneks ja kaugelt tunda.
Õige sõjamees aga jälgib ümbrust kus kõnnib, mitte ei käi ringi nina püsti :)
Erkki
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 10 Apr, 2005 9:12
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas Erkki »

Pakuks välja sellise variandi :

http://www.relvamaailm.com/muud%20tarvikud.html
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

saksa keelt ei oska aga ega see juhuslikult pole seotud elektriga..?
Volli
Liige
Postitusi: 57
Liitunud: 15 Apr, 2005 13:39
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Volli »

Elektriga pole seotud, tegu uue generatsiooni piprasegu pihustajaga. Nii palju kui jutust aru sain siis on aparaat 2 korda kasutatav ja siis tuleb minema visata.
lembetu
Liige
Postitusi: 234
Liitunud: 18 Apr, 2005 16:58
Kontakt:

Postitus Postitas lembetu »

Kunagi püüdsin koera CS gaasiga peletada, siis ei teadnud veel et ei mõju, siiamaani ei usalda gaase. Olen koera rünnakut tõrjunud noaga, jalahoobi ja kiviga. Esimesel juhul jõudis aia vahelt välja jooksnud saksa lambakoer tagist haarata, teise käega haarasin pussi ja lõin koerale kõrri.
Hea et tagil oli paks tugev nahk, jäid ainult sinikad käele, aga enam ei tahaks.

Aga umbes rusikasuurune kivi on pagana hea asi. Sellise suure ebamäärast tõugu peni (krt ei saa aru, miks valvekoerad on lahti kui värav pole suletud ja neil lubatakse joosta tänavale inimesi hammustama) virutas pikali ja elukas pani ulgudes minema.

Vastikuid on ka sellised labiilse närvisüsteemiga vanamuttide penid, kes
perenaise ligidalolekust julgust saavad ning su jalgu ja püksisääri rihivad.
Kivi aitaks ka nende vastu, aga võib inimesele pihta saada. Avastasin, et
kui koera veidi petta kergelt taganedes ja siis kiirelt rünnates saab talle ligi ning hästi tugev hoop tanksaapaga saadab nähvitsa käkaskaela rentslisse. Kõik vanamutid, kelle koertega nii talitasin, pistsid muidugi karjuma, aga enda tervis ja lõhkikiskumata püksisäär oli asja väärt.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2059
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Loomasõber :D

Aga jutt jumala õige.
Kui on probleem, tõmba lõuga
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Üheksakümnendatel kõige tõhusamaks närvigaasiks pean oma kogemustel/nahal proovitut ,milleks oli CS 3003.Vot see alles lajatas,võttis ikka käpad alt nii endal kui debiilsel dobermanil.
Kasutaja avatar
LoCo
Liige
Postitusi: 552
Liitunud: 19 Nov, 2005 20:03
Asukoht: Lindanise
Kontakt:

Postitus Postitas LoCo »

naisele võib osta... kui naine on valmis vajadusel seda ka kasutama .
lastega perekonda ei soovitaks, igaks juhuks.
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

ma proovisin kodus vannitoas enda peal CS gaasi. ei tea kas mul allergia aga päris oimetuks võttis, hingamine oli blokeeritud ja silmad olid kui liiva täis, vett jooksis ning pilt oli ohtrast veest tingituna pea peale pööratud. loll pea on kehale nuhtluseks aga ma tahan teada ikkagi omal nahal mis juhtub kurikaelaga kui ta seda näkku saab ja kui kaugelt mõjub ja mis temaga juhtub.
muide õhus ei püsinud ta üldse kaua.. kas mul tõesti nii hea ventilatsioon...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist