Laskemoona kast

Kõik mis puutub ülejäänud militaarvarustusse...
Vasta
Kairi
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 02 Aug, 2014 9:55
Asukoht: Austraalia
Kontakt:

Laskemoona kast

Postitus Postitas Kairi »

Tere,

Mul on selline mure, et mu isal tuleb sünnipäev ja ma ei oska mujalt küsida. Tahaks talle kinkida midagi erilist, pakutav toode asub siin http://www.ebay.com.au/itm/Gorgeous-Vin ... SwB09YPjH2

Küsimused on sellised, et kas see on sobilik kingitus 50 aastasele mehele ja kas hind on selle kauba kohta aus? Kuna see müüja ei oska isegi öelda kirjelduses, kas tegu on WWI või WWII-ga, siis igasugune aus hinnang oleks teretulnud. Isegi, kui mu kingi idee on tobe, siis ka selle kohta arvamus on teretulnud, sest väga raske on selliseid asju valida. Tahaks lihtsalt kinkida midagi teistest erinevat, aga kahjuks mul omal puuduvad igasugused teadmised.
Manused
s-l16003.jpg
s-l16002.jpg
s-l1600.jpg
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36630
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Laskemoona kast

Postitus Postitas Kriku »

Transport Austraaliast maksab rohkem kui asi ise väärt on. Kui tahad mingit rasket huvitavat toredat jurakat, ma soovitaks ikka osta.ee-st otsida.

LISATUD: selge, vabandust.
Kairi
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 02 Aug, 2014 9:55
Asukoht: Austraalia
Kontakt:

Re: Laskemoona kast

Postitus Postitas Kairi »

Mul ongi isa Austraalias ehk selle kasti asukoha ja tema elukoha vahemaa on umbes 18 km. Aga kas see on seda hinda väärt?
Kasutaja avatar
desert eagle
Liige
Postitusi: 1086
Liitunud: 02 Nov, 2005 16:56
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Laskemoona kast

Postitus Postitas desert eagle »

Hind on kohutavalt üle paisutatud.Oleks see saksa kast 2.MS perjoodist võiks hind olla 50 euri juures.Teise poole liitlaste kraam on üldiselt odavam.Seega sellist hinda see kindlasti väärt ei ole!
Kotov
Liige
Postitusi: 206
Liitunud: 15 Sept, 2014 12:04

Re: Laskemoona kast

Postitus Postitas Kotov »

Kairi kirjutas:kas see on sobilik kingitus 50 aastasele mehele
Me ei tunne su isa.
Kairi
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 02 Aug, 2014 9:55
Asukoht: Austraalia
Kontakt:

Re: Laskemoona kast

Postitus Postitas Kairi »

desert eagle, suur aitähh. Ma sellist hinnangut soovisingi, sest ma ei ise ei oskaks nii spetsiifilise tootegrupi hinnaklassis orienteeruda. Lisaks, kui seal hoolega uurida, siis tundub, et isegi seal leidub inimesi, kes müüvad suure tõenäosusega ka võltsitud kaupa.

Kotov, mu isa on tavaline keskmine Eesti mees- natukene kinnine, vahel natukene pahur- aga sees on tegelikult soe süda, loeb militaarajalugu ja vaatab sõjafilme. Suure omanditundega ehk tema asju ei tohi keegi puutuda. Kingituse idee tuligi viimasest, sest igal aasta kinkida sokke, lipse, kõrvaklappe või kinkekaarte on ainult rutiin. Ma tahtsin nagu kaks ühes- et see karp oleks nii sisustuse element, kui ka ta saaks oma väärtuslikud asjad, mida keegi ei tohi puutuda, siis sinna kasti panna.
Roostes metallist kaste, mida on rohkem saada, tema teine pool elamisse ei lubaks, puit on ok. Küsimus oli ajendatud sellest, et ma tunnen end väga ebakindlalt, valides sellist asja, kuna mu teadmised on number null. Võib-olla peaks ma selle küsimuse paremini sõnastama- kui oleks valida, kas saada kingiks jälle mingi igal aastal korduv üks ja sama pahn või selline kast- siis kumba versiooni näiteks sina ise eelistaks? Mul oleks isegi sellest abi.
Algse ideena tundus nagu hea, et kinkida tükike ajalugu (eeldusel, et tegu on ikka originaaliga)- aga kuna see idee on ainult minu peas ja ma olen täiesti erinev sihtrühm kõikide näitajate poolest, siis sellepärast küsisingi nõu.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36630
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Laskemoona kast

Postitus Postitas Kriku »

Noh, täiesti tavalise keskmise eest mehena, kes on natuke kinnine ja natuke pahur - küll 10 aastat noorem - ma ütleks nii, et mulle tegelikult kuluks küll ÜKS massiivne puidust kast elamisse ära. Jalatoeks laua alla.
Kairi
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 02 Aug, 2014 9:55
Asukoht: Austraalia
Kontakt:

Re: Laskemoona kast

Postitus Postitas Kairi »

Nendest laskemoona kastidest saaks tegelikult teha palju huvitavamaid pahurate meeste mööbliesemeid. Nii, et kõik sõbrad kadestaks. Aga ilmselgelt 200 dollariga on mõtetu osta, selleks et midagi sellist teha


Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Ma siis loobun oma laskemoona kasti ideest ja jääb lips ja sokid. Nagu igal aastal...
Kasutaja avatar
Mazz
Liige
Postitusi: 694
Liitunud: 05 Okt, 2005 13:19
Kontakt:

Re: Laskemoona kast

Postitus Postitas Mazz »

IMG_2361.jpg
Mul näiteks laiutab selline kast elamises. Väga praktiline.
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Laskemoona kast

Postitus Postitas Svejk »

Mul endal on seeria kahest militaarsest kastist, nõukogude periood, HZ mida need sisaldasid, aga erinevad mingisugused optilised julljad on kaasa jäänud, kui tasuta sain.
Priboorid :)
Vblla panen pildid kui aega saan. Kasutuses läpakaalusena (kõige rohkem kasutatav mööbliese elamises) ja öölambi ja öölugemisvara alusena

Suurema kasti kirjad:
DSC_0758.JPG
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

Re: Laskemoona kast

Postitus Postitas Z03 »

Kui kinnine ja pisut pahur ta ka on? Ma mõtlen, et ehk võiks siis isalt eelnevalt küsida, et plaanis selline üllatuskingitus teha ja mis ta nagu arvab? Ei pea ju niiväga paduüllatus olema sellisel juhul siis.

Sokkide ja lipsu peale (nagu iga hästikasvatatud tütar oma isale kingib) üllatub ta kohe kindlasti.
Kasutaja avatar
Che Latino
Liige
Postitusi: 589
Liitunud: 23 Veebr, 2015 0:14
Kontakt:

Re: Laskemoona kast

Postitus Postitas Che Latino »

Kui lips, siis võimalikult hot ...
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15568
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Laskemoona kast

Postitus Postitas Fucs »

Svejk kirjutas:Mul endal on seeria kahest militaarsest kastist, nõukogude periood, HZ mida need sisaldasid, aga erinevad mingisugused optilised julljad on kaasa jäänud, kui tasuta sain.
Priboorid :)
Sorry OT.
See (need) on sul "tasapinna ja tasasuse optilise mõõturi nõukogude priboor" elik Советский прибор оптический плоскомер

Miskine lasernivelliiri eelkäia, optilise nivelliiri ja mikromeetri ristsugutis :mrgreen:

Ühes kastis on optiline priboor ise millega mõõdetakse ja teises kastis on voolutransformaatorid (alaldid) koos "majakatega" (või noh lampidega markeritega või kuidas neid peaks maakeeli nimetama). Selle üübersüsteemiga saab mõõta ebatasasusi ja tasapindade erinevusi kuni 0,005mm täpsusega (skaala ise on 0,001mm jaotustega, aga aparaadi täpsus ise ei võimalda täpsemini mõõta kui 0,005mm-0,01mm) ja kuni 5 meetri kauguseni. 8)

Tegemist ei ole militaarriistadega. :(

Edit:
Siin väidetakse, et mõõta saab isegi kuni 30x30meetrist ala :shock:
http://standart-m.com.ua/izmeritelnye-p ... skij-op-1m
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: Laskemoona kast

Postitus Postitas PaganHorde »

Fucs kirjutas:
Tegemist ei ole militaarriistadega. :(
See oli küll löök allapoole vööd talle :mrgreen:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist